En iyi 10 meslek!

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mesleğiniz kategorisinde Codex tarafından oluşturulan En iyi 10 meslek! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 80,429 kez görüntülenmiş, 290 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mesleğiniz
Konu Başlığı En iyi 10 meslek!
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ese13
B

b_guvendik

Kullanıcı
10 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
ben psikolog olmak isterdim..çünkü her bireyin mutlaka psikologu olması gerekli henüz yaygınlaşmadı fakat hayat şartları işhayatı insan psikolojısını olumsuz yönde etkliediği için olumlu yönde geliştirmek adına bu meslek alanını seçerdim..

M

MEDİHA1

Kullanıcı
10 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
Sorular__' Alıntı:
Evet cok guzel bır 10 sıra  :)

Bende
1- Bilgisayar programcısı.  yım hemde 1.sıradayım ama iş bulamıyorum... sene işsiz gezdim ve artık aramıyorum unuttum herseyı zaten:) Öğretmenlık yapıyorum artık mutlumuyum ehh mutluyum sayılır ama ısımı yapmak ısterdım :)
mesleğiniz mükemmel gerçekten iş yok mu???

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
MEDİHA' Alıntı:
Sorular__' Alıntı:

Bende
1- Bilgisayar programcısı.  yım hemde 1.sıradayım ama iş bulamıyorum... sene işsiz gezdim ve artık aramıyorum unuttum herseyı zaten:) Öğretmenlık yapıyorum artık mutlumuyum ehh mutluyum sayılır ama ısımı yapmak ısterdım :)
bencede

T

TrigonometRi

Kullanıcı
15 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
ilenay' Alıntı:
MEDİHA' Alıntı:
Sorular__' Alıntı:

Bende
bencede
meslek gerçekten mükkemel. fakat bu işin eğitimini alan insanlar, bilge adam vb. alternatif yazılım eğitimi veren kişilere kaptırıyorlar yerlerini. aslında yazılım sektöründe makas çok geniş. fakat makas kapanmaya başladı gibi bu yüzden.

A

atillajop14

Kullanıcı
26 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kırşehir
Arkadaşlar gelişmiş bir toplumda her insanların ilk 10 tercihleri farklı olmalıdır... Ama her insan diğerinin ilk on tercihine saygılı olmalıdır.. Benim istediğim mesleklerden bu ilk on sıralamayla tutan birisi yok mesela....

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
atillajop14' Alıntı:
Arkadaşlar gelişmiş bir toplumda her insanların ilk 10 tercihleri farklı olmalıdır... Ama her insan diğerinin ilk on tercihine saygılı olmalıdır.. Benim istediğim mesleklerden bu ilk on sıralamayla tutan birisi yok mesela....
Bizimle paylaşır mısınız? :)

M

medusa

Kullanıcı
11 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
avukat: her ne kadar yapılan sıralamda mesleğimi göremesemde benim sıralamada liste başında ve ben bu meleği yapmaktan çok mutluyum ;)

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
bence en onemlisi doktorluk ama o da olamzsa eczacılığı da sewiyorum...  :D

I

ilenay

Kullanıcı
28 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
...pratisyenlik de olabilir (inşallah)

B

blue_ocean

Kullanıcı
17 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
Benim tercihim Electric and Electronic Engineering ve bu yolda ilerliyorum... Neden ilk sıraya koymamışlar anlayamadım. Çünkü elektrik ve elektronik olmazsa bilgisayar programcılığının hiç bir anlamı yok görüşündeyim.

M

manas

Kullanıcı
6 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
mesleğimi çok seviyorum ama bu listede yok.

bf

bf

Kullanıcı
31 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
ne yani üniversite hocası mı olmalıyız? :eek: sınıf öğretmeni olsak olmaz mı

K

kuboshhh

Kullanıcı