Bilgisayar'da aklınıza takılanları buradan sorabilirsiniz.

• Konbuyu başlatan Safari
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Dünyası kategorisinde Safari tarafından oluşturulan Bilgisayar'da aklınıza takılanları buradan sorabilirsiniz. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 269,450 kez görüntülenmiş, 714 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Dünyası
Konu Başlığı Bilgisayar'da aklınıza takılanları buradan sorabilirsiniz.
Konbuyu başlatan Safari
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nazarelif
T

ThuNDeR

Kullanıcı
28 Haz 2006
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
www.osmanmaasoglu.com
nazarelif,

Şu adresten MSN'in son sürümünü: http://download.live.com/?sku=messenger
Şuradan da bu sürüme ait patch'i: http://apatch.org/files/downloads/A-Patch143b1_WLM9.zip

Messenger'i yükledikten sonra patch dosyasını C:\Program Files\Windows Live\Messenger klasörüne atın..
ve MSN tamamen kapalı iken patch yapın..

N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
bu programda yüklenmiyor hata veriyor :(
anlayamadım ki ben  bu işi  :(

A

AYSBERGE

Kullanıcı
2 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
Safari' Alıntı:
AYSBERGE' Alıntı:
VİSTA ULTİMETE 64 BİT İSLETİM SİSTEMİ SES DRİVER KURULU OLMASINA RAGMEN SES YOK. ???

NOT: ANAKART - DP35DP
BİOS'da ekran kartının ismini göreceksin hani bilgisayar açılışında Siyah ekran çıktığında DELETE tuşuna basınca çıkan mavi ekran diyeyim..
Audio yada ekran kartının markasını görürsen karşılığını ENABLE olarak değiştirirsen sorunu çözmüş olursun.
Diğer bir ihtimal Ses kartın bozulmuş olabilir bunu da
Başlat < çalıştır a dxdiag yazıyorsun ve Ses sekmesine geldiğinde aygıtı sına diyorsun sorunun ne olduğunu söylüyor
BİOS TAMAM, SORUN YOK. SES KARTIM SAGLAM CÜNKÜ XP'de SES VAR ARKA JAK GİRİSİ SORUNLU AMA SADECE VİSTA 64 BİT SORUNU VEREN ÖN JAK GİRİSİNE TAKTIGIM ZAMAN SORUN YOK. :-\ SADECE ARKA JAK GİRİSi SES VERMİYOR XP VEYAHUT VİSTA 32 BİT İCİN GECERLİ DEGİL. :-X

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
nazarelif' Alıntı:
Safari' Alıntı:
nazarelif' Alıntı:
amabenim iki msn var :) yardım edermisin
Sorunu hala çözemediyseniz yardım edebilirim
safari çok saol  yardımına ihtiyacım var şimdi ne yapmalıyım. eski msn sürümü yüklendi sanırım birde plus  da gitmiş ne yapcam şimdi
http://rapidshare.com/files/195049494/msn_mesanger_8.rar.html
Bu linkte
MSN Messanger 8.1
Çoklu oturum
Windows media player'de dinlediğin müzikler, kişisel ileti bölümünde yazar

N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
ben çoklu msn indirdim fakat yüklenmiyor var olan msni kapat diyor ama benim msnim kapalı olduğu halde programı tamamen mi kaldırmam gerekiyor

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
nazarelif' Alıntı:
ben çoklu msn indirdim fakat yüklenmiyor var olan msni kapat diyor ama benim msnim kapalı olduğu halde programı tamamen mi kaldırmam gerekiyor
Msn & çoklu oturum ve messenger ile ilgili bütün dosyaları silin. Safari'nin vermiş olduğu linkten indirdiğiniz msn ve çoklu oturumu kullanın direk.

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
nazarelif' Alıntı:
plus özellikleride dahilmi
plus özellikleri yok onun için herhangi bir plus programı indirebilirsiniz. Bu messanger'in çalışması/çalışmaması ile alakalı değil sadece bir yama programdır.
Ama fikrimi sorarsanız plus kullanmayın
Virüs içerikleri olabiliyor yada virüs girebiliyor bilgisayarınıza..
siz bilirsiniz

N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
çok teşekkür ederim bu konuda bana yardımı geçen herkese :)

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Virüs içerikleri olabiliyor yada virüs girebiliyor bilgisayarınıza..
Eğer yinede plus istiyorum diyorsanız , script kullanmayın. Virüslerden uzak durursunuz.

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Esed nod32 vürüs programı kullanıyorum...
Ayrıca "Advanced windows carev2personel" diye de bir program kullanıyorum...Ram hard diks felan temizlesin diye..Pcyi kasarmı yoksa esed varken gerek yokmu ikinci bir programa?
teşekkürler

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bir sorum daha olacak....
Şu an pcde iki tane tarayıcıyı birden kullanıyorum.. explorer kullanıyordum ama bir sorundan dolayı mozillayıda kurdum... ne explorer den  vazgeçebiliyorum,nede mozilladan,ikisinede ihtiyacım var...
İkisini aynı anda kullansam pcyi kasar mı?

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Antivirüs programı kullanacaksanız sadece bir tane kullanmanızı tavsiye edicem.
Birinin dosyaları diğer programda virüs olarak algılanır ve sistemde küçük çapta da olsa zarar görür.
İnternet tarayıcı programları sorun olmaz gerçi bunun cevabını siz verebilirsiniz.. Kasıp kasmadığını anlayabilirsiniz değil mi :)
Ben Mac Os X kullanıyorum 4 tane tarayıcı var :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
bilmiyorum daha dün kurdum mozillayı,dün ikisini aynı anda kullandım biraz kasışdı sanki  :-\ ama emin degilim..İlerleyen günlerde daha emin olabilirim...

Buraya gelemden önce tarayıcıalrdan sadece explorer ve mozillayı duymuştum..Gün geçmiyor yeni bir tarayıcı ismi duymayayım....

Sizede pes diyorum,ne gerek var dört tane tarayıcıya,bir tane neyinize yetmiyor :)

Ayrıca esed nod32 kullandıgımı söylemiştim... iki gün öncede advanced windows careyi kurdum,içinde spywarelerin kaldırılmasından kayıt düzenlenmesi güvenlik sistemi en uygun hale getirme,gizliligin süpürülmesi ve süprintü dosyaları temizleme gibi bir çok özelliginden doalyı kurdum...
Şidmi geri kaldırsam mı?

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Bilgisayarının hızından şikayet etmiyorsan bir sorun yok.

Mac OS X kullandığımı söylemiştim.
her tarayıcıyla farklı işler yapıyorum