Oyun : Anlam veremediklerimiz!

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Oyun Odası kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Oyun : Anlam veremediklerimiz! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 64,034 kez görüntülenmiş, 414 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Oyun Odası
Konu Başlığı Oyun : Anlam veremediklerimiz!
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yarence
C

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
www.sivilforum.com
Saçma sapan televizyon dizileriyle ,internette saatlerce oyun oynayarak boşuna zaman kaybedenlere fazlaca anlam veremiyorum...
O kadar boş vaktiniz varsa oturup bari biraz gazete-kitap okuyun diyeceğimde ukalalık ollmasın diye susuyorum...
Maşallah lafa gelince mangalda kül bırakmayan..İcraata sıfır,taklitçi ,özentili ,yarınlarını karartarak , gerici bir toplum olma yolunda rakip tanımıyoruz.!
'Ne Mutlu Türküm' diyerek damarlarımızdaki kanın asaleti ile övünüp duruyoruz...
Ne olur bağışla MUSTAFA KEMAL'im ..
.İşte böyle bizim hallarımız.!

T

turtur

Kullanıcı
8 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
crt' Alıntı:
Saçma sapan televizyon dizileriyle ,internette saatlerce oyun oynayarak boşuna zaman kaybedenlere fazlaca anlam veremiyorum...
O kadar boş vaktiniz varsa oturup bari biraz gazete-kitap okuyun diyeceğimde ukalalık ollmasın diye susuyorum...
Maşallah lafa gelince mangalda kül bırakmayan..İcraata sıfır,taklitçi ,özentili ,yarınlarını karartarak , gerici bir toplum olma yolunda rakip tanımıyoruz.!
'Ne Mutlu Türküm' diyerek damarlarımızdaki kanın asaleti ile övünüp duruyoruz...
Ne olur bağışla MUSTAFA KEMAL'im ..
.İşte böyle bizim hallarımız.!

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Aynı nüfus cüzdanını,aynı tarihi paylaşmışken,aynı coğrafyada yaşayamamak neden
Bu tahammülsüzlük,bu acı,nefret,kin neden neden neden
Anlam veremiyorum

C

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
www.sivilforum.com
Şehit haberleri,Kaddafi'nin katledilişi derken gündem nasılda dağişiverdi..Zamlar yağmur gibi yağıyorken sağanak sağanak...Kararıp sönen Fener'ler tekrar ışıldamaya başladı yine..
Anlam veremiyorum ne garip bir ülkede yaşıyoruz.!

E

eniseoz

Kullanıcı
27 Eyl 2010
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Önce Antalyada sel baskını, sonra şehitler, şimdi van'da deprem afeti toplu ölümler başladı neler oluyor sona'mı yaklaşıyoruz anlam veremiyorum..

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
İlkay akkaya'ya ısrarla ilker akkaya diyen insan kişisine... Ha parça da çav bella değil,çal bella :)

C

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
www.sivilforum.com
Çağdaş görünüşlü (Nagehan Alçı ) acemi genç yazar ‘Atatürk diktatördür’ diye buyurmuş,  Mustafa Kemal dönemindeki uyugulamaların, 'zalimce' olduğunu iddia etmş....
Anlam veremiyorum böyle saçmalıklara ...Kaça satın kalemini kimsin sen hadsiz.!

C

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
www.sivilforum.com
Anlam veremiyorum...
Masum bir çocukken büyüdükçe neden değişiyor bu kadar riyakar olabiliyoruz...
Böyle mi olmalıydı bu mudur insanlık ?

B

Batusch

Kullanıcı
22 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
evrenin bu kadar büyük olmasına anlam veremiyorum. Bir anlamı olması gerekiyor, bir nedeni olmalı ki, bizim yaşamımızdan başka ismini veremediğiniz olgular karmaşası yaşansın.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Gaziantep
Evrimi flitreleyen otoriteye... Harbi homo sapiens idaltuymuş bunlar yahu...