Bilgisayar'da aklınıza takılanları buradan sorabilirsiniz.

• Konbuyu başlatan Safari
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Dünyası kategorisinde Safari tarafından oluşturulan Bilgisayar'da aklınıza takılanları buradan sorabilirsiniz. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 269,465 kez görüntülenmiş, 714 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Dünyası
Konu Başlığı Bilgisayar'da aklınıza takılanları buradan sorabilirsiniz.
Konbuyu başlatan Safari
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nazarelif
K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
nazarelif' Alıntı:
korsan bana da yardım edermisin :(
Ya aslında o denli bilgi sahibi değilim bu konularda. Denk geldide bir konuda yardımcı oldum.
Ama siz sorununuzu yazın ben değilse bile konu hakkında bilgi sahibi insanlar size yardım edeceklerdir.

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Nazarelif..
Msn'in kapanmasını önlemek için..
Combofix adında bir program var onu bul ve çalıştır sadece sonrasnda bilgisayar yeniden başlayacak sorundan da kurtulmuş olucan.

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Msn plus kurdum ve başlat-belgelerim-paylaşım klasöründe açılan msnlerin kayıtlarını gördüm..Önceden kayıt etmezdi..İçinde okuyamadıgım şekilde kayıt edilmiş dosyalar...açılan msn lerin isimleri ve dosyaları..
Anlatabiliyorum umarım...
Pc yi yavaşlatıyor diye ben dönem dönem bu ve benzeri dosyaları siliyorum....Burda ki dosyalarıda sildim neden kayıt etmiş gereksiz diye...Biraz önce baktıgımda msn deki ifadelerimin de hepsinin silindiini gördüm:( Sinir oldum... :mad:
Neden silindi o dosyaların kalması mı gerekiyordu?
Tekrar geri getirebilir miyim?

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Sbah sabah bir sorun daha...

Msn deki titreşim gönderme ve göz kırpması gönderme tuşu da aktif değil..PC yide karıştırmadım ki yanlışlıla bir şeyleri sildim diyeyim....

Msn yi tekrar kaldırıp kursam oda zor,setup yok,msn nin seki sürümünü kullandıgımdan microsofdan uyarı geldi yeni sürümü için tıklayın yksa msn yi bir daha zor görürsünüz diye  ;D bende tıkladım son sürümünü yükledi...
setup nerde bilmiyorum...
En kısa zamndada çoklu oturum için açtıgım plus programını kaldırmak olsun  :mad:

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kısa bir not gireyim..Programı yeniden indirebilirim böyle bir şey yazmanıza gerek yok biliyorum ama,bilmediğiniz,kotamın dolmasından dolayı program indirememem...
Pc içinde saklanmış bir yerlerde ise bu son sürüm setup,adresi verin bulup tekrardan kurayım...
İstedigim bu..

H

hayalhane

ya benim bilgisayarım msn de konuştuklarımın hepsini belgelerime kaydediyo bunu nasıl iptal edebilirlim bilen varmı,çok acele :-\ :-\ :-\ :-\

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Su Perisi' Alıntı:
Sbah sabah bir sorun daha...

Msn deki titreşim gönderme ve göz kırpması gönderme tuşu da aktif değil..PC yide karıştırmadım ki yanlışlıla bir şeyleri sildim diyeyim....

Msn yi tekrar kaldırıp kursam oda zor,setup yok,msn nin seki sürümünü kullandıgımdan microsofdan uyarı geldi yeni sürümü için tıklayın yksa msn yi bir daha zor görürsünüz diye  ;D bende tıkladım son sürümünü yükledi...
setup nerde bilmiyorum...
En kısa zamndada çoklu oturum için açtıgım plus programını kaldırmak olsun  :mad:
Sorunu nasıl çözdüğümü bilmiyorum ama çözdüm:) Bu soruyu es geçebiliriz :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
hanedeyim' Alıntı:
perim sistem geri yüklemeyi kullansan nasıl olur
Sorun geldiği yerden gitti,sistemi yüklmeme gerek kalmadı sağol :)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
hayalhane' Alıntı:
ya benim bilgisayarım msn de konuştuklarımın hepsini belgelerime kaydediyo bunu nasıl iptal edebilirlim bilen varmı,çok acele :-\ :-\ :-\ :-\
Plus mu kullanıyorsun?

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Hımm..
Plus genelde oraya kayıt ediyor..Sen msn kurdugunda,"konuşmalar buraya kayıt edilsin mi?" tikine evet dedin heralde...
Ya msnyi kaldırıp tekrar kur ve böyle bir uyarı geldiginde hayır de..
İkinci yol ise,msn nin üst penceresinden (çevrim içi,dıaşrda,yemekte, ) yazan yerini tıklayıp en alt kısmındaki "Şeçenekler-Güvenlik-Bu bir paylaşılan bilgisayardır,kişilerimi ve konuşmalarımı buraya kaydetme" kutucugunu işaretleyip,uygula-tamam dedikten sonra,belgelerimdeki kayıt olan dosyanın içerigini silerek,test et :)
HADİ DENE SONUCU BEKLİYORUM  ;)

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
DAHA ÇOK BEKLEYECEK MİYİZ?  :p

H

hayalhane

yok yaa

olmadı yine kaydediyoo yine kaydediyooo

aaaaaaaaaaaaa çıldıracam ben bu pc yüzünden :eek: :eek: :eek:

H

hanedeyim

ozaman msn araçlara gir orda iletileri kayd etmekle alakalı bir ayar var şu anda msn yok o yüzden sekmeyi hatırlamıyroum ordan değiştirebilirsin yada kapatabilirsin bu özelliği

H

hayalhane

hanedeyim' Alıntı:
ozaman msn araçlara gir orda iletileri kayd etmekle alakalı bir ayar var şu anda msn yok o yüzden sekmeyi hatırlamıyroum ordan değiştirebilirsin yada kapatabilirsin bu özelliği
abi sen neredeki araçları dedin anlamadım,kusura bakmada pek anlamıyorum pc dan ;D ;D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Tamam buldum başka bir kayıt yeri daha,bir yere gitme hemen talimatları yazıyorum..