tnctrkcell!in Kaleminden/iki çift sözü var kalemimin...(günlük,aylık,haftalık,yı

• Konbuyu başlatan tnctrkcell
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Özgün Kalemler kategorisinde tnctrkcell tarafından oluşturulan tnctrkcell!in Kaleminden\/iki çift sözü var kalemimin...(günlük,aylık,haftalık,yı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 34,306 kez görüntülenmiş, 166 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Özgün Kalemler
Konu Başlığı tnctrkcell!in Kaleminden\/iki çift sözü var kalemimin...(günlük,aylık,haftalık,yı
Konbuyu başlatan tnctrkcell
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tubis
T

tnctrkcell

bıldırcın' Alıntı:
Güzeldi ;)
Merak etme sen hasta olursan ben sana su veririm,çorba da yaparım  :D
Yanlız değilsin ;)
çorbayı yemek yaparken dibini kararttığın tenecerede yapmazsan neden olmasın :)
ay valla şakaydı çok kibarsın çok hoşsun canım ablam teşekkür ederim senin elinden zehir bile içilir ;)

B

bıldırcın

Rica ederim kardeşim
İçimden gelenleri yazdım..
Merak etme çorbayı kendi tenceremde yaparım ben ;)

T

tnctrkcell

denize açıldım sevmeye sevilmeye...
anladım sevmek gibisi yok...
yağmura soyundum yavaş yavaş yağar diye...
damlalarda yüzmek gibisi yok...
yokluğun varlığın bir...
dünüm yok yarınımsın...
nasıl inanrırım sana...
bu yürek ağır bana...
sevgin öyle uzaklarda...
nefes alsam da yanımda...
bu aşk fazla sana....

"ŞEBNEM FERAH"

T

Tugba_55

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Tek kelime ile Süper olmusss :)

T

tnctrkcell

bir "alshemir" vardı "can"ı sıkılan!..

Sen istediğin kadar içerle,elinden geleni ardına koyma,
                                                                                         Görevini ifa etmek uğruna susuz kal,aç yat,yediklerini kus,
                                                                                Haftalarını hatta aylarını uykusuz geçir,demir kancanı çeliğiyle değiştir,
                                                                                           Unutturabildiklerini düşün,unutturamadıklarına ağla!..
                                                                               Öldürüp öldürüp diriltmelerine say,sana harcadığım vakitleri azığın yap,
                                                                   Düşündürlüklerin yol harçlığın olsun ,yetmesin yolda kal,kalmalarını gitmelerine sebeb yap,
                                                                                                             Git ve gelme n olur!..
                                                                                                           Sen kancayı taktın belli!
                                                                          Ama ben kendimi kolonları şişlerden ibaret kalmış bir ev gibi hissediyorum artık...
                                                                                 Hep gitmekken aklımda ki,sen arsızlığına ar,yüzsüzlüğüne renk kat,
                                                                                                              git ve gelme n olur!..
                                                    Git ve gelme n olur!..Çünkü "can"ı çekilmiş gibi kollarım ve bacaklarımın,beynim uzuvlarına söz geçirmekten aciz,
                                                                           Çünkü hatırladıklarımı yetiremez oldum kendime,hatırlayamadıklarım acıtır oldu,
                                                                                                    Geri ver n olur! aldıklarını,çaldıklarını...
                                                                                                             git ve gelme n olur!..

tnctrkcell

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Tebrikler.
Ne kadar güzel anlatmışsın Mustafa.
Sonunda "gitsin ve gelmesin!" dedim ben de... :'(

T

tnctrkcell

:-\           
Bundan iki yıl önce kaldırımlarını adımlayacağım,boş gözlerle aynı tv programını izleyeceğim ve aynı şehirde aynı geceye uyuyup aynı sabaha uyanıp aynı havayı soluklamayı hayal bile edemeyeceğim o yerdeyim şimdi.Kaçan otobüsün arkasından bakakaldığım,vaktinde hareket etmemeyi görev bellemiş dolmuş şöförlerine ve dersine iki dakika geç kaldığım için derse almayan hocama dua ettiğim,fakülte kantininde dakikalarca bakışıp gülüştükten sonra en sevdiğim arkadaşımın en sevdiği kızla bakıştığımı öğrenince en sevdiğim arkadaşıma durumu  çaktırmamak için ecel terleri döktüğüm,elimdeki kalemi uzun süre aradıktan sonra elimde olduğunu farkettiğim,babamın oğlum annen çok ve boş konuşuyo değil mi sorusuna annemin gözlerinin içine bakarken yalan söylediğim,küçükken kızkardeşimle çok kavga ettiğim kimilerinin kedi köpek gibiler ya bunlar benzetmesine uzun yıllar sonra hakverdiğim ve kızkardeşimin telefonun diğer ucunda saat 00:05 i gösterirken arayıp "abi dün benim doğum günümdü...şu saate kadar bir senin aramanı bekledim... ama bir sen aramadın..."cümlesine telefonu kapatıp sabaha kadar ağladığım gün...
Kim bilir yarına hangi bilmediğim şehrin yabancısı olduğum otogarında uyanmayacağımı,kim bilir bir sonraki soluğun garantisi yokken hiç ölmeyecekmiş edasıyla yaşamaktı belki "hayat ne garip" diye söylenenin söylenmelerine sebeb...

B

bıldırcın

Hayat....
İşte öyle bir şey.....
Aslında bir çoğumuzun yaşadığı durumları çok güzel anlatmışsın Mustafa  :)
Yüreğine sağlık...
Bu arada sevdiklerinin doğum günlerini unutma bir daha
Hele de mevzu kızkardeş ise hiç unutma
İlerde onun sana çok yardımı olacak emin ol ;)

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Ne kadar içten yazmışsın Mustafa.
Tebrik ediyorum gerçekten cesaretini. Bazen bunlar insanın kendine bile itiraf edemedikleridir..
(Tabii eğer doğruysa yazdıkların:)))

T

tnctrkcell

dideM' Alıntı:
Tebrik ediyorum gerçekten cesaretini. Bazen bunlar insanın kendine bile itiraf edemedikleridir..
ya ben mi çok duygusallaştım herşeyden alınmaya başladım şu sıralar, sen mi çok ruhsuzlaştın (tabi eğer doğruysa ne demek  :mad: ?) ben yalan mı söylüyorum yani  ???

C

crnkcclr

Kullanıcı
25 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
bazen bir başkasının hikayesinden tutarsın kalemi...
bazen küçük bir diyalog duymak sayfalar yazdırır...
ve alınganlık yakışmaz yüreğini kalemine akıtana..
varsayalım ki gerçek değil yaşadıkların, sen yazmışsın ya..
yetmez mi_?_

T

tnctrkcell

crnkcclr' Alıntı:
bazen bir başkasının hikayesinden tutarsın kalemi...
bazen küçük bir diyalog duymak sayfalar yazdırır...
ve alınganlık yakışmaz yüreğini kalemine akıtana..
varsayalım ki gerçek değil yaşadıkların, sen yazmışsın ya..
yetmez mi_?_
sen de bu sorunun cevabı evet olabilir ama yalancılıkla ithaf edilmek(yani en azından böyle söylemek istememişse bile söylediklerimin yalandan ibaret olduğunu düşündü ) zoruma gitti ceren...
tabi ki senin de söylediğin gibi belki bazen başkalarının yaşadıklarını, bazen hayallerini yazarsın önemli olan yazmış olmak ama dediğim gibi tabi eğer doğruysa yazdıkların hoş bir cümle değildi bence...

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
tnctrkcell' Alıntı:
dideM' Alıntı:
ya ben mi çok duygusallaştım herşeyden alınmaya başladım şu sıralar, sen mi çok ruhsuzlaştın (tabi eğer doğruysa ne demek  :mad: ?) ben yalan mı söylüyorum yani  ???
aaa Mustafa'cım çok özür dilerim. Artniyetle yazmadım onu ben.. Eğer kendin yaşadıysan dediğim gibi itiraf etmek zorkeni sen bu şekilde kaleme almışsın cesurca.. Yani kısacası kendimi düşündüm bir an, kendim yaşadığım, davranışlarımdan hoşlanmadığım şeyleri bu kadar açık yüreklilikle anlatamazdım. Aslında tüm amacım buydu.
Kırdıysam gerçekten özür dilerim.

T

tnctrkcell

aaa Mustafa'cım çok özür dilerim. Artniyetle yazmadım onu ben.. Eğer kendin yaşadıysan dediğim gibi itiraf etmek zorkeni sen bu şekilde kaleme almışsın cesurca.. Yani kısacası kendimi düşündüm bir an, kendim yaşadığım, davranışlarımdan hoşlanmadığım şeyleri bu kadar açık yüreklilikle anlatamazdım. Aslında tüm amacım buydu.
Kırdıysam gerçekten özür dilerim.
rica ederim abla söylediğim gibi iki üç gündür bende bişey varya çözemedim olmadık şeylere kırılıp,alınıyorum...
asıl ben istemeden üzdüysem çok özürdilerim  :-[

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
rica ederim abla söylediğim gibi iki üç gündür bende bişey varya çözemedim olmadık şeylere kırılıp,alınıyorum...
asıl ben istemeden üzdüysem çok özürdilerim 
Yok canım benim, ben birşeye kırılmadım. Oluyor böyle şeyler, çok tanımadığımız için birbirimizi tam anlamıyoruz yazılarla işte..

Barıştık değil mi?  ;)

T

tnctrkcell

dideM' Alıntı:
asıl ben istemeden üzdüysem çok özürdilerim 
Yok canım benim, ben birşeye kırılmadım. Oluyor böyle şeyler, çok tanımadığımız için birbirimizi tam anlamıyoruz yazılarla işte..

Barıştık değil mi?  ;)
bilmem ben bi anneme sorup geleyim  ;D

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Çok güzeldi...
Çok sık dökerim bende kağıtlara.
Sonunda ya kendimi tebrik ederim ya da kendimden utanırım ama mutlaka dökerim.

T

Tugba_55

Kullanıcı
22 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Tbrkler canim benim coook güzel olmus 

valla nasil beceriyorsan helal olsun  ;)

L

lilaslmn

mustafacım,ilk defa okuyorum kalemini,,çok beğendim,defalarca okumaktan alamadım kendim,,kelimeler sıfır,duygular bir o kadar anlamlı,ne kadar büyük bir yüreğin varmış.. :)

T

tnctrkcell

lilaslmn' Alıntı:
    mustafacım,ilk defa okuyorum kalemini,,çok beğendim,defalarca okumaktan alamadım kendim,,kelimeler sıfır,duygular bir o kadar anlamlı,ne kadar büyük bir yüreğin varmış.. :)
rica ederim pınar ablacım şımarırım bak  :)