En iyi 10 meslek!

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mesleğiniz kategorisinde Codex tarafından oluşturulan En iyi 10 meslek! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 80,435 kez görüntülenmiş, 290 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mesleğiniz
Konu Başlığı En iyi 10 meslek!
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ese13
C

cimcime494

Kullanıcı
16 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
KAYSERİ
halkla iilşkiler uzmanıyım ama sakın küçük bi şehirde yaşıyosanız olmayın daha anlamını bilmiyolar..

C

cimcime494

Kullanıcı
16 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
KAYSERİ
berrak' Alıntı:
İNSAN KAYNAKLARI UZMANI walla düşünmesi bilem güzel... kocaman bir şirkette insan kaynakları uzmanı ;D ;D ;D
eğer hakkın yenirse o mesleğin ne olduğunu anlamıyolarsa o kacaman şirket senin için bi bakkal dükkanıdır ..

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
o zaman benim yaptığımı yapın.. :)

( bilgisayar donanımcısıyım. fakat donanımcılar tabir-i caizse amele gibi çalışıyorlar. yanlış anlamasınlar bu meslek grubundakiler onu indir bunu kaldır ona sistem kur bunu git eve kur. onu tamir et felan... dedim ben bunun için okumadım ve gazete işiyle ilgilenmeye başladım. şimdi çok rahatım)

demem o ki mesleğine yakın başka işler de yapabilirsin.

C

cimcime494

Kullanıcı
16 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
KAYSERİ
Safari' Alıntı:
o zaman benim yaptığımı yapın.. :)

( bilgisayar donanımcısıyım. fakat donanımcılar tabir-i caizse amele gibi çalışıyorlar. yanlış anlamasınlar bu meslek grubundakiler onu indir bunu kaldır ona sistem kur bunu git eve kur. onu tamir et felan... dedim ben bunun için okumadım ve gazete işiyle ilgilenmeye başladım. şimdi çok rahatım)

demem o ki mesleğine yakın başka işler de yapabilirsin.
safari ben grafiker olarakta çalışıyodum ama asıl mesleğim bu diye bırakmıştım yoksa grafikerlik mükemmel bi işti sağdece 2 ay çalışmama rağmen

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
evet grafikerlik güzel ve kendini geliştirdiğinde bu konu üzerinde güzel maaş alabilirsin. ben grafiker olarak çalışıyorum

K

kelebekcocuk

Kullanıcı
9 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
www.sureyyaaktas.com
BİR SORU SORU KENDİNİZE

-" BEN BAŞKALARININ ALTINDA MI ÇALIŞMAK İSTİYORUM... YOKSA, KENDİ VİZYONUMUMU GERÇEKLEŞTİRMEK İSTİYORUM"

HER İNSAN ALLAH C.C TARAFINDAN BİR AMAÇ UĞRUNA GÖNDERİLMİŞTİR....

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
tabiki kelebek çocuk ..
ama önce kendimizi geliştirmeli ve yeterli seviyeye getirebilmeliyiz..
bunun içinde öncelikle bunun gereklerini yerine getirmeliyiz...
alt olarak çalışmak gibi mesela...

P

Paradoks

Elbette yeterli sevieye gelebilmeliyiz dogrudan kazanılmıyorkii... Bunun icinde bazı seelere göz yummak gerekebilir..

C

cimcime494

Kullanıcı
16 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
KAYSERİ
Safari' Alıntı:
evet grafikerlik güzel ve kendini geliştirdiğinde bu konu üzerinde güzel maaş alabilirsin. ben grafiker olarak çalışıyorum
çok güzel inşallah bakalım artık hangisi kısmet olursa

G

gülçinrehber

Kullanıcı
7 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
bu ilk 10 hoşuma gitti benim, bu sıralamada 3 alternatifim var aslında. şu an öğretmenlik yapıyorum-psikolojik danışman olarak. ama aynı zamanda bulunduğum kurumun i.k sorumlusuyum ve işe alımları aypıyorum yani bu alnda da ilerleyebilirim. ve ayrıca master ım dewam edıyo yani hala üniversite hocası olma şansım devam edıyo dıyebilirim,:) ama gelecekte bu 3 seçenekten hangisine yönlenmeliyim işte onu bilemıyorummm....

C

cimcime494

Kullanıcı
16 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
KAYSERİ
gülçinrehber' Alıntı:
bu ilk 10 hoşuma gitti benim, bu sıralamada 3 alternatifim var aslında. şu an öğretmenlik yapıyorum-psikolojik danışman olarak. ama aynı zamanda bulunduğum kurumun i.k sorumlusuyum ve işe alımları aypıyorum yani bu alnda da ilerleyebilirim. ve ayrıca master ım dewam edıyo yani hala üniversite hocası olma şansım devam edıyo dıyebilirim,:) ama gelecekte bu 3 seçenekten hangisine yönlenmeliyim işte onu bilemıyorummm....
BENCE İŞİNİZ ÇOK GÜZEL HOCAM

O

organik seker

Kullanıcı
4 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
niğde
psikolokluk yapmak ıstıomm amaa kayserıde okumak ıstıom ordada bu bolum yoqqq sınıf öğretnenımı olcam  :'(

P

purpleduck

Kullanıcı
13 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
finansal danışmanlık yapıyorum. böyle listeler hazırlamaları iyi olmuş 8 aydır gece saat 12'den önce eve gelemiyorum. hadi bakalım gel de bu mesleği yap

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
purpleduck' Alıntı:
finansal danışmanlık yapıyorum. böyle listeler hazırlamaları iyi olmuş 8 aydır gece saat 12'den önce eve gelemiyorum. hadi bakalım gel de bu mesleği yap
her işin zorluğu var iş hayatı sonsuz merdiven gibidir. kazandıkça kazanmak istersin (NŞA) ama bulunduğun yerden bir basamak üste çıkman işin bulunduğun yeri aşındırman gerek.. diye düşünüyorum

G

GUNESGİBİ

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
BEN BU MESLEK SIRALAMASINA KATILMIYORUM..ASLINDA MESLEĞİM MUHASEBE FAKAT YAPMIYORUM .BEN TRAFİK MÜŞAVİRLİĞİ YAPIYORUM.HANGİ MESLEK ÜZERİNE EĞİTİM ALMIŞ OLMAKTAN ZİYADE HANGİ MESLEĞE İLGİ DUYULDUĞU BANA GÖRE ÖNEMLİ..

M

menzup

Kullanıcı
9 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
ben olsam öğretmelik mesleği gayet güzel manevi bi meslektir arkadaşlar böyle bi meslek dünyanın en iyi mesleğidir..... :)