En iyi 10 meslek!

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mesleğiniz kategorisinde Codex tarafından oluşturulan En iyi 10 meslek! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 78,938 kez görüntülenmiş, 290 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mesleğiniz
Konu Başlığı En iyi 10 meslek!
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ese13
Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
KendiniGelistir.Com'un ana sayfasından TESTLERİMİZ bölümüne gir ve "Meslek Testini" yap...
Tamamen bilimsel ve gerçek sonuçları yansıtan bir testtir.

Bence "doğru!" bir adım atmadığının yanıtını alacaksın.
Saygılar.

B

bjkli kadir

Kullanıcı
19 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
gerçekteeeen çooook güüüüzel biiiir liiiste ;D

H

hot_ice

Kullanıcı
27 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Ben zaten bilgi işlemde çalışıyorum ama maddi açıdan bahsedilen kazançlara sahip o lmak
biraz zor ve psikolojinizdeki depremlerin ve sorumluluklarınızın her geçen gün arttığı bir
yaşam biçimi........

A

afitap

Kullanıcı
25 Kas 2006
En iyi cevaplar
0
0
Merhabalar.. En iyi meslek hangisidir bilemem.Ben Muhasebeciyim ve Özel sektörlü bir yerde basladım hic bir sey bilmeden belki hala daha cok eksiğim var, zaten eksiklikler biterse mesleğin heyecanı kalmaz. 2 senedir bu işi yapıyorum hic aklımda boyle bir meslek yok iken. ...Ama ben bu firmaya kesinlikle girmeyi istiyodum ve iktisat mezunu oldugum icin yapabileceğim mesleklerden oldugunu dusunuyodum. Keyif alacağımı düşünmediğim meslek iken zaman zaman aksilikler cıksada calıstıgım ortam ve baglı oldugum kisiler benii mesleğe bagladı. burda calıstıgınız ortamında etkeni oldugunu soylemeden gecemicem...Herkesin Gönlündeki Mesleğe sahip olmasını dilerim.... :)

A

arzummay

Kullanıcı
21 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
samsun
Demek en iyi meslek bilgisayar programcısı. eee ben bilg.programcısıyım en iyi meslek benim ozaman. ama türkiyede pek işe yaramıyo galiba. sürünüyooozz.

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
arzummay;

sadece meslek sahibi olması yetmiyorki şuandaki yaşam şartlarında..

bende mesleğimi yapamıyordum Samsun'da şuan istanbuldayım..

anlatmak istediğim şey ise;

girişimci olmanız gerekiyor. bir kitap kadar bilgi dolu olabilirsiniz. ama kendinizi okutmayı bilmelisiniz. yoksa bill gates kadar bilgili olmuş olsanız bile girişimci olmadıktan sonra bu devran böyle devam eder.

I

iyivakit

Kullanıcı
13 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
ben MUhasebe Sorumlusu ve Gayrimenkul eksperiyim AMA TÜRKİYEDE!

M

mine yirmili

Kullanıcı
15 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
Vallahi benim düşüncem en geçerli meslek "psikolog"luktur.Çünkü herkesin bir kafa doktoruna ihtiyacı var.6 ay süre ile "NLP" (Nöro Linguistic Programing) alanında eğitim veren bir psikoloğun yanında Eğitim Koordinatörü olarak çalıştım gerçekten iyi para kazanılıyor...Fakat Psikoloğun ofis içi sekreterinin "iç dünyasındaki kavgaları" nedeni ile benim psikolojim bozuldu ve istifa etmek zorunda kaldım. :(
Şimdi işimi kaybettiğim için hükümsüzdür :)"işsizim iş arıyorum"ilgilenenlerin dikkatine arz ederim!

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
mine yirmili' Alıntı:
Vallahi benim düşüncem en geçerli meslek "psikolog"luktur.Çünkü herkesin bir kafa doktoruna ihtiyacı var.6 ay süre ile "NLP" (Nöro Linguistic Programing) alanında eğitim veren bir psikoloğun yanında Eğitim Koordinatörü olarak çalıştım gerçekten iyi para kazanılıyor...Fakat Psikoloğun ofis içi sekreterinin "iç dünyasındaki kavgaları" nedeni ile benim psikolojim bozuldu ve istifa etmek zorunda kaldım. :(
Şimdi işimi kaybettiğim için hükümsüzdür :)"işsizim iş arıyorum"ilgilenenlerin dikkatine arz ederim!
;D ;D

H

hizlan

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
bence de bilgisayar programcılığı çok iyi bir meslek ama sadece bununla yetinmeyenler için.. insan kendini geliştirmeyi daha da önemlisi baştan yetiştirmeyi de bilmeli.. şunu da belirtmek isterim ki psikolog kafa doktoru değildir! aslında o bir doktor değildir... saygılarımla

G

glsn_

Kullanıcı
4 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
tercihim üniversite hocalığından yanaa...inşallah hayallerim gerçek olurrr ::) ::)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
inşallah dileğiniz azminizle birleşir ve kazanırsınız..

B

BxE06

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
ben öğretmenim ve istediğim mesleği yapıorum..

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Bence bu meslekler arasında mimarlığın veya da bir içmimarlığın olması gerektiğini düşünüyorum...

D

derin_3486

Kullanıcı
7 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Mimarlık okuyorum...Seçerken işsiz kalacağım değil aksine iş olanağı olduğu söylenmişti..Ne de olsa ülkemiz inşaat sektörüne iyiydi..Ama artık ben de mesleğimin geleceğin mesleği olmadığını farkındayım.. :(
ben ce bu mesleklerden en popüleri psikolojluk... :)

E

esge35

Kullanıcı
19 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
en çok ıstedıgım şey mıcrosoftta çalişmakkkk... ölüyorum yaa...    8) 8)

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Bence ben yinede Mimarlığın olması gerektiğini düşünüyorum arkadaşlar...