Bilgisayar'da aklınıza takılanları buradan sorabilirsiniz.

• Konbuyu başlatan Safari
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Dünyası kategorisinde Safari tarafından oluşturulan Bilgisayar'da aklınıza takılanları buradan sorabilirsiniz. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 269,472 kez görüntülenmiş, 714 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Dünyası
Konu Başlığı Bilgisayar'da aklınıza takılanları buradan sorabilirsiniz.
Konbuyu başlatan Safari
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nazarelif
H

hayalhane

Su Perisi' Alıntı:
hayalhane' Alıntı:
ben plus ı da kaldırdım başka kurdum şimdi kayıtta yapmıyo,Allah sizden razı olsun iyi oldu böyle ;D ;D ;D
Ne kurdun ki merak ettim şimdi :)
vallaha ne kurduğumuda bilmiyom ki,googleye bişeyler yazdım indir.com a gittim indirdim kurdum,fıstık gibi çalışıyo,tam istedeiğim gibi ;D ;D

N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
arkadaşlar pc ile yine başım dertte :'( daha yeni format attırdım mis gibi olmuştu yine virus girdi sanırım daha bi hafta olmadan. avira vardı bilgisayarcı onu yüklemiş. trojan bulundu diyo ama ingilizce olduğu için nasıl silineceğini bilmiyorum. bilen varsa yardım edebilir mi :)

E

Emre Y

nazarelif' Alıntı:
arkadaşlar pc ile yine başım dertte :'( daha yeni format attırdım mis gibi olmuştu yine virus girdi sanırım daha bi hafta olmadan. avira vardı bilgisayarcı onu yüklemiş. trojan bulundu diyo ama ingilizce olduğu için nasıl silineceğini bilmiyorum. bilen varsa yardım edebilir mi :)
Önerim ESED NOD32'dir

Avira kullanmadığım için pek fazla bilgim yok.Ekrana gelen uyarıları buraya yazarsan yada resim olarak eklersen sana yardımcı olabilirim  ;)

H

hayalhane

nazarelif' Alıntı:
ya ablacım ALLAH rızası için sen bilgisayar bölümünde bütün konulara neden bakmıyosun iyi bak ben oraya bi konu açtım
formatsız virüsten kurtulma yolu  : )

http://www.kendinigelistir.com/forum/index.php/topic,16475.0.html
işte buyur burdan bak ablacım : ) ;) ;) :) :)

N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
Emre Y' Alıntı:
nazarelif' Alıntı:
Önerim ESED NOD32'dir

Avira kullanmadığım için pek fazla bilgim yok.Ekrana gelen uyarıları buraya yazarsan yada resim olarak eklersen sana yardımcı olabilirim  ;)

teşekkürler

hayalhane' Alıntı:
nazarelif' Alıntı:
ya ablacım ALLAH rızası için sen bilgisayar bölümünde bütün konulara neden bakmıyosun iyi bak ben oraya bi konu açtım
formatsız virüsten kurtulma yolu  : )

http://www.kendinigelistir.com/forum/index.php/topic,16475.0.html
işte buyur burdan bak ablacım : ) ;) ;) :) :)
baktım cnm ya biliyorum ama cesaret edemedim ona

H

hayalhane

ne cesaret edemedin mi ;D ;D ;D yahu ne kadar kolay bi bilsen çok basit
bir gün belirleyip geri yüklemeyi başlatıyosun istediğin bi güne bilgisayar geri dönüyo
ya Allah rızası için bilen biri anlatsın ben pc den fazla anlamam yardımcı olunuz lütfen ablama :) ;) ;) ;D ;D ;D

N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
cnm bnm saol. peki deniycem. bi sorum daha var. bana mail olarak gelen dosyaları açamıyorum. bi arkadaşım dünya kadar ders notu attı saolsun ama açılmıyor neden acep bi yardımcı olsanız çok memnun olurum ;)

H

hayalhane

vallahi bu konu bei aşar ben kendi sorunlarıma çare bulamıyorum
sana bi tavsiyem var ama
google amcaya gir oraya gelen maillerimi açamıyorum yav mutlak  bişi çıkar ablacım  ;) ;) :) :) :)

N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
görüntünün resmini çektim ama buraya yükleyemiyorum nasıl yapcam. size göstercem ama

H

hayalhane

abla ben resimleri burdan ekliyom çokta kullanışlı  :-\ ??? ???

N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
http://img98.imageshack.us/img98/7185/adszii.jpg

tşk ederim sayende bişey öğrenmiş oldum

H

hayalhane

bişi değilde abla
yanlız bu değil link

linki koymadan önce yukarıda
lkink koyma butanunun yanında resim ekle var
ona tıkla arasına koy
öyle olur :) ;) :) :)

N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
neyse ben öğrendim ya önemli olan o allah razı olsun :)

N

nazarelif

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kastamonu
benim bi derdim daha var 3 gündür face e giremiyorum. sayfayı açıyorum şifremle giriliyor.ama ana sayfa yok hiç bir işlem yapamıyorum

E

Emre Y

nazarelif' Alıntı:
benim bi derdim daha var 3 gündür face e giremiyorum. sayfayı açıyorum şifremle giriliyor.ama ana sayfa yok hiç bir işlem yapamıyorum
facebook'tan kaynaklanan birşey olabilir.
Tarayıcı olarak neyi kullanıyorsunuz?
İE? (İnternet Exlorer)
Mozilla Fire Fox?
Opera ?