GÖZLERİM DOLDU OKUYUNCA...

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim, Neyi, Nasıl Başardı? kategorisinde Codex tarafından oluşturulan GÖZLERİM DOLDU OKUYUNCA... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 37,912 kez görüntülenmiş, 119 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim, Neyi, Nasıl Başardı?
Konu Başlığı GÖZLERİM DOLDU OKUYUNCA...
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gularej
C

cansel

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
ist
duygulandım çok güzel bir paylaşım teşekkürler

D

dileklerperisi

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Gözlerim doldu mu?
Benimkisinden seller aktı
Acaba çok mu sulugözüm ben??? :-\
Teşekkürler Özgür.

F

fatmailtus

Kullanıcı
17 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
İZMİR
İnsanın gözleri doluyor. Önyargılarımızdan kurtulmayı başarabilirsek belki biz de bir kaç tane Teddy nin hayatını değiştirmeyi başarabiliriz, engelimiz ne? Sadece kendimiz!

C

cnslmst

hikayeyi okumadan önce bu kadar güzel olacağını tahmin etmemiştim... teşekkürler codex...

M

mehmetgk

Kullanıcı
18 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
coookkk tesekurler codex...mukemmel bı yazi

Y

Yağmurgölgem

Kullanıcı
10 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
Riyad
daha önce de okumuştum ama gene ağladım gene ağladım :'( ve son paragraf bir zamandır ertelediğim önemli bir şeyi yapmam gerektiğini hatırlattı bana, hemen şimdi ;) paylaştığınız için teşekkürler.İyiki  tekrar okumuşum :)

B

bıldırcın

Mükemmeldi..
Herkes gibi bende gözyaşlarımı tutamadım :-[
Teşekkür ediyorum...

M

MEHLIKASAHRA

Kullanıcı
20 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
DunYa
Ders cikarilmasi gereken bir pylasim olmus...Tesekkurler

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
paylaşım için teşekkürler codex

bende bir sabah işe giderken kaldırımları süpüren amcaya " günaydın kolay gelsin " dedim ve amcanın yüzündeki tebessümü vefark edilmiş olmanın verdiği keyfi görünce o kadar güzel bir gün geçirdimki.. ve ogünden sonra o amcada beni ne zaman görse selam verip" hayırlı işler kızım " diyor. sabahlarım keyifli oluyor benimde bu yüzden

F

Fatiht

Kullanıcı
28 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
ankara
özgür şahin
çok teşekkürler böyle güzel,anlamlı insanı derinden etkileyen bir yazıyı bize okuttuğun için
insana inanınca neler yapılabileceğinin en güzel örneklerinden

M

MENEKŞE1

Kullanıcı
22 Mar 2008
En iyi cevaplar
0
0
GİRESUN
ÇOK ZOR AĞLARIM AMA OKURKEN GÖZYAŞLARIM SEL OLDU VE PAYLAŞIMIN İÇİN EMEĞİN İÇİN SAĞOL

M

melek hemşire

Kullanıcı
27 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
paylaşım için teşekkürler. güzel yüreğine ve eline sağlık  :'(

S

sahnisabegum

Kullanıcı
30 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
kırşehir
Çok güzel bir hikayeydi.Hayatımızdaki bir insan çok önemli işte.Teddy çok şanslı bu konuda bunun gibi bir insan sayesinde bi yerlere gelmiş kişiler var ama onun gibi biriyle karşılaşmayan daha fazla.Bir insana gülümsemek ne kadar önemli.Ben de orta okulda sınıfın en iyileri arasındaydım ama lise 1 de parmağımı kaldıramazdım çünkü sınıfta çok fazla çalışkan vardı kendime güvenim sıfıra indi soru yazılır benim başım yerde biri cevaplar nasıl olsa hiç bakmam tahtaya biri çözer ben de defterime geçiririm.Bi şekilde lise 1 bitti lise 2 ye geldik ea seçtim sayısalı çok severdim aslında hele fiziği hep bi bilim adamı olmak istedim gökyüzünü incelerdim hep olmadı ea seçtim başladık derslere yapamadıım hiç bi ders yoktu mat geo ama gene de parmak kalkmıyordu havaya bi gün hoca bi soru sordu süre verdi (matematikten) ben buldum hocaya dedim kontrol et sağlama yap bana sorma dedi azarlar gibi  tuhaf oldum sonra yanlış yaptığımı anladım cevabı dedim hoca birden benim soyadıma sahip olan kişiler vardı bizim tanıdıklar onları tanıyordu ya bunlar ne kadar zeki oluyorlar dedi ben soruyu çözdüm sonra bana onun üstüne bi de sözlü notu verdi herkes beni tebrik etti hoca zaten sıfırcı biri ondan sözlü notu almak da mucize gibi bişeymiş eski öğr vardı onlar dediler birden kendime güvendim o günden sonra elim hiç havadan inmedi o hocama ne kadar teşekkür etsem az öğretmenlerimize burda çok görev düşüyor şimdi başarılıysam bu hocam sayesinde basit bi cümle ama tüm hayatıma değidi.Teşekküler hocam

N

Net-Gelirim

Kullanıcı
18 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
izmir
www.net-gelirim.com
Bu harika paylaşım için teşekkürler..
Herkezin kendine göre pay çıkarması gereken bir olay bu..
Önyargılara, yüzeyselliğe atılmış bir tokat..
Başkaları için nekadar önemli olabileceğinizin bir göstergesi..
Sadece bunu düşünerek bile kendinizi iyi hissedebilirsiniz, çünkü hepimizde bu potansiyel var..
Tekrar teşekkürler..