En iyi 10 meslek!

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mesleğiniz kategorisinde Codex tarafından oluşturulan En iyi 10 meslek! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 80,434 kez görüntülenmiş, 290 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mesleğiniz
Konu Başlığı En iyi 10 meslek!
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ese13
M

menzup

Kullanıcı
9 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
bende de üniversite ögrencisiyim işallah üniversitede ögretim üyesi olarak kalmayı düşünüyorum

E

esra neşe

Kullanıcı
11 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
antalya
grafikerim.ama mesleğimin bölgesel dezavantajlarını yaşıyorum.antalya da yaşıyorum.maaşlar istanbul ankara ve izmire göre inanılaz düşük.grafiker olup bir de antalya da yaşıyorsanız ev de otururuyor olmak kesinlikle daha ekonomik bir hal alıyor.  :( treji komik bir durum yani  :)

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
::)
haklısın bu dediğin istanbul daki bazı işler içinde geçerli.
yani evde otursan daha karlı çıkarsın
:(

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
esra neşe' Alıntı:
grafikerim.ama mesleğimin bölgesel dezavantajlarını yaşıyorum.antalya da yaşıyorum.maaşlar istanbul ankara ve izmire göre inanılaz düşük.grafiker olup bir de antalya da yaşıyorsanız ev de otururuyor olmak kesinlikle daha ekonomik bir hal alıyor.  :( treji komik bir durum yani  :)
bence istanbul ankara ve izmir gibi derken.. grafikerlik pek bir şey ifade etmiyor.
Grafiker'in sizin için ne anlama geldiği ve ne kadar bir bilgi birikiminiz var bu çok önemlidir.

İstanbuldan bir grafiker.

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
σĸyคnцsyค' Alıntı:
grafiker var grafiker var haklısın safari   ;)
Photoshop dan biraz corel den biraz quarktan biraz bilip grafikerim dediğin zaman vasıfsız eleman durumuna da düşebiliyorsun o nedenle belirtmek istedim

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
::) heh aynı ben işte , peki ne yapmalıyım tavsiyen nedir bu durum karşısında ??

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
en az bir programda uzman olman lazım.. tabi bu benim görüşüm.. aslında zaman olucakta ders vericem sana :)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
benim işim gazete ağırlıklı olduğu için tüm programları kendime yeticek kadar biliyorum. ama quark express de her istediğine cevap verebilecek seviyedeyim

H

hayalet

Kullanıcı
9 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
yozgat
slm arkadaşlar ben şu an hemşirelik okuyorum ve seviyorum bu işi yapmayı herkes sevdiği işi yapmalı şartlar buna el vermesede :

A

ayben

Ne güsel birşey olsa gerek insanın istediği mesleği yapması. Ben kimya okudum mesleğimi yapmak isterdim ama şimdi inşaat sektöründeyim ve müşteri temsilciliği yapıyorum

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
ayben' Alıntı:
Ne güsel birşey olsa gerek insanın istediği mesleği yapması. Ben kimya okudum mesleğimi yapmak isterdim ama şimdi inşaat sektöründeyim ve müşteri temsilciliği yapıyorum
hayata nasıl baktığınla alakalı diye düşünüyorum.. bende kendi mesleğimi yapmıyorum ama böyle mutluyum.

A

ayben

evet o konuda haklısınız bende seviyorum bu mesleği ama isterdim ki kendi mesleğimde ilerliyeyim ama kısmet işte

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
artı olarak istanbulda mesela gaziosmanpaşada bu işten şuan çok iyi para kazanıyor inşaat sektöründekiler.