En iyi 10 meslek!

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mesleğiniz kategorisinde Codex tarafından oluşturulan En iyi 10 meslek! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 80,429 kez görüntülenmiş, 290 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mesleğiniz
Konu Başlığı En iyi 10 meslek!
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ese13
O

oglak1964

Kullanıcı
19 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
KONYA
SEVGİLİ LAMANA PSİKOLOJİ EMİNİM ÇOK GÜZELDİR FAKAT BANA SANKİ DAHA ÇOK HANIMLARIN YAPACAĞI BİR MESLEK GİBİ GELİYOR . BENİM SAHİP OLMAYI HİÇ DÜŞÜNMEDİĞİM BİR MESLEK. SANA BAŞARILAR DİLİYORUM.

G

~~gisem~~

Kullanıcı
20 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
ilk 10 da benim istediğim meslek var... psikolog  bu arada ben yeni üye oldum uyardım olursanız sevinirim  :D ;D

S

serappa

Kullanıcı
17 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
izmir
Mesleğim insan kaynakları uzmanı, 4. sırada olmasına sevindim mesleğimi seviyorum  :)

Ö

ömer_68

Kullanıcı
25 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
aksaray
GÖRÜYRUMKII HERKES KENDI MESLEĞİNİ ÖVMÜŞ ASLINDA BU MESLEĞİNİZİ SEVDİĞİNİZİN KANITIDIR.BENCE EN GÜZEL MESLEK İNSANIN SEVEREK YAPTIĞI MESLEKTIR.SANIRIM  ÇOĞUNUZ GENÇSİNİZ YANI BIR MESLEK ORTAMINDA BULUNMAYAN  KİŞİLERSINIZ O ORTAMA GIRDIĞİNİZ ZAMAN PİŞMAN OLMAMANIZ DILEĞİ İLE....

SAYGILARIMLA...

F

Frost

Kullanıcı
26 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
İZMİR
www.yuphup.com
eN İYİ MESLEK YAPABİLDİĞİN MESLEKTİR, HERKESİN BİR İDEALİ VARDIR AMA BENCE İŞ YAPABİLİYORSAN GÜZELDİR VE YAPTIĞIN İŞİN HERZAMAN KARŞILIĞINI ALIRSIN...

E

Eylül 06

Kullanıcı
17 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Ben İşletme okuyorum.Galiba birazda onunla alakalı ama ruhuma da hitap ediyo.İnsan Kaynakları Uzmanı Veya Finansal Danışman.........

superisi23

superisi23

Kullanıcı
30 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bana göre en cazibi psikolog (aslında mesleğim halkla ilişkiler )

M

mynabdullah

Kullanıcı
20 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
ısparta
arkadaşlar insanlar kaderlerini yaşar.fakat kaderini iyileştirmekte senin elinde kötüleştirmekte.meslekte böyle birşey.eğer çalışırsanız emeğiniz boşa gitmez tabii terside olabilir.fakat saydığınız meslekler revaçta meslekler.

H

hititler19

Kullanıcı
1 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
arkadaslar bu meslekler ilgimi cekmiyo biraz yaptın meslekle adrenalin  olması gerek hareket gerek....

C

chatlaq

Kullanıcı
1 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
ßén snrım psikoloq oLmayı insanLarın sıqınTıLarına çözüm yoLu aramayı seçerdim onLarLa iLqiLenmeq sanırım ßanada ii qeLirdi :) :)

G

gizilöykü

Kullanıcı
18 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
psikoloji okumak hep hayalimdi. psikoloji alanında üniversitede hoca olmak süper birşey olurdu ama muhasebeci oldum.  :'(

P

patma

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
bir mesleğin iyi olduğu neye göre belirlenir bilmiyorum tam olarak
ama kabaca yaklaşırsak iş imkanlarının çokluğu,kişiye meslek uygulayıcılığı
boyunca kendini geliştirme fırsatı vermesi,vb. bence en önemli belirleyicilerden.
Böyle yaklaştığımzda şuanda eğitimini aldığım ve yakın zamanda uygulamaya başlayacağım
mesleği de göz ardı etmemek gerek bence Psikolojik Danışmanlık da çağımızın
gözde mesleklerinden.

sarıkız_0076

sarıkız_0076

Kullanıcı
12 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ben sekreterim ama olmak istediğim belli bir meslek alanım yok.Her zaman aynı departmanda kalınmaz degişiklik iyi olur.Ben para nerde çok ise orda olurum ::).Yaptıgım her işten zevk ve hakkını vererek yaparım.Macerasız hayat olmaz arkadaşlar.

D

demir170

Kullanıcı
3 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bana göre dünyanın en güzel mesleği birilerine birşeyler pazarlatyıp satın almalarını sağlamak...
birde bunun ödülüü olarak para kazanıyorsunuz...
muhteşem bir duygu...

sarıkız_0076

sarıkız_0076

Kullanıcı
12 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Mesleğinizin ne oldugu önemli değil,önemli olan zevk alarak ve severek yapmak.

N

nil_92

Kullanıcı
26 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
hepsi çok güzel meslekler ama ben üniversite hocasını seçerdim herhalde içlerinden fakat benim idealimdeki meslek sınıf ögretmeni umarım olurum daha yolun başındayım ama neyse ;)

E

Emine düzgün

Kullanıcı
17 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
KİMYA OKUYORUM UMARIM YANLIŞ MESLEK OLMAZ....SEVEREK OKUYORUM BENCE ÖNEMLİ OLNDA BU :) :) :) :) :) :)

E

Emine düzgün

Kullanıcı
17 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
NERDE OLURSAK OLALIM NEREDE ÇALIŞIRSAK ÇALIŞALIM ÖNEMLİ OLAN SEVEREK ÇALİŞMAK...

E

Emine düzgün

Kullanıcı
17 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstediğim işi bulmasamda yaptığım işimi seviyorum 8)