Tu Navy'den...

• Konbuyu başlatan cnslmst
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Özgün Kalemler kategorisinde cnslmst tarafından oluşturulan Tu Navy'den... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 68,487 kez görüntülenmiş, 328 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Özgün Kalemler
Konu Başlığı Tu Navy'den...
Konbuyu başlatan cnslmst
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan roze
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C

cnslmst

Burada her mevsim bahar demiştin. Seninle bahar başladı, içim ısındı sen  geldiğinde. Sonra bahar yağmurları başladı, sırılsıklam olduk bahar yağmurlarında. Seninle çiçekler açtı, kalplerimiz ıslandı, mevsimlerin en güzelini yaşadık, sokaklarda yürüdük, ellerimizi avuçlarımıza aldık, karşılıklı oturduk, duyguların en güzelini yaşadık. Öyle güzel bakardınki seninle bambaşka bir yaşamda bulurdum kendimi. Seninle  düşlerimin bile ötesinde bir dünya başlardı...
   Şimdi ıssız buralar, şimdi yapayanlız. O günden kalan yıldızlı gecelere sığındım yokluğunda. O günden kalan nefes alışlarını misafir ettim yüreğimğn baş köşesinde. Yokluğunda yağmura yakalanmakmış bir balıkçı gibi, liman ararken doluya tutuldum. Seninle olmak yağmur fırtınasına yakalanmakmış, sensiz olmak okyanus fırtınalarıymış. Doluya yakalanmakmış sensizlik...
   Seninle olmak nasıl ısıtıyorsa kalbimi, sensizlik o denli üşütüyor ellerimi. sensizlikte üşümek varmış, çırılçıplak kalmak varmış. Senden kaçarken sensizliğe yakalandım. Gözlerinden kaçarken yokluğun bir köşe başında yakaladı beni. Sensiz buz gibi gecelerde ellerim dondu, oysa seninle yağmurların altında ateşe vermek varmış kendimiş...
   Seninle olmak cennette olmaktı, sensizlik ise cehennem gibi. Hangisi daha çok acı verirdi bana; seninle olmakmı sensiz olmakmı..? Seninleyken acı çektiğimi bile bile seninle olmakmı, yoksa çocuklar gibi yokluğunla başbaşa yaşamakmı..? Oysa seninle olmak varmış zamanın her yerinde...
   Hep yanımda oldun, oysa ben senden hep kaçtım delicesine severken. Sevdan öyle korkuturduki beni, seni kaybedeceğimden korkardım. Sana bunca güzellikleri sunmak için zamanın yetmeyeceğinden korkardım. Nasıl yapardın bilmiyorum ama sözlerin cesaret verirdi bana; çocuklar gibi kanardım sözlerine. Yaşamın anlamını anlatırdın. İnsan duygularını yaşamalı derdin; zamanı yaşamalı derdin; sana dokunmalıyım derdin; ellerimi tut derdin, senden çaldığım sevgiler içimi yakardı...
   Şimdilerde sana veremediklerimin hüzünlerini yaşıyorum; oysa en temiz duyguları yaşarken insan sevmeli, göklere çıkmalı ve sen gülerken öyle güzel olurdunki içime akardı gülüşlerin...  Şimdi seni öyle özlüyorum ki...

gülsümaltındiş

gülsümaltındiş

Kullanıcı
20 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
insanları oldukları gibi kabullenemiyoruz galiba kendi doğru bildiklerimizi dayatma şeklinde sunuyoruz karşımızdakine ne kötü  :-[ üzülme sen arkadaşım o seni kaybettiğine üzülsün

F

fishifishi

Kullanıcı
23 Kas 2006
En iyi cevaplar
0
0
Bolu
karşındaki insanın sevdiğin insan olduğunu unutup üzerinde iktidar kurmaya çalışanlar. evet siz bakmayın öyle, ne oldu kayıp mı ettiniz oynamak istediğiniz oyunu? onu kaybettiniz değilmi bu oyunun tekrarı yok üzgünüz  :mad:

C

cnslmst

teşekkür ederim gülsüm... Artık üzülmüyorum... fishifishi sen aşkı oyunmu sanıyorsun...

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
cnslmst' Alıntı:
teşekkür ederim "ayben" ama benim umudum kalmadı artık... o kadar acı çektimki... tekrar aynı acıları çekmekten korkuyorum...
Bende korkuyordum.. Yalnız değilsin..
benim son zamanlarda söylediğim bir şarkıdan alıntı -lakırtı-m var.
"Korkarak yaşıyorsan, sadece hayatı seyredersin.. "

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
evet korkmamak lazım aslında korkularımızın üstüne gitmeliyiz... ne acılar yaşarsak yaşayalım  onları geride bırakıp belki ders alarak tekrar hayata daha sıkı aslımalıyız daha güçlü olarak ;)

C

cnslmst

haklısın diloş korkmamak lazım bir ömrü korkularla geçiremeyiz... çok anlamlı bir söz safari teşekkür ederim...

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
cnslmst' Alıntı:
haklısın diloş korkmamak lazım bir ömrü korkularla geçiremeyiz... çok anlamlı bir söz safari teşekkür ederim...
bana değil şebnem ferah a teşekkür etmelisin :)

C

cnslmst

yoo ben sana teşekkür ediyorum çünkü bu sözü şebnem ferahtan değil senden duydum ben...

C

cnslmst

yazdıklarımla ilgilendiğiniz için ben teşekkür ederim...

C

cnslmst

Yanlızlığın ötesinde yine seni düşünüyorum. Gözlerim seni arıyor, ellerim ise tenini. Dokunmak istiyorum ama olmuyor. Varlığını yanlızca kalbimde hissediyorum, ağlamak istiyorum. İçimdeki boşluğu başka türlü ifade edemiyorum...Ah be bitanem seni çok özlüyorum...

C

cnslmst

Sen gidince yağmur başladı, ince bir sızıyla yağdı gökte ne varsa, gidişin öyle ıslattıki içimi ıslandım ama kaçmadım, kaçmak gelmedi içimden, damlalar yanaklarımdan süzülürken ellerinin yanaklarıma değişini hatırladım, herşey bitmişti sanki, yağmur ve gözyaşlarım birbirine karıştı, sen görmedin, sen çığlıklarımı duymadın...
  Gidişine inat yağmur gittikçe hızlandı, tüm sokaklar boşaldı, evlerinin pencerelerinden bakanlar; beni bir deli,gözyaşlarımı yağmur sandılar, o gün ilk defa sevdim yağmuru, gözyaşlarımı saklamıştı...
  Gidişin yok olmaktı, içimdeki fırtınalar canımı acıtsada, koşmak, ağaçlara sarılmak, rüzgarları göğsüme alıp okyanuslara dalmak geldi içimden, sen bunları görmedin, sen bunları bilmedin...
  Yağmurdan sonra saçlarım alnıma dökülmüştü, aradan ne kadar zaman geçti şimdi hatırlamıyorum; bense hala sokaklarda tek başınaydım, sokaklarda biriken yağmur sularında şehrin ışıkları parlıyordu, parlayan ışıklar içimden bir şeyleri alıp götürüyordu, bu şehrin ışıkları bu kadar güzelmiydi...
  Tüm gece yağmur sularında seni aradım, yıldızlar kaybolmuştu, yağmur damlalarının sesleri duyuluyordu, gecenin karanlığında yağmur bana, ben yağmura sarıldım, beni bir tek yağmur terketmemişti...
  Yağmur ıslak tüm şehir sırılsıklam, gece bitmek üzere, birazdan şafak sökecek, birazdan sabah olacak, bense hala aynı yerde sırılsıklam seni bekliyorum, belki, belki dönersin, işte bu yüzden yağmurları çok ama çok seviyorum...

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
yazı size mi ait ??  çok güzell bi yazı. :).........bu gün de çok güzell yağmur yağıyo yağmurun üstüne bu yazı çok güzell gitti...hüzünlendim..:-[ paylaşım için teşekkürler......................

C

cnslmst

Bu yazıyı  beni en zor anımda terk eden sevdiğim insana yazmıştım ve sizlerle paylaşmak istedim... okuduğunuz için ben size teşekkür ederim...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...