Bilgisayar'da aklınıza takılanları buradan sorabilirsiniz.

• Konbuyu başlatan Safari
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Dünyası kategorisinde Safari tarafından oluşturulan Bilgisayar'da aklınıza takılanları buradan sorabilirsiniz. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 269,358 kez görüntülenmiş, 714 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Dünyası
Konu Başlığı Bilgisayar'da aklınıza takılanları buradan sorabilirsiniz.
Konbuyu başlatan Safari
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nazarelif
F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Konu açılmıştır.. Nod32 setup dosyası mevcuttur.. Teşekkürler..

H

hatche

Kullanıcı
6 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
arkadaşLar çook aciL yardıma ihtiyacım var. internete girebiLiyorum ama msn i açamıyorum. neden oLabiLir?? :(

EmSaL

EmSaL

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
1-)Microsottan kaynaklanan bir hata olabilir...

2-)Proxy ayarlarınızdan olabilir...Yani tarayıcınıza(ie) bir proxy server atamış olabilirsiniz...

3-)Bilgisayarınızın saat ayarları doğru olmayabilir...

Bunları check ettikten sonra bunlarla ilgili herhangi bir problem varsa düzenleme yaptıktan sonra düzelecektir...

H

hatche

Kullanıcı
6 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
saat ayarLarım doğru,
proxy sunucusun da bi probLem yok
yani MLM BağLantı sorun gidericisinde hepsi normaL ama gene de oLmuyo açıLmıo msn :(

EmSaL

EmSaL

Kullanıcı
9 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Herhangi bir hata kodu veriyor mu....

H

hatche

Kullanıcı
6 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
çokk teşekkür ediorum iLgin için EmSaL
nihayet yaptım. ben de msn discovery yükLü oLduğu için o etkiLiyormuş msn yi tekrar yüklemek zorunda kaLdım

S

syn

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Günaydın ya da tünaydın
Arkadaşlar windows movie makerda powerpointten sunu kullanabilir miyim . Kullanırsam nasıl? Kullanamazsam resimler hariç yazıyı nasıl efektli bir şekilde düzenleyebilirim? Yardımcı olmaya çalışırsanız sevinirim

R

roze

Slm Safari. microsoft acceseste veri tabanı hazırlıyorum. Ama eksiklerim var. Örneğin butonların nasıl ekleneceğini bilmiyorum. Yardımcı olursan sevinirim. Şimdiden tşk ler. bayy

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
roze' Alıntı:
Slm Safari. microsoft acceseste veri tabanı hazırlıyorum. Ama eksiklerim var. Örneğin butonların nasıl ekleneceğini bilmiyorum. Yardımcı olursan sevinirim. Şimdiden tşk ler. bayy
Sevgili Rose
bir aralar ilgileniyordum evdeki bilgisayarımda 2000'den fazla komut içeren bir programım var bulabilirsem size yollamayı isterim

B

bıldırcın

ben pc ye yüklediğim hiç bir programı kullanamıyorum devamlı hata veriyor windows'un kopya olduğunu söylüyor bu durmu format çekmeden düzeltmek mümkün mü?

B

Bülent

bıldırcın' Alıntı:
format çekmeden düzeltmek mümkün mü?
Bence en garantisi format çekip, durumu düzeltmek.
Tavsiye etmeyeceğim BU TARZ yöntemler de var, ancak exe dosyalara pek güvenmeyin bence, virüs amaçlı yazılımlar olma ihtimali %99'dur.

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
bıldırcın' Alıntı:
ben pc ye yüklediğim hiç bir programı kullanamıyorum devamlı hata veriyor windows'un kopya olduğunu söylüyor bu durmu format çekmeden düzeltmek mümkün mü?
Windows'un kopya olduğunu söylemesine çözüm var.
hiç bir program çalışmıyor derken daha da açarsanız yardımcı olabilirim.

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Muhammet bende senden avast anti virüsün deneme sürümünü değilde lisanslı sürümünü rica edecektim
nasıl temin edebilirim  ;)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
σĸyคnцsyค' Alıntı:
Muhammet bende senden avast anti virüsün deneme sürümünü değilde lisanslı sürümünü rica edecektim
nasıl temin edebilirim  ;)
neden avast? ben önermiyorum ve kullanmıyorum :) nod32 yada Kaspersky ulaştırabilirim.

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Kaspersky da sorun yaşamıştım Nod içinde hiç iyi şeyler duymadım varsa AVAST alayım  :)