Bilgisayar'da aklınıza takılanları buradan sorabilirsiniz.

• Konbuyu başlatan Safari
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Dünyası kategorisinde Safari tarafından oluşturulan Bilgisayar'da aklınıza takılanları buradan sorabilirsiniz. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 268,260 kez görüntülenmiş, 714 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Dünyası
Konu Başlığı Bilgisayar'da aklınıza takılanları buradan sorabilirsiniz.
Konbuyu başlatan Safari
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nazarelif
Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
berrak' Alıntı:
valla bilgisayarımda sorun olsada olmasada okuyorum belki yeni şeyler öğrenebilirim diye verdiğiniz bilgilerden dolayı teşekkür ederim (yardım almadan teşekkür edeyimki işim düştüğü zaman yüzüm olsun) :) :) :)
Çok güldüm buna :)))) elimden geleni yaparım elbet..
silver' Alıntı:
SAOL  SAFARİ SONRA SIKILMAK YOK AMA ;)
dediğim gibi elimden gelen birşeyse yardım ederim.

F

filizcan

Kullanıcı
9 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
sevgili Safari emegine saglık öyle güzel anlatıyorsunki ben bilgisayar acemisi bile anladım ve sorunumu düzelttim tesekür ederim :)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
filizcan' Alıntı:
sevgili Safari emegine saglık öyle güzel anlatıyorsunki ben bilgisayar acemisi bile anladım ve sorunumu düzelttim tesekür ederim :)
Rica ederim efendim.

G

Gülisch

Kullanıcı
25 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Gözya$indan...
Okyanusya tesekkür ederim sende ilgilendigin icin. Sorunumu buraya yazdigimdan beri Mouse da bir sorun yasamadim (Safari arkadasimizdan korktumu ne  :) ) Seninde verdigin bilgiler aklimda, saol...

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Gülisch' Alıntı:
Okyanusya tesekkür ederim sende ilgilendigin icin. Sorunumu buraya yazdigimdan beri Mouse da bir sorun yasamadim (Safari arkadasimizdan korktumu ne  :) ) Seninde verdigin bilgiler aklimda, saol...
;) :)

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Gülisch' Alıntı:
rica ederim ne demek   :)

T

trgy_06

Kullanıcı
15 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
www.simplemachines.org
ya abim bilgisayara iki kullanıcı koymuş kendiside burda yok bende bilgisayara internetten müzik indirmek istiyorum ama bitürlü beceremedim yardımcı olurmusunuzzzz

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
trgy_06' Alıntı:
ya abim bilgisayara iki kullanıcı koymuş kendiside burda yok bende bilgisayara internetten müzik indirmek istiyorum ama bitürlü beceremedim yardımcı olurmusunuzzzz
Bunun için admin yazan oturuma girmeniz gerek, eğer admin yazmıyorsa en üstteki kullanıcıyla girmeniz gerek şifresini bilmiyorsanız o halde çok uğraştırır sizi.
Şuan kısıtlı kullanıcı durumundasınız.
1 MB'dan fazla olan herhangi birşeyi indiremezsiniz.

P

Paradoks

GALİPA BİLGİSAYAR KULLANIMINDA BİRAZ YENİSİNİZ ADMİN SİFRESİNİ KIRMAKTA GERCEKLESİYOR ARTIK AMA YAPABİLİRMİSİNİZ BİLMİYORUM.. FORUMLARDA GÖZÜME CARPMISTI BUNA BENZER PROBLEMLER.

ÖNCELİKLE İKİNCİ OTURUMUN KISITLI OLUP OLMADIGINA BAKMANIZ GEREKİYOR.
PC KURULU DEEP FREZE PROGRAMI OLABİLİR... KARSILACAGINIZ TÜM BU ENGELLERİ KALDIRMAK COKK BASİT SORUNU NET BİR SEKİLDE ACIKLARSANIZ ELİMİZDEN GELDİGİNCE YARDIMCI OLMAYA CALISIRIZ...

G

Gulcin_bzks

Kullanıcı
30 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
isTanbuL
msn arkdaslarımdan bana sarkı yolladıkları zaman pc kabul etmior hic bir müziği ama nedense resim yolladıkları zaman kabul edilior müzik aldıktan sonra alınan dosyaylara tıklıorum msnden bana güvenlik uyarısı cıkıor napabilirim bu konu hakkında bilgisi olan varsa söleyebilir mi ?? şimdikten tsk eder :)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Gulcin_bzks' Alıntı:
msn arkdaslarımdan bana sarkı yolladıkları zaman pc kabul etmior hic bir müziği ama nedense resim yolladıkları zaman kabul edilior müzik aldıktan sonra alınan dosyaylara tıklıorum msnden bana güvenlik uyarısı cıkıor napabilirim bu konu hakkında bilgisi olan varsa söleyebilir mi ?? şimdikten tsk eder :)
Bak gülçin'cim..
ßilgisayarında kurulu sistem XP ise.
Denetim masasına girip Windows Güvenlik  Merkezi'ne giriyorsun. Sol panelde Güvenlik Merkezi'nin uyarı yönetimini değiştir'e tıklayıp ordaki 3 alandaki işaretleri kaldırıyorsun.. tamam diyorsun..
Sonra sayfanın en altında Güvenlik Duvarı var ona tıklayıp Kapalı'yı seçiyorsun.

G

Gulcin_bzks

Kullanıcı
30 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
isTanbuL
arkadaslar nod23  nasıl virüs taraması yapıoruz bir fikri olan var mı ?? :(

G

Gulcin_bzks

Kullanıcı
30 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
isTanbuL
arkadaslar ben her bir yere bağlandığımda bunlar adres olsun linkler olsun üzerine tıkladığım zaman bana iexplore.exe bir sorunla karsılastı üzgünüz dior ve kapat isaretini kapaltıorum o sayfada görüntülencek yerine görüntülenmior bazen ark. bana linkler verim üzerine tıkladığım zamanda aynı sorunla karsılasıorum sebebini bilmiorum bu yüzden linleri yolladıkları zaman kopyalıyorum adres cubuğundan giriorum bunun nedeni bilen var mı ?? :s

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
setuptan önce diğer setup şeklindeki dosyaya tıklayıp işlem yapıyor sonra da setup u açıyorsun..

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
iexplorer.exe hatası halk dilinde explorer çökmüş durumda.. bunun için windows update'den explorer'in son sürümünü yaza mozilla, maxtor gibi başka explorer(tarayıcı) indirip kurabilirsin

G

Gulcin_bzks

Kullanıcı
30 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
isTanbuL
tmm saol :) ben en iyisi bilg. teknik serviscisini cağırmam lazım pc git gitde sorunla karsılasmaya basladı bu durum beni üzüor ya :'(

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Gulcin_bzks' Alıntı:
tmm saol :) ben en iyisi bilg. teknik serviscisini cağırmam lazım pc git gitde sorunla karsılasmaya basladı bu durum beni üzüor ya :'(
bende çok üzülüyordum bilgisayarım için format attım yeni doğmuş bir bilgisayarım oldu :)
ona herşeyi tek tek yeniden öğretiyorum..
hiç yaramazlık yapmıyor artık..
tavsiye ederim ;)

G

Gulcin_bzks

Kullanıcı
30 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
isTanbuL
arkadaslar bilgisayarımda windos media playerden müzik dinliorum ama youtube sitesinde mzüik dinleyemiorum görüntü var ama müzik calmıor bunun nedeni ne olabilir ? yardımlarınızı bekliorum  :'(

E

efsane_18

Kullanıcı
12 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Giresun
bilgisayarıma panda 2008 virüs temizleyicisi yükledim daha sonra kaldırdım fakat hala calısıyor gözüküyor avast yükledim ikide cakısıyo napmalıyım pandayı durdurmak için güvenlik duvarındada calıstı için cakısma oluyo  ::) ::) ::)