En iyi 10 meslek!

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mesleğiniz kategorisinde Codex tarafından oluşturulan En iyi 10 meslek! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 80,437 kez görüntülenmiş, 290 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mesleğiniz
Konu Başlığı En iyi 10 meslek!
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ese13
P

Paradoks

Hangisi sizce daha önemli demissin her birisi kendi dallarında önemli meslekler burada kafama yatan tek meslek.. Psikolog. :D Ama olamam.. :-[

Z

Zafercan

Kullanıcı
12 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
bbkenar' Alıntı:
bn mak muhendisliği okuyorm ama her gun gelişen we buyuyen gunumuz teknolojisine en uygun meslek b.sayar programcılığı yda b.sayar uzerine olanlar ;)
Bende mak müh öğrencisiyim... ilk girdiğimde çok geçerliydi ama anabilim dalları gittikçe bölünüp farklı bi bölüm oluşturduğu için gittikçe eriyen bi meslek gibi oldu:S. herneyse bence eczacılık  her ülkede geçerli bi meslek gibi en azından kendi işinin patronusun  :cool:

R

rüya

Kullanıcı
14 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
yaa ben mühendis olma yolunda ilerliyorum
aslında çok güzel bi meslek ama burada yokkk :-\

S

sahrama

Kullanıcı
15 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
yozgat
bu ılk 10 sıra malesef bızım ulkemız ıcın coookda gecerlii degiill...

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
insan kaynakları uzmanı bana daha yakın geldi sanırım bunu yapardım

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
evet bende aynen üniversite hocası olmayı çok istiyorum.şuanda adım adım ilerliyorum.şuanda işletme 3 'e geçtim ve  sınıf 1.siyim yani adım adım ilerliyorum umarım bu başarım devam eder tabi sizlerinde arkadaşlar

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
feridis' Alıntı:
evet bende aynen üniversite hocası olmayı çok istiyorum.şuanda adım adım ilerliyorum.şuanda işletme 3 'e geçtim ve  sınıf 1.siyim yani adım adım ilerliyorum umarım bu başarım devam eder tabi sizlerinde arkadaşlar
wuuww tebrikler.

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Sadece Bir Bilgisayar programcısı :)

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
teşekkür ederim safari ;)

K

karramellek

Kullanıcı
3 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
seçeneklere göre gidersekeczacı ama normalde savcı olmakisterdim :)

sevecen2006

sevecen2006

Kullanıcı
18 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
www.tmtalyp.com
benim dşüncem:
Bilgisayar programcılığı piyasada programcı çok olmasından dolayı pek fazla kazandırmıyor.  :'(
insankaynakları uzmanı bu güzel. işini güzel yaparsan çok güzel para kazanırsın.  ;)
siz ne diyorsunuz??

M

mskab

Kullanıcı
5 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
...bende en iyi kendi mesleğim sanırdım yaaa...ama bende pek yaptım sayılmaz ki..

F

fıstık

bence en önemlisi psikolog... ruhi hastalıkların hızla yayıldığı günümüzde HAKİKİ psikologlara gerçekten ihtiyaç fazla...
hala psikolog olmak istiyorum, vazgeçmeyeceğim :cool: