GÖZLERİM DOLDU OKUYUNCA...

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim, Neyi, Nasıl Başardı? kategorisinde Codex tarafından oluşturulan GÖZLERİM DOLDU OKUYUNCA... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 37,874 kez görüntülenmiş, 119 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim, Neyi, Nasıl Başardı?
Konu Başlığı GÖZLERİM DOLDU OKUYUNCA...
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gularej
merve1894

merve1894

Kullanıcı
5 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gerçekten harikaydi ve gözlerim dolmadı ağladım resmen..her insan farklı bir hayat ve kendi hayatımızı anlamayı başaramayan bizler başkasının hayatını önemsemiyoruz hiç kırıyoruz karşımızdakini yaralıyor bazende öldürüyoruz biraz dikkat dünyada tek yaşamıyorsunuz ve hayatta en önemli varlık ilk siz sonra çevreniz ve her insan bir değildir...

D

dr.a.yilmaz

Kullanıcı
19 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
çok hos ve duygusal,teşekkürler paylaşım için..

mabed528

mabed528

Kullanıcı
3 Nis 2009
En iyi cevaplar
0
16
Ankara
Birkaç yerde okumuştum çok güzel ekleyen arkadaşa teşekkürler.

Y

y@ğmur

Kullanıcı
27 Haz 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Etkilenmemek mümkün değil..emeğinize sağlık harika bir paylaşım

G

Gamzelim

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
www.kalbim.gen.tr
Cok duygulandim  :'( davranislarimizin, bazen sadece bir gülüsün bile nelere sebep oldugunu görebilsek...

Tesekkürler Özgür : )

A

ayşe 83

Kullanıcı
2 Ağu 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
tüylerim diken oldu gözlerim doldu harika bir paylaşım.Hatta mükemmel 8)

İCLAL OLGUN

İCLAL OLGUN

Kullanıcı
24 Eki 2009
En iyi cevaplar
0
0
Okurken gözlerim doldu gerçekten.İnsanın kendisinin önemsendiğini hissettiği kadar hiç bir şey mutlu edemez sanırım.Günlük yaşamımızda da  değer verdiğimiz insanlara gerçekten önemsendiğini hissettirmek güzel bir davranış.

H

hırslı.28

Kullanıcı
16 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
cooook cooook güzeldi etkilenmemek elde değil gözlerim dolu dolu okudum muhteşem teşekürler codex .

Y

yadois

Kullanıcı
20 Şub 2010
En iyi cevaplar
0
0
bu güzel yazıyı geçte olsa okuduğum için mutluyum çok sağol paylaştığın için. bende bir öğretmen adayıyım ve sorumluluğumun ne kadar fazla olduğunun farkındayım. yazı üstüne binlerce şey yazılabilir ama okumayı bitirdiğimde aklımda ilk beliren düşünce şu oldu: işimiz sadece bilgi vermek değil küçük çocukların o kocaman kalplerine dokunabilmek. ama bunu ön yargısız yapabilmek. herkes eleştirir görünen bir yanlışlığa herkes bu yanlıştır der zaten en kolay yolu budur. zor olan nedenine bakabilmektir. evet bu çocuk huysuz ama neden huysuz ailesinde bir sorun mu var, psikolojik bir rahatsızlığı mı var. insanlarca sevilen, ailesi ile mutlu olan bir çocuk elbette ki olumsuz davranışlar göstermeyecektir. insanlara ön yargsız yaklaşabilmek inşallah yazdıklarımla kalmaz ve öğrencilerime faydalı onları okulda kendine güvenen çooook sevildiğini hisseden hayatta hedefleri olan bireyler olarak yetiştirebilirim. gerçek anlamda korkuyorum o bencil çaba yoksunu öğretmenlere benzemekten.

afyonkalesi

afyonkalesi

Kullanıcı
26 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
çok etkileyici tüylerim diken diken oldu

E

emine**

Kullanıcı
16 Şub 2010
En iyi cevaplar
0
0
bende çok etkilendim. etkilenmemek mümkün değil zaten paylaşım için teşekkürler..

G

gularej

Kullanıcı
5 May 2010
En iyi cevaplar
0
0
çok güzel bir paylaşım teşekkürler.