En iyi 10 meslek!

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mesleğiniz kategorisinde Codex tarafından oluşturulan En iyi 10 meslek! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 80,431 kez görüntülenmiş, 290 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mesleğiniz
Konu Başlığı En iyi 10 meslek!
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ese13
N

NESL!HAN_17

Kullanıcı
24 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
KAYSERİ
5- Doktor asistanı. olmak isterdim bunların arasından ama asıl istediğim meslek diyetisyenlik  :)

L

lamana

Kullanıcı
26 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
başkent
aklen belli bir yaşa gelip olgunlaştıktan ve kendimi sorgulamayı öğrendkten sonra beni herzaman cezbeden tek birşey olmuştur "düşünmek" ki bu faaliyeti bir hindi gibi diil insan gibi yapmak...bu yüzden mesleğimde psikolojiyi seçtim öyle geniş bir alana hitab ediyorki insanların soyu tükenmedikçe bitmeyecek bir meslek olduğu kanaatindeyim..ve psikoloji sadece bir meslek olarak diil yaşam alanı olarak görüyorum

T

tubix

Kullanıcı
30 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kocaeli
grafiker olmak istiyomm fakatt ilk 10 değill ama benim beynim de İLK 3'dee  :) :) :) :) :) :) :) :)

S

senarist081

Eğer yeniden bir meslek seçme şansım olsaydı herhalde Psikolog olurdum..

Y

YEŞİLAY

Kullanıcı
6 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
ben doktor olmayı çok isterdim....şu an muhasebeciyim ama olsun en azından bir işim var  :) :) :) :)

kocaman

kocaman

Kullanıcı
5 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
valla bu liste onlara göre yapılmış bencede benim yaptığım meslek en iyi meslektir

E

ermansagirli

Kullanıcı
2 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kıbrıs
"ben iletişimciyim bunların hiç biri yok ama unutulmaması gereken onemli bir sektor...medyaa...

deryayaman

deryayaman

Kullanıcı
18 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
izmir
bana göre en iyi mesleklerden biride harita kadastro dur.

curciin

curciin

Kullanıcı
4 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
adana
bence kesinlikle bilgisayar programcılığı.zaten bende o yolda ilerliyorum :)

B

by_software

Kullanıcı
20 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Ben de yeni geldim aranıza arkadaşlar.Benim mesleğimde yazılım uzmanlığı.
Mesajlarınızın bir kısmını okudum, ve kesinlikle haklısınız.Yazılım günümüzün en iyi mesleği:)

M

MaximuS61

Kullanıcı
10 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
insan kaynakları uzmanı olmayı isterdim

sosyal yönü ağır basan bi insanım

O

oakleaf

Kullanıcı
11 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
AYDIN
ben de bilgisayar teknolojileri ve programlama 2. sınıf okuyorum bu sene son 2 senelik bir ünv. ve okul bitince sertifika programlarından birisine katılıp sertifika almayı düşünüyorum birkaç tane sertifika veren kuruluşa baktım fakat hangisinde daha kolay iş bulabilirim ve sıkıntı yaşamam bilgi verirseniz çok sevinirim.Ayrıca Pascal, C#(fazla ileri olmamakla birlikte), photoshop, flash(kendime yetecek kadar), DreamWeaver, FrontPage gibi birkaç programlama dili ve program konusunda bilgim var.Teşekkürler.

U

uygarturk

Kullanıcı
12 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
konya
arkadaşlar bence en güzel iş ne olursa olsun devleti temsil etmek
ama yinede öğretmenlik çok güzel bi meslek çünkü taze beyinlere  güzel şeyler aşılamak onları geleceğe hazırlamak  çok güzel bişey.
ben bir demiryolları personeli olarak okullarda da halkdansları eğitmenliği yapıyorum çocuklarla çok eğlenceli dakikalar geçiriryoruz.

O

oglak1964

Kullanıcı
19 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
KONYA
BEN ECZACIYIM AMA TÜRKİYEDE BERBAT BİR MESLEK İMKAN OLSAYDI DEĞİŞTİRMEK BELKİ BİR MÜHENDİS (İNŞAAT VEYE MAKİNA )OLMAK İSTERDİM.

O

oglak1964

Kullanıcı
19 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
KONYA
SEVGİLİ DERYAYAMAN HARİTACIMISIN BU SONUCA NASIL VARDIN. ÇÜNKÜ ÇEVREMDEKİ HARİTACILARIN HEPSİ ŞİKAYETÇİ
SEVGİLER