Bilgisayar'da aklınıza takılanları buradan sorabilirsiniz.

• Konbuyu başlatan Safari
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Dünyası kategorisinde Safari tarafından oluşturulan Bilgisayar'da aklınıza takılanları buradan sorabilirsiniz. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 269,271 kez görüntülenmiş, 714 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Dünyası
Konu Başlığı Bilgisayar'da aklınıza takılanları buradan sorabilirsiniz.
Konbuyu başlatan Safari
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nazarelif
Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Gulcin_bzks' Alıntı:
arkadaslar bilgisayarımda windos media playerden müzik dinliorum ama youtube sitesinde mzüik dinleyemiorum görüntü var ama müzik calmıor bunun nedeni ne olabilir ? yardımlarınızı bekliorum  :'(
Bu sorunu yaşayan tek kişi sen değilsin canım benim :)
Bunun için Java ve Flash player yüklü olması lazım diye düşünüyorum.

Flash Player için:
http://www.adobe.com/jp/products/flashplayer/

Java için:
http://www.java.com/tr/download/installed.jsp

bu siteleri deneyebilirsin

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
efsane_18' Alıntı:
bilgisayarıma panda 2008 virüs temizleyicisi yükledim daha sonra kaldırdım fakat hala calısıyor gözüküyor avast yükledim ikide cakısıyo napmalıyım pandayı durdurmak için güvenlik duvarındada calıstı için cakısma oluyo  ::) ::) ::)
Panda 2008'i kaldırmak için internette bir çok program(kayıt defterindeki dosyaları ile de) var onları kullanabilirsiniz.

Örneğin vereceğim linkte açıklaması ile birlikte belirtilmiştir. Your Uninstall programı yalnız bu siteye üye olmanız gerekmekte.

http://www.frmtr.com/bakim-ve-onarim-programlari/614316-en-iyi-uninstall-programi-your-uninstaller-2006-pro-v5-0-0-251-son-versiyon.html

Umarım başarırsınız..

B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
Safari' Alıntı:
iexplorer.exe hatası halk dilinde explorer çökmüş durumda.. bunun için windows update'den explorer'in son sürümünü yaza mozilla, maxtor gibi başka explorer(tarayıcı) indirip kurabilirsin
aynı sorun bendeede vardı  :-\ burda tesadüfen okuyunca mutlu oldum teşekkürler ;)

G

Gulcin_bzks

Kullanıcı
30 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
isTanbuL
arkadaslar int. bağlandığım zaman bana ekranda generic host process for win 32 servicec bir sorunla karsılastı ve kapaltılması gerekior..diyor int. her bağlandığımda bu yazıdan dolayı prog. calısmıor hatta youtubenden ve windos media playerden müzik dinleyemiorum görüntü var ama ses yok .... suan internetteğim ama kapalı gözüküor numara cevire baktığımda bağlantım kapalı.. kapalıykende internete bağlanıorum sadece bu int. girdiğim zaman pc birseyler oluor denetim masasından güvenlik merkezi yapıorum prog. etkisiz mod halinde calısmıor bunun sorunu ne olabilir...

bir fikri olan varmı acil ya :(  pc format atmak mı lazım yoksa modemi yeniden mi kurmak hangisi ?? :(

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
söylediklerimi de yaptı isen format attığında düzelir :)

G

Gulcin_bzks

Kullanıcı
30 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
isTanbuL
internete bağlandığım zaman bu oluor pcde sorun yok sadece int. format atmaya kesin gerekir mi

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Bunla ilgili bi çok şey söyledim ama :)

Program ekle kaldırdan modem ve ilgili programları kaldır. Bilgisayarı yeniden başlat ve cdsinden yeniden kur modemin driverini

G

Gulcin_bzks

Kullanıcı
30 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
isTanbuL
arkadaslar bilgisayarımda baslat cubuğum ekranın altına kaymıs onu nasıl düzeltebilirim hatta gözükmesi ne yapabilirim ? :(

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Gulcin_bzks' Alıntı:
arkadaslar bilgisayarımda baslat cubuğum ekranın altına kaymıs onu nasıl düzeltebilirim hatta gözükmesi ne yapabilirim ? :(
üzerine geldiğinde araç çubuğu görünüyorsa oraya sağ tıkla görev çubuğunu gizle yazan satırdaki tıklanacak yeri doldur.

üzerine geldiğinde görünmüyorsa monitörün kendi üzerindeki tuşlarını kullanarak üstten alttan bastırman gerek monitöre göre değişir onu da senin karıştırarak yapman lazım

bilgisayar hakkındaki sorularınız için yeni konu açmak yerine bu konuya devam olarak yazabilirsiniz.!

S

serhatt

Kullanıcı
2 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bana iyi bir antivirüs programı lazım.avast bazen yetmio.
Bir tavsiye ederseniz memnun olurum.. :)

T

tnctrkcell

ÇOK SÜPER OLMUŞ SAFARİ BU KONUYU AÇTIĞIN ÇOK TEŞEKKÜRLER ÇOK FAYDALI OLACAĞINA EMİNİM...

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
serhatt' Alıntı:
Kaspersky'ı öneririm. Ama kurulumu biraz karışık dilersen ulaştırabilirim

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
Safari' Alıntı:
efsane_18' Alıntı:
bilgisayarıma panda 2008 virüs temizleyicisi yükledim daha sonra kaldırdım fakat hala calısıyor gözüküyor avast yükledim ikide cakısıyo napmalıyım pandayı durdurmak için güvenlik duvarındada calıstı için cakısma oluyo  ::) ::) ::)
Panda 2008'i kaldırmak için internette bir çok program(kayıt defterindeki dosyaları ile de) var onları kullanabilirsiniz.

Örneğin vereceğim linkte açıklaması ile birlikte belirtilmiştir. Your Uninstall programı yalnız bu siteye üye olmanız gerekmekte.

http://www.frmtr.com/bakim-ve-onarim-programlari/614316-en-iyi-uninstall-programi-your-uninstaller-2006-pro-v5-0-0-251-son-versiyon.html

Umarım başarırsınız..
yükledim ama silmedi panda antivirüsü nese yinede tesekkür ederim güzel program ;)

U

UğurOnur

Kullanıcı
1 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Merhaba,
Arkadaşlar bir sorum var...
Yereğ ağla alakalı.Şöyle ifade edeyim.Tek bir modemden 5 tane bilgisayarı
nete bağladım.Hub'la dağıttım neti.Ama ben bu pcler birbirlerini ağda
görsün istiyorum.Dosya ve donanım paylaşmında bulunabilsin istiyorum.Bunu
nasıl yapacağımı bilmiyorum.Yardımcı olabilirmisiniz acaba... :-\

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
UğurOnur' Alıntı:
Merhaba,
Arkadaşlar bir sorum var...
Yereğ ağla alakalı.Şöyle ifade edeyim.Tek bir modemden 5 tane bilgisayarı
nete bağladım.Hub'la dağıttım neti.Ama ben bu pcler birbirlerini ağda
görsün istiyorum.Dosya ve donanım paylaşmında bulunabilsin istiyorum.Bunu
nasıl yapacağımı bilmiyorum.Yardımcı olabilirmisiniz acaba... :-\
tabii zevkle...:)

sırayla : masaüstü --> ağ bağlantılarım--> ev veya küçük işyeri ağı kur
            ileri -->ileri --> ileri -->
            çıkan ekranda ikinci sekme yani
            Bu bilgisayar internet'e mesken ağ geçidi veya ağımdaki başka bir bilgisayar üzerinden bağlanır
            işaretlenir ve ileri
            tekrar ileri
            gelen ekranda çalışma gurubu adı verilir ( ev - home - iş vs.vs)
            sonra ileri
            gelen ekranda Dosya ve yazıcı paylaşımını aç işartlenip ileri
            ileri
            çıkan ekranda işlemler bittiğinde
            yeni bir ekran çıkacak
            en alttaki sekme işaretlenir ve son denir

işlem tüm bilgisayarlarda aynı şekilde tekrarlanır.Tüm Bilgisayarların ağ grurbu ana makina üzerinde belirlenmiş olan ağ çalışma grubu ile aynı ismi taşımalıdır.
kolay gelsin

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
rica ederim..
faydam dokunduysa ne güzel..
kolay gelsin tekrar.... :)

S

serhatt

Kullanıcı
2 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Safari' Alıntı:
serhatt' Alıntı:
Kaspersky'ı öneririm. Ama kurulumu biraz karışık dilersen ulaştırabilirim
Kaspersky i önceden yükledim fayda etmiyor.Bir virüs var format atmadan çıkmıyor.Bundan dolayı her 40 günde bir format atıyorum pc ye.Gün geçtikçe verimi düşüyor pc'nin ???