GÖZLERİM DOLDU OKUYUNCA...

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim, Neyi, Nasıl Başardı? kategorisinde Codex tarafından oluşturulan GÖZLERİM DOLDU OKUYUNCA... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 38,127 kez görüntülenmiş, 119 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim, Neyi, Nasıl Başardı?
Konu Başlığı GÖZLERİM DOLDU OKUYUNCA...
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan gularej
S

suda

Kullanıcı
20 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Tekrar tekrar okunası bir yazı sağol.

E

eftalya_er

Kullanıcı
19 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
paylaşılan  düşüncelere aynen katılıyorum.Bu yazıyı okurken aklımdan bir flim şeridi geçti isterim ki bu yazı bizim okullarımızda eğitim için çaba gösteren güzel insanlarda paylaşsın yada derslere başlamadan bu tür hikayelerin çocuklarla paylaşılması.Eğitim sanırım birazda gönül gözünden geçiyor diyorum..

S

seloca55

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Samsun
Güzel bir paylaşım olmuş. İnsan istemese bile etkileniyor tümünü okuyunca yazının. Tekrar teşekkürler...

K

Kardelen

paylaşım için tşkler inanılmaz güzel muhteşem bişi çook etkliendim ya paylaşım için saol codex çok süperdi tek kelime ile  :'(  :'( sevgi ile kalın...

B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
inanılmaz güzel bir yazıydı çok teşekkür ederim...

W

WİS-DOM

Kullanıcı
22 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
teşekkürler. gerçekten süper etkileyici bir yazıydı.

N

nihalcicek

Kullanıcı
9 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
gözyaşlarımı tutamadım tek kelimeyle mükemmel paylaşımcı arkadaşıma cok teşekkür ederim

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
bunu daha öncede okumuştum ama her okuduğumda sanki ilk kez okuyormuş gibi duygulanırım sağol codex paylaştığın için.... birine inanmanın ne kadar önemli olduğunu birkez daha gösteren bir yazı

M

menzup

Kullanıcı
9 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
güzel bir paylaşımdı teşekkürler

F

fıstık

Bu yazı gerçekten hem gözleri yaşartacak türden, hem de insanı birileri için bir şeyler yapmaya sevkedebilecek bir yazı. Beni en çok bu iki yönden etkiledi. teşekkürler codex....

M

menzup

Kullanıcı
9 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
fıstık' Alıntı:
Bu yazı gerçekten hem gözleri yaşartacak türden, hem de insanı birileri için bir şeyler yapmaya sevkedebilecek bir yazı. Beni en çok bu iki yönden etkiledi. teşekkürler codex....
ewet kesinlikle katılıyorum ;)

M

mankavi

bu yazıya yorum yazmadan geçemem. yalnız ben ağlamadım :) sadece vücudum titredi :) çünkü böyle birbirine güvenen insan kalmadı şu fani dünyada.benim için şu dünyada wallaşu an için  2.3 arkadaşım var samimi dediğim onlarda para için yarı yolda inşallah blrakmaz evet duygulandım :)

C

crazy_tatvanli

Kullanıcı
30 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
bitlis
tek kelimeyle inanilmaz. çok beğendim

F

francotd28

Kullanıcı
23 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
kuşadası
insan egolarından kurtulduğunda karşısındaki kişilerinde yaşama hakkının olduğunu onlarında hayatın zorlukları ile mücadele ettiğini unutmamak lazım  beraber çalıştığınız iş arkadaşınızın moralini bozduğunuzda o evine gittiğinde ailesi ile nasıl bir ruh hali ile iletişim
kurar bir düşünün birisine egonuzu tatmin etmek için kötülük yaparken düşünün