Bilgisayar'da aklınıza takılanları buradan sorabilirsiniz.

• Konbuyu başlatan Safari
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Dünyası kategorisinde Safari tarafından oluşturulan Bilgisayar'da aklınıza takılanları buradan sorabilirsiniz. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 269,271 kez görüntülenmiş, 714 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Dünyası
Konu Başlığı Bilgisayar'da aklınıza takılanları buradan sorabilirsiniz.
Konbuyu başlatan Safari
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nazarelif
I

ibrahimcaca

Kullanıcı
8 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
denizli
ŞİMDİ İLK OLARAK ŞUNU SORAYIM  İNTERETİN BAĞLATTIM
SINIRLI OLARAK LİMİTİNİ GEÇİP GEÇMEDİĞİNİ NERDEN ÖĞRENCEM?
BİRDE TAVSİYE EDECEĞNİZ ANTİVİRİS PROGRAMIVAR MI ?
BEN ŞU ANDA SPYWAREDOCTOR KULLANIYORUM. BU NAASIL SİZCE :) :)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
serhatt' Alıntı:
Safari' Alıntı:
serhatt' Alıntı:
Bana iyi bir antivirüs programı lazım.avast bazen yetmio.
Bir tavsiye ederseniz memnun olurum.. :)
Kaspersky'ı öneririm. Ama kurulumu biraz karışık dilersen ulaştırabilirim
Kaspersky i önceden yükledim fayda etmiyor.Bir virüs var format atmadan çıkmıyor.Bundan dolayı her 40 günde bir format atıyorum pc ye.Gün geçtikçe verimi düşüyor pc'nin ???
Kaspersky'ın 5.8.5 sürü mü ile 6.0.1 sürümü çok iyidir diyebilirim.
5.8.5'in crack'i karalistede o yüzden kullanılamıyor
6.0.1 ise tam kurup güncelleyip bilgisayarı tam taratmanız gerek.

Kaspersky'ın çalışma sistemi ise bilgisayara kurduğunda ilk önce tam bir tarama yapıyor tüm dosyaları tarıyor.
Taradığı sağlam dosyalara daha sonra bir virüs girdiğinde sadece virüslü kısmını siliyor.

Ayrıca Türkçe yaması da var.

Sn. İbrahimcaca, bunu müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsin. Birde ADSL faturası üzerinde yazılıdır

S

serhatt

Kullanıcı
2 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
İlginiz için Tskkr ederim..

S

syn

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
amatör bir kullanıcı olarak
bir de zan altında biri olarak
kardeşim hep beni suçluyor - dosyaları siliyorMUŞUM  ki o kadar da uzun boylu değil :) ancak fark ettim ki klasörlerin içindekileri veya sadece herhangi bir klasörü başka bir yere atınca klasörün içindeki bilgiler siliniyor mesela klasörü winamp penceresine attığımda klasörü bir daha açıyorsun klasör boş dahası arama yaptığında ? dosyalara ait bir iz yok (kes/ kopyala yapıştır işleminden bahsetmiyorum yalnız) BU DURUMUN NEDENİ NE OLABİLİR ? virüs mü yoksa sihir mi yoksa ben mi ay lütfen yardım

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
syn' Alıntı:
amatör bir kullanıcı olarak
bir de zan altında biri olarak
kardeşim hep beni suçluyor - dosyaları siliyorMUŞUM  ki o kadar da uzun boylu değil :) ancak fark ettim ki klasörlerin içindekileri veya sadece herhangi bir klasörü başka bir yere atınca klasörün içindeki bilgiler siliniyor mesela klasörü winamp penceresine attığımda klasörü bir daha açıyorsun klasör boş dahası arama yaptığında ? dosyalara ait bir iz yok (kes/ kopyala yapıştır işleminden bahsetmiyorum yalnız) BU DURUMUN NEDENİ NE OLABİLİR ? virüs mü yoksa sihir mi yoksa ben mi ay lütfen yardım
Anladığım kadarıyla sorun sizde :)
çünkü dosyaları Winamp'a sürüklemekle dosya silinmez.
bunun bir çok nedeni olabilir. Virüs de olabilir trojanda daha da açıklayıcı anlatırsanız çözüm bulabilirim ama bildiğim kadarıyla söylüyorum winamp'a dosya sürüklemekle dosya silinmez.

I

ibrahimcaca

Kullanıcı
8 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
denizli
MERHABALAR ARKADAŞLAR  :)
POWERPOİNT OLARAK HAZIRLANMIŞ GÖRÜNTÜ VE YAZILARI NASIL BAŞKA YER AKTARABİLİRİZ????????

I

ibrahimcaca

Kullanıcı
8 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
denizli
SAFARİ  :)   
TAVSİYEN ÜZİRENE KAYPERSKY KURMAK İSTEDİM.
AMA ŞÖYLE BİR HATA VERDİ
ACTİVATİON CODE HAS BEEN ENTERED İNCORRECTLY OR SIYSTEM DATE İS İNCORRECT.  CHECK SYSTEM DATE SETTİNGS.
BU KONUDA  YARDIMCI OLUR MUSUN YOKSA BAŞKA BİR PROGRAM MI KURALIM NE DERSİN???

S

syn

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Günaydın
Anladığım kadarıyla sorun sizde  :)
bunun bir çok nedeni olabilir. Virüs de olabilir trojanda daha da açıklayıcı anlatırsanız çözüm bulabilirim ama bildiğim kadarıyla söylüyorum winamp'a dosya sürüklemekle dosya silinmez.

mesela bluetoothla paylaşım yaparken klasörü telefona sürüklediğimde de daha sonra klasörü açtığımda klasördeki dosyaların bazıları artık orda değiller işin ilginç tarafı silinmiş olan bu dosyalar geri dönüşüm kutusunda da görünmüyor eğer silindiyse bilgisayardan ama hayır silmedim  :'(

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
ibrahimcaca' Alıntı:
SAFARİ   :)   
TAVSİYEN ÜZİRENE KAYPERSKY KURMAK İSTEDİM.
AMA ŞÖYLE BİR HATA VERDİ
ACTİVATİON CODE HAS BEEN ENTERED İNCORRECTLY OR SIYSTEM DATE İS İNCORRECT.   CHECK SYSTEM DATE SETTİNGS.
BU KONUDA  YARDIMCI OLUR MUSUN YOKSA BAŞKA BİR PROGRAM MI KURALIM NE DERSİN???
Size bu programı gönderirken söylediğim hatırlıyorum..
Kurarken Custom seçeneğini seçmelisiniz diye..
Şifre sorduğu yerde birşeyi işaretlemeksizin ileri(next) seçeneğini tıklamalısınız..

Şimdi programı denetim masası program ekle kaldır bölümünden kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar kurmayı denemelisiniz.

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
İllegal yoldan şifrelerini paylaşım yapsak bir sakıncası olur mu? (demek istiyorum ama galiba olur..) :)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
syn' Alıntı:
Günaydın
Anladığım kadarıyla sorun sizde  :)

mesela bluetoothla paylaşım yaparken klasörü telefona sürüklediğimde de daha sonra klasörü açtığımda klasördeki dosyaların bazıları artık orda değiller işin ilginç tarafı silinmiş olan bu dosyalar geri dönüşüm kutusunda da görünmüyor eğer silindiyse bilgisayardan ama hayır silmedim  :'(
Bir soru da ben size sorayım.
Kopyala yapıştır yaptığınızda da siliniyor mu dosya..
Eğer kopyala yapıştır da sorun yok ise tahmin ediyorum ki regedit ayarlarıyla oynanmış.
Regedit üzerinde istediğinizi yapabilirsiniz (bilinçli olarak, bilerek) ama en ufak hatanın telafisi çok zor olabiliyor.
Dilerseniz Regedit Kullanımı adlı konuyu inceleyip birşeyler elde edebilirsiniz.

S

syn

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bir soru da ben size sorayım.
Kopyala yapıştır yaptığınızda da siliniyor mu dosya..
Eğer kopyala yapıştır da sorun yok ise tahmin ediyorum ki regedit ayarlarıyla oynanmış.
Regedit üzerinde istediğinizi yapabilirsiniz (bilinçli olarak, bilerek) ama en ufak hatanın telafisi çok zor olabiliyor.
Dilerseniz Regedit Kullanımı adlı konuyu inceleyip birşeyler elde edebilirsiniz.
:-[hayır :-[  yardımın için teşekkür ederim

H

hatche

Kullanıcı
6 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
ibrahimcaca' Alıntı:
MERHABALAR ARKADAŞLAR  :)
POWERPOİNT OLARAK HAZIRLANMIŞ GÖRÜNTÜ VE YAZILARI NASIL BAŞKA YER AKTARABİLİRİZ????????
sLayt oLarak hazırLamayı mı soruyorsun ibrahimcaca ???

I

ibrahimcaca

Kullanıcı
8 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
denizli
HAYIR
SLAYTI RESİM RESİM VE YAZI YAZI AYIRMAK İSTEDİM
YAPAMADIM  OLUR MU SİZCE

I

ibrahimcaca

Kullanıcı
8 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
denizli
arkadaşlar elinde nod32 antvirs programı olan var mı???????

S

serhatt

Kullanıcı
2 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ben şimdi nod32 kullanuyorum..

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Bilgisayar Dünyası bölümüne konu halinde açıyorum.. Nod32 setup dosyasını oradan download edebilirsin..