Bilgisayar'da aklınıza takılanları buradan sorabilirsiniz.

• Konbuyu başlatan Safari
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Dünyası kategorisinde Safari tarafından oluşturulan Bilgisayar'da aklınıza takılanları buradan sorabilirsiniz. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 269,795 kez görüntülenmiş, 714 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Dünyası
Konu Başlığı Bilgisayar'da aklınıza takılanları buradan sorabilirsiniz.
Konbuyu başlatan Safari
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nazarelif
Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Masaüstünüzdeki Bilgisayarım ikonuna sağ tıklayın Özelliklere girin üstteki araç çubuğunda UZAK yazıyor ona tıklayın orada " Bu bilgisayardan uzaktan yarım isteklerinin gönderilmesine izin ver " ve kullanıcıların bu bilgisayara uzaktan bağlanmalarına izin ver" yazan yerlerdeki tıklamaları kaldırın.
bilgisayarın yine aynı şekilde ağırlaşırsa birden Modemi kapatın ve bir süre bekleyin.
bundada çözüm bulamazsanız.

BAŞLAT + DENETİM MASASI + PROGRAM EKLE/KALDIR a girin oradaki bilgisayara yüklü programların isimlerini buraya yazarsanız  yardımcı olabilirim.

yada kullandığınız programların bilincinde iseniz bilmediklerinizi kaldırın.

E

esge35

Kullanıcı
19 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
Teşekkur ederım safari...(Bu bilgisayardan uzaktan yarım isteklerinin gönderilmesine izin ver )
bu işaretliydi diğerı degıl .şimdi bır sorunum yok olursa yıne yazarım...:) :)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Program ekle kaldıra baktınız mı yabancı programlar varmı?

E

esge35

Kullanıcı
19 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bakmadım su an bakıyorumm...
Sigma tel audio
MSXML 4.0 SP2(KB927978)
High Definition Audi Driver Pagkage-KB835221
Yabancı olarak yani tanımadıklarım bunlar.. bırde anlamadım burdan ne ılgısı olabılır? yanlış anlamayın ogrenmek ıçın soruyorum...
spyware doctor da Bıl. gırılıyormu şüphelendıgım ıçın yukledım her seferınde farklı lısans kodunu ıstıyor zar zor buluyorum yıne aynı.... başa donuyorum vede sılıyorum yıne aynı başka onerebılecegınız bır program varmı? bır de agırlaşmasının sebebı bu program olabılır mı? 46.77 MB

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
ben şahsen  nod32'i çok beğeniyorum. bu zamana kadar kaspersky sürümlerini kullandım ama o da bozdu. şuan benim için en iyi antivirüs programı nod32.

hmm.. neden soruyorum.. internet cafe işletiyordum anamakinadan diğer bilgisayarlara istediğim herşeyi yapabiliyordum. özel programlar sayesinde aynı yerde olmanıza gerek yok internete bağlı istediğiniz  makinaya program vasıtasıyla girilebiliyor.

isterseniz size antivirüs programını ulaştırırım özel mesaj ile e-posta adresinizi yazabilirsiniz.

C

cico

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
ANKARA
merhaba, benım sorunum kameramı tanıtamamam.tanıtıyorum bu seferde mavi bır ekran cıkıyor ve sistem durduruldu dıyor.ne yaptıysam olmadı ne yapmam gerek.Bu sorunla daha once karşılaşan varmı bir yazarsa sevinirim.kafıyı yemek üzereyim.ilginize tşk

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
ister msn de oturum açık olsun ister olmasın
üstteki araç çubuğundaki araç çubuğunda ARAÇLAR a tıkla sonra Ses ve Görüntü kurulumu var ona tıklayın sekmelerde ileri ileri deyip geçin kamera bölümüne geldiğinde kameranızı seçin dediği yerde kamerayı seçin
muhtemelen bilgisayarında TV kartı var ve onu görüyor. TV kartını gördüğünde mavi ekran çıkar

iyi geceler.

I

irem_su_filiz

Kullanıcı
11 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
bı siteye girmek istiyrm olmuyor yardım edeblırmsnz
siteye girince şu çıkıyor
Forbidden
You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 403 Forbidden error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Girmeye çalıştığınız site'den uzaklaştırılmışsınız. sadece o siteye giremezsiniz.

G

Gülisch

Kullanıcı
25 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Gözya$indan...
Bilgisayarimi actigim zaman bazen mouse calismiyor. Tekrar kapatip acmam gerekiyor herdefasin da, sonra calisiyor. Neden olabilirki?  :-\

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Gülisch' Alıntı:
Bilgisayarimi actigim zaman bazen mouse calismiyor. Tekrar kapatip acmam gerekiyor herdefasin da, sonra calisiyor. Neden olabilirki?  :-\
mause'nin kablosundan kaynaklanabilir. sonra bilgisayarı düğmesinden kapattığınızdada yapabilir bilgisayarı her halükarda başlat ve bilgisayarı kapattan kapatın.

G

Gülisch

Kullanıcı
25 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Gözya$indan...
Hmm... Herzaman düzgün bir sekilde kapatip aciyorum. Dediginiz gibi belki kablosundandir.
Tesekkürler

P

Paradoks

Benim PC son bir günden buana kendi kendine reset atıor bellli aralıklarlaa... :-[

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
aliCAnn' Alıntı:
Benim PC son bir günden buana kendi kendine reset atıor bellli aralıklarlaa... :-[
Bilgisayarın özellikleri düşük ise yada maxtor marka harddisklerde oluyor çoğunlukla bilgisayar belli saat açık kalırsa harddisk ısınıyor ve yeniden başlaması yada fiziksel hata bulundu hatası vermesi muhtemeldir.

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Gülisch' Alıntı:
virüste girmiş olabilir.bir keresinde banada olmuştu benim mause hiç çalışmamışti.
virüsü silince yani sistem geri yükleme yapınca tekrar çalışmıştı.
istersen sende bir dene gulish cim.

B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
valla bilgisayarımda sorun olsada olmasada okuyorum belki yeni şeyler öğrenebilirim diye verdiğiniz bilgilerden dolayı teşekkür ederim (yardım almadan teşekkür edeyimki işim düştüğü zaman yüzüm olsun) :) :) :)