Sigara İçmeyin!

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Araştırma Sonuçları kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Sigara İçmeyin! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 52,191 kez görüntülenmiş, 211 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Araştırma Sonuçları
Konu Başlığı Sigara İçmeyin!
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Safari
C

cnslmst

konuyla ilgilendiğiniz ve katkıda bulunduğunuz için ben teşekkür ederim...

U

UğurOnur

Kullanıcı
1 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Güzel bir konu...Tebrikler arkadaşlar yanlız merak ettiğim bişey
var konuyu açan arkadaşım bu yolları kullanıyor mu acaba  ???

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
sigarayı bırakmaya çalışanların hepsi amaçlarına ulaşır ve dumansız  bir hayatta kavuşurlar inş.  ::)
ama en güzeli sigaraya hiç başalamamış olmak.. :-\

P

Pitoxil

Kullanıcı
10 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Kimisi sigarayı bırakacağım der ama sigara onu bırakmaz...   :(

C

cnslmst

sigara tiryakilerinin uyurken beyin faaliyetlerine bakan bilim adamları, bu kişilerin derin uykuya daldıkları sürenin içmeyenlerden daha az olduğunu belirledi. uzmanlar, bir nevi uyarıcı olduğu için nikotin'in uykuya dalmayı da zorlaştırdığını söyledi...

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
::) evet görüldüğü üzere ,sigaranın zararları çok;
  çoğu ortamda  sigara dumanına maruz kalıp pasif içici olarak sigaranın zararlarından dolaylı olarak etkilenenlerden oluyorum malesef  :-\

C

cnslmst

pasif içicilerde sigara içenler kadar zehirleniyormuş... elinizden geldiğince sigara içilen ortamda bulunmamanızı tavsiye ederim...

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
evet bunun bilincindeyim..ama malesef çoğu  bulunduğum ortamlarda sigara içiliyor..ve çok ilginçtir ki insanlar sigarayı bırakmaya çalışırken çevremdekiler sigara özentisi içinde sigaraya başlama eğilimindeler  :-\ aslında her şey irade meselesi en önemlisi hiç başlamamak ama istemeden de dumanlı bir hava solumak ayrıca üzüyor insanı tabi..
:-\

C

cnslmst

siz sakın çevrenizdeki insanlar gibi bir özenti içerisine girmeyin... bende babama özenerek başlamıştım... keşke hiç özenmeseydim...

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
evet teşekkürler haklısınız,,zaten genellikle merak sonucunda başka birine özenmekle başlıyor sigara alışkanlığı...iradeye hakim olunduğu sürece sigaraya başlanılmayacağını düşünüyorum.....inş. hiç bir zaman başlamam ..hatta bnm çabalarım sonucu babama ve anneme sigarayı bıraktırdım..inş. siz ve sizin gibi bırakmak isteyenler de bırakırlar ve dumansız bir hayat başlarsınız..

C

cnslmst

son yirmi günde yarı yarıya azalttım inşallah en yakın zamanda tamamen bırakırım...

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
size bir önerim hatta bırakmak isteyenler de göz önünde bulundursun bunu: eğer sigara bırakmayı istiyorsanınız birden kesin..yapılan araştırmalar da sigarayı bırakmada birden kesmenin %80 e varan başarıyla sonuçlandığını gösteriyor..ama azaltarak bırakmayı düşünğüyorsanız sonucunda elde edeceğiniz başarı yüzdesi daha da düşüyor(muş) bunu göz önünde bulundurun bence..inş. sonucunda başarılı olursunuz

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
-  Sigarayı sakın denemeyin deneme amaçlı içenlerin yarısı bağımlı olabilir

b]
ne yane ben bagımlıyım..
[/b]

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
::) sigarayı deneyenler sigaraya başlamaya daha eğilimli oluyorlar,,sanırım kastedilen şey bu..dikkat etmek lazım

C

cnslmst

re-Member' Alıntı:
size bir önerim hatta bırakmak isteyenler de göz önünde bulundursun bunu: eğer sigara bırakmayı istiyorsanınız birden kesin..yapılan araştırmalar da sigarayı bırakmada birden kesmenin %80 e varan başarıyla sonuçlandığını gösteriyor..ama azaltarak bırakmayı düşünğüyorsanız sonucunda elde edeceğiniz başarı yüzdesi daha da düşüyor(muş) bunu göz önünde bulundurun bence..inş. sonucunda başarılı olursunuz
önerin için teşekkürler... ben bunu denedim ama başarılı olamadım... şimdi azaltarak bırakmaya çalışıyorum... oda olmazsa tedavi göreceğim...

Ç

çiLingiR

Kullanıcı
13 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbuL
Evet arkadaşlar nolur sigara içmeyin, içiyosanız da bari içmeyenlerin yanında durup onlarıda zehirlemeyin..