Bilgisayar'da aklınıza takılanları buradan sorabilirsiniz.

• Konbuyu başlatan Safari
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Teknoloji Dünyası kategorisinde Safari tarafından oluşturulan Bilgisayar'da aklınıza takılanları buradan sorabilirsiniz. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 269,467 kez görüntülenmiş, 714 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Teknoloji Dünyası
Konu Başlığı Bilgisayar'da aklınıza takılanları buradan sorabilirsiniz.
Konbuyu başlatan Safari
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan nazarelif
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
İki kulagını açıp beni dinle şimdi,sorununu tez elden halledeceğiz evel Allah  ;D

Msn- biriyle konuştuğun pencerenin üst sağ köşesinde "menüyü göster-araçlar-şeçenekler-iletiler"  kısmının alt kısmında (iyi bak uğraştırma beni daah fazla stres oluyorum pc işlerinden) "ileti geçmişi- yazan yerdeki ilk kutucuk işaretli sanırım..."görüşmelrimin geçmişini otomatik olarak sakla" yazan yerdeki tiki kaldır..Uygula-tamam de..
Şimdi tekrar dene...

HADİ BAKALIM KOLAY GELSİN SONUCU BEKLİYORUM  ;)

H

hayalhane

Su Perisi' Alıntı:
İki kulagını açıp beni dinle şimdi,sorununu tez elden halledeceğiz evel Allah  ;D

Msn- biriyle konuştuğun pencerenin üst sağ köşesinde "menüyü göster-araçlar-şeçenekler-iletiler"  kısmının alt kısmında (iyi bak uğraştırma beni daah fazla stres oluyorum pc işlerinden) "ileti geçmişi- yazan yerdeki ilk kutucuk işaretli sanırım..."görüşmelrimin geçmişini otomatik olarak sakla" yazan yerdeki tiki kaldır..Uygula-tamam de..
Şimdi tekrar dene...

HADİ BAKALIM KOLAY GELSİN SONUCU BEKLİYORUM  ;)
oradaki tik zaten kaldırılmış,daha doğrusu ben kaldırdım,yani o yolda fıss :-\ :-\ağlamak istiyorum yaavv :'( :'( :'(

H

hayalhane

başka yol söyleyecek yok mu Allah rızası için yavvv,illet oldum bu  pc yüzünden öfffffff :mad: :mad: :mad:

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kaldırdın ve halen kayıt ediyorsa,pcde casus program var söyleyim,yada plus var senin haberin yok...

Msn yi denetim masasından kurup setup tan tekrar kurmasını biliyorsan bir kezda böyle dene,bilmiyorsan uzaktan yardım yada yakından yardım al :)

Benden bu kadar...
Safari çoçuğa yardım etsene ya,hoş daha bana yardım edebilmiş değil orasıda var  ;D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
hayalhane' Alıntı:
başka yol söyleyecek yok mu Allah rızası için yavvv,illet oldum bu  pc yüzünden öfffffff :mad: :mad: :mad:
Bana hiç bakma benim başımda şu an belada... Benim sorunumda başlat-belgelerim-paylaşım klasöründe msn kayıtlarını yapıyor....Bir yere kadar geliyorum ama ondan sonra bir şeçenek olması gerek o yok tıkandım daa  :mad:

Sen bak bakalım paylaşım klasöründe bir şeyler varmmı?

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
hayalhane' Alıntı:
ya benim bilgisayarım msn de konuştuklarımın hepsini belgelerime kaydediyo bunu nasıl iptal edebilirlim bilen varmı,çok acele :-\ :-\ :-\ :-\
MSN plus programını kaldır
yada ayarlarını kurcala ve kaydetme bölümünü deaktif et..
MSN sürümünü bilgisayar türünü (PC, Mac OS X, Linux) söylememişsin ama PC ve Xp varsayıyorum..
Kaldırdığın halde hala kaydediyorsa msn'in kendi ayarlarından kaldır..
Bu ayar Araçlar < seçenekler bölümünde görünür.

H

hayalhane

burada 4 tane adres var 2 si ile konuştum ama 2 tanesi ile bi paylaşım yapmadım,bide silinmiyo buradan kabak gibi meydanda birilerininde görmesini istemiyorum bune yaaaaaaaa,pc yi dövesim geldi,hastamıdır nedir,her haltı kaydediyo kafayı yedirecek bana bu :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
ßen plus u kaldır diyorum sen indir diyorsun..
Bence sen bilgisayar kursuna felan gitmelisin..
Söylediklerim anlaşılabilecek şekildedir.

H

hayalhane

Safari' Alıntı:
safari sen şimdi plus ı kaldır dedinde bundan önceki plus değildi zaten,bide bunu deniyorum,uygun olmaz mı diyorsun,ona göre yapayım_??

H

hayalhane

Safari' Alıntı:
yalnız safari şimdi yükledim konuşuyorum vede kaydetmiyo,düzeldi galiba :) :) :)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
MSN Plus, önermediğim bir programdır. Trojan çeker bilgisayarına.
Dolayısıyla buna gerek yok.
Yazdıklarımı okusaydın
MSN üzerindeyken
Araçlar menüsüne girip, Seçeneklere tıklayıp, sonra dosya yönetimi yada benzeri bir sekme çıkacak oraya gelip kaldırsaydın bu kadar uzamayacaktı

H

hayalhane

Safari' Alıntı:
MSN Plus, önermediğim bir programdır. Trojan çeker bilgisayarına.
Dolayısıyla buna gerek yok.
Yazdıklarımı okusaydın
MSN üzerindeyken
Araçlar menüsüne girip, Seçeneklere tıklayıp, sonra dosya yönetimi yada benzeri bir sekme çıkacak oraya gelip kaldırsaydın bu kadar uzamayacaktı
vallahi abi haklısın sana hak veriyorum ama ben şimdilik idare ediyorum,anlamadığım için,ileride bir anlayana gösteriyim o halletsin böle olmayacak çünkü,senin tavsiyeni göz ardı etmeyeceğim teşekkürler,demek trojan çekiyo ha,bunu bilmiyodum,Allah razı ollsun  :) :) :) :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Ne işe yarıo bu msn plus ?
Hoş  önerilmiosa bişe yazmasanızda olur :d

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Msn plusu çoklu oturum açmak için kurmuştum ama kullanımı hoşuma gitmedi ve pc nin içinden bir ayarları değiştirerek çoklu oturum açabildim...
Sorunum ise halen devam ediyor safari..
Dedigin yerdeki tiki kaldırıyorum ama halen msnleri kayıt eiyor paylaşım klasörünü....Ve bu gün yine smeylerim kayvbolmuş durduk yere,sinir oldum sabah sabah..

Yardım edebilecek misin?
Birde dosyaları silemiyorum,"gizli bir klasör bulundugundan dosyayı silemesssiniz "diye uyarı veriyor..Gizli kalsörü görütüledim ama anlamıyorum dilini türkçeye çevirsemde,farklı şekiller yazıyor...Neden olabilir yanıtını bekliyorum..

H

hayalhane

ben plus ı da kaldırdım başka kurdum şimdi kayıtta yapmıyo,Allah sizden razı olsun iyi oldu böyle ;D ;D ;D

S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
hayalhane' Alıntı:
ben plus ı da kaldırdım başka kurdum şimdi kayıtta yapmıyo,Allah sizden razı olsun iyi oldu böyle ;D ;D ;D
Ne kurdun ki merak ettim şimdi :)