Tu Navy'den...

• Konbuyu başlatan cnslmst
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Özgün Kalemler kategorisinde cnslmst tarafından oluşturulan Tu Navy'den... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 68,489 kez görüntülenmiş, 328 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Özgün Kalemler
Konu Başlığı Tu Navy'den...
Konbuyu başlatan cnslmst
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan roze
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
C

cnslmst

Düşünsenize, kendinizi kaptırmazsanız aşk, aşk'mıdır? Frenlememeli insan kendini, bir an sonrasını bile düşünmemeli. Aşkı ancak o zaman derinde, en derinde hissedebilir insan... Aşk varken; en mutlu, en güler yüzlü, en keyifli, en deli dolu olur. Aşk varken herşeyi en tepede, zirvede yaşamak ister çünkü. Aşkın coşkusuyla dolup taşar ve hiçbir şekilde "dur" demez kendine...
  Aşkı böyle dolu dizgin yaşamak varken duvara çakılmakta var elbette. Nasıl tutkuyu ve mutluluğu dorukta yaşıyorsa, çakılırsa bir gün hüznüde en dipte yaşayacağını bilmeli. Ama bunu göze almazsa insan aşkta böylesine zirveye ulaşabilirmi?  Böyle derin hissedebilirmi aşkı..?
  Düşünüyorumda aşk konusunda riske girmekten kaçınan, üzülmekten korkup, yüreklerini bir sevgilinin ince dokunuşlarına kapayan insanlar yaşadıklarınımı sanıyorlar acaba? Yaşamın gerçek tadını alabilmek ancak aşkla mümkün. Aşka yüreğini koşulsuz açmakla mümkün. Öyle ucundan kıyısından yaşamakla olmaz bu iş. Ya tam vereceksin aşka kendini yada bulaşmayacaksın. Başka ihtimali yok...

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Paylaşımın için teşekkürler..
Hissettiklerini kağıda dökebilmen güzel..

S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Yaşamın gerçek tadını alabilmek ancak aşkla mümkün
düşündürücü bu cümle...
tşk paylaşımın için

K

Kardelen

:'( :'( :'( aşk bazen acı çekmektir ama herşeye rağmen güzeldir  :'(

K

Kardelen

belki, belki dönersin, işte bu yüzden yağmurları çok ama çok seviyorum...

çok güzel canı yürekten tebrik ediyorum harika biyazı emeğinize sağlık ben çok beğendimm çok güzel ifade ediyo ..... :'(  :'(  :'(  :'(  :'(

S

ssevinc

Kullanıcı
26 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
Karşımıza  öyle bir kişi çıkacak ki!
Şu halimizi hatırladıkça ne kadar da aptalmışız diyeceğiz. Ve çektilerimiz yanımıza kar kalacak. Kıymetlin gözbebeğin herkesten sakındığın sadece mazi olarak kalacak...

C

cnslmst

yazdıklarımı gözardı etmeyipte okuduğunuz için ben teşekkür ederim...

D

diloş

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
ssevinc' Alıntı:
Karşımıza  öyle bir kişi çıkacak ki!
Şu halimizi hatırladıkça ne kadar da aptalmışız diyeceğiz. Ve çektilerimiz yanımıza kar kalacak. Kıymetlin gözbebeğin herkesten sakındığın sadece mazi olarak kalacak...
katılıyorum :)

C

cnslmst

Aşk girdiği her yüreği açar, gül bahçesine döndürür. Kimi zaman uçurtmaya takılıp, gökyüzüne uçarsınız, kimi zaman saat tiktakları arasında bir telefon sesine muhtaç olursunuz, anlamsızca...
  Ama sevgi; öyle hüzünlü bir şeydirki, kimse etkisinden kurtulamaz sevip sevildiği zaman. Sevdiğiniz yanınızda yoksa eğer, şaşırırsınız bu hayata. Sevgisiz, aşksız yürümez, konuşmaz, nefes bile alamazsınız...

H

humyra

Kullanıcı
2 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
SEVMEK BİR ÇOK ŞEYİ GÖZE ALMAKTIR.. sevmek her ne olursa olsun her nasıl olursa olsun O nu, karsındakını oldugu gıbı kabul etmek, senin istediğin gibi olmasını beklememktir..  SEVMEK BENCİL OLMAMAKTIR! SEVMEK FEDAKAR OLMAKTIR, ALIŞ DEĞİL VERİŞTİR!! SEVMEK OLUMSUZLUKLARI GÖRMEK DEĞİL OLUMSUZLUĞU DÜZELTMEKTİR.. dedim ya '' SEVMEK BİR ÇOK ŞEYİ GÖZE ALMAKTIR..
        BU YÜZDEN CNSLMST HİÇ ÜZLME KARŞINDA Kİ DAHA SENİ SEVEMEMİŞ BİLE..

C

cnslmst

haklısın humyra o beni sevmemiş... yorumun için teşekkür ederim...

K

Kardelen

ne demek böyle güzel bi paylaşım okunmazmı emeğe saygı ve senin verdiğin emek fazlasıyla değmiş böyle güzel bi yazıya çok saol tekrar paylaşımın için cnslmst :) rabbe emanet kal ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...