En iyi 10 meslek!

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mesleğiniz kategorisinde Codex tarafından oluşturulan En iyi 10 meslek! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 80,435 kez görüntülenmiş, 290 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mesleğiniz
Konu Başlığı En iyi 10 meslek!
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ese13
Z

zeynepayik

Kullanıcı
24 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Ben en çok eczacılık yapmak isterdim. Tabi ki idealim olan meslek bu değil. Sadece şıklar arasında eczacılık yakın geldi.

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Bu Meslek işleri birazda Nasip!,Kısmet! işleri :)

A

ayyşe

Kullanıcı
6 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
pdr,psikolojik danışmanlık ve rehberlik o bölümü okuyorumda 2.sınıfım :-\

P

Paradoks

Benim ilgi duydugum alanlardan psikolojik danısmanlık ve rehberlikk... Güzelll... :)

M

mhmt_shn

Kullanıcı
7 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Aksaray - Artvin
Evet haklısınız PDR çok güzel bir bölüm... O bölüm insanların bizde yerin derinlikleri ile uğraşıyoruz :(

B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI walla düşünmesi bilem güzel... kocaman bir şirkette insan kaynakları uzmanı ;D ;D ;D

S

SERDARÖZ

Kullanıcı
10 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Seçme hakkı gerçekten elimizdeyse çalışırken mutlu olduğumuz bir mesleği seçebiliriz.Ben seçme hakkının adil olarak dağıtılmadığını  düşünüyorum.genelde az çalışıp çok para kazanılan işler revaçta

S

saricadi

Kullanıcı
14 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Bilgisayar Programcılığı konusunda eğitim aldım, sertifikalarım da mevcut.. Ama hangi işyerine gittiysem, "sizin talepleriniz bize fazla gelir, karşılayamayız" dediler  :-\ güler misin, ağlar mısın?

Programcılık adına hatırladığım hiçbirşey yok şu an.. Ben de Muhasebe alanında kendimi geliştiriyorum..

Sıralamadaki işlerden en iyisi de, bana göre Finansal Danışmanlık.. ancak kendi ofisinde çalıştığın zaman çok ciddi maddi getirileri var.. yoksa özel sektördeki finansal danışmanların ücretleri bana göre yetersiz..

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
saricadi.. sizin girişimci düzeyinizle alakalı yoksa özel sektörlerin finansman danışmanların ücretleri yeterli..

ben lise yıllarında bilgisayar şirketinde çalışırken.. sahibi laf arasında.. kapıdan her giren müşteriyi 100 $ olarak görüp onu almalısın demişti..