Bilgisayar'da aklınıza takılanları buradan sorabilirsiniz.

• Konbuyu başlatan Safari
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Dünyası kategorisinde Safari tarafından oluşturulan Bilgisayar'da aklınıza takılanları buradan sorabilirsiniz. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 269,448 kez görüntülenmiş, 714 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Dünyası
Konu Başlığı Bilgisayar'da aklınıza takılanları buradan sorabilirsiniz.
Konbuyu başlatan Safari
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nazarelif
N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
sanırım o ince ayarlarını yapamadım nasıl yapılacağı konusunda bana yardım edermisiniz.lisanslı zaten aylık kullanımmış öyle söylediler bana. o ince ayarları nasıl yapcam şimdi :(

T

ThuNDeR

Kullanıcı
28 Haz 2006
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
www.osmanmaasoglu.com
nazarelif' Alıntı:
sanırım o ince ayarlarını yapamadım nasıl yapılacağı konusunda bana yardım edermisiniz.lisanslı zaten aylık kullanımmış öyle söylediler bana. o ince ayarları nasıl yapcam şimdi :(
Arkdaşım, aşağıdaki linki tıklayarak Türkçe'sini indiririp kurarmısın?
http://dnl-eu9.kaspersky-labs.com/products/turkish/homeuser/kav2009/kav8.0.0.357tr.exe

N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
yardımınız için teşekkürler. benim bir sorum daha olacak pc ye bişey oldu 2 gündür açarken kasadan değişik bir ses geliyor sebebi nedir? ve nasıl düzeltebilirim?

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
nazarelif' Alıntı:
yardımınız için teşekkürler. benim bir sorum daha olacak pc ye bişey oldu 2 gündür açarken kasadan değişik bir ses geliyor sebebi nedir? ve nasıl düzeltebilirim?
Ne tür sesler? Fan sesi yada "dııt" türünden işlemci sesi mi?

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Aradığınız bilgiler aşağıdaki linkte mevcut ;
http://www.kendinigelistir.com/forum/index.php/topic,13781.0.html

N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
çok teşekkür ederim ama ben bu yazıyı okudum ve yapamayacağıma karar verdim

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Bilgisayarınızın kasasının yan kapağını açıp , soğuk üflemeli fön makinesi veya elektrik süpürgesi yardımıyla , elektriği tamamen kesmiş şekilde , fana temas ettirmeden temizleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

T

turtur

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul

merabalar benim sorunum pc yi açarken paralo sorması.parola koymasamda muhakkak açılıo bu pencere ve bnm enter lemem gerekiyo.kullanıcı hesaplarına girdiğimde netware için istemci hizmetleri karşılama ekranını we hızlı kullanıcı değiştirmeyi dewre dışı bıraktı...gibi bir ileti çıkıyor! bu işi çözemedim.
bir dizüstü windows xp prof. kullanıcısıyım...
ilgili kişilere saygılar  8)

A

AYSBERGE

Kullanıcı
2 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
VİSTA ULTİMETE 64 BİT İSLETİM SİSTEMİ SES DRİVER KURULU OLMASINA RAGMEN SES YOK. ???

NOT: ANAKART - DP35DP

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
turtur' Alıntı:

merabalar benim sorunum pc yi açarken paralo sorması.parola koymasamda muhakkak açılıo bu pencere ve bnm enter lemem gerekiyo.kullanıcı hesaplarına girdiğimde netware için istemci hizmetleri karşılama ekranını we hızlı kullanıcı değiştirmeyi dewre dışı bıraktı...gibi bir ileti çıkıyor! bu işi çözemedim.
bir dizüstü windows xp prof. kullanıcısıyım...
ilgili kişilere saygılar  8)
Windows Xp'nin Kurulum Cd'si ile alakalı.. Değişebiliyor bazan.. Ama bunu sistem yenilemeden yapmayı tam olarak bilmesemde öğrendiğimde iletirim

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
AYSBERGE' Alıntı:
VİSTA ULTİMETE 64 BİT İSLETİM SİSTEMİ SES DRİVER KURULU OLMASINA RAGMEN SES YOK. ???

NOT: ANAKART - DP35DP
BİOS'da ekran kartının ismini göreceksin hani bilgisayar açılışında Siyah ekran çıktığında DELETE tuşuna basınca çıkan mavi ekran diyeyim..
Audio yada ekran kartının markasını görürsen karşılığını ENABLE olarak değiştirirsen sorunu çözmüş olursun.
Diğer bir ihtimal Ses kartın bozulmuş olabilir bunu da
Başlat < çalıştır a dxdiag yazıyorsun ve Ses sekmesine geldiğinde aygıtı sına diyorsun sorunun ne olduğunu söylüyor

N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
arkadaşlar bana msn indirmem için düzgün bir site söylermisiniz? çoklu msn babam yanlışlıkla silmiş:(

N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
arkadaşlar kimse yok mu? msn 8.1 i yükledim biraz zor oldu ama.şimdi çoklu msni yükliycem ama msni kapat diyor indirdim programı. ama msn kapalı olduğu halde lütfen bana yardım edin

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
nazarelif' Alıntı:
arkadaşlar kimse yok mu? msn 8.1 i yükledim biraz zor oldu ama.şimdi çoklu msni yükliycem ama msni kapat diyor indirdim programı. ama msn kapalı olduğu halde lütfen bana yardım edin
Saatin yanındaki msn simgesine sağ tıklayıp "Çıkış Yap" demeniz gerekiyor. Çıkış yaptıktan sonra indirdiğiniz programı kullanın , yeni msn ana penceresi otomatik olarak çalışacaktır.

N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
çok teşekkür ederim fakat ben sanırım eski bir sürümü yüklemişim sanırım çoklu msni yükleyemedim en süperinden msn yüklemem için yardım edermisiniz?

N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
çoklu msn programını indirdim fakat hani şu izin ver olsun olmasın diye birşeyler var ya orası hata veriyor. mesengeri kapat diyor halbuki çalışan program yok

F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Eğer dediğimi yaptığınız halde hata veriyorsa programda sorun olabilir. Hata mesajının fotoğrafını link olarak paylaşabilirmisiniz?

N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
siz bana en  iyisi iyi bir  link verin ben oradan halledeyim