Kimler Hayatta Başarılı Olamazlar..

• Konbuyu başlatan nehir
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim, Neyi, Nasıl Başardı? kategorisinde nehir tarafından oluşturulan Kimler Hayatta Başarılı Olamazlar.. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 31,552 kez görüntülenmiş, 86 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim, Neyi, Nasıl Başardı?
Konu Başlığı Kimler Hayatta Başarılı Olamazlar..
Konbuyu başlatan nehir
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan peyamiyavuz
G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
ben en çok gülümsemeyen insanlara hayret ediyorum.. gülmek kadar güzel bir ifade var mı yahu? ayrıca paylaşım için teşekkürler

K

kackarlar08

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Ya Ümitsizsiniz Yada Ümit SiZ'siniz Ya Cagresizsiniz Yada Cagre SiZ'siniz

K

kackarlar08

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
evet size katılıyor arkadaşlara katılıyorum icraat çok önemli

Ö

özlem1980

Kullanıcı
25 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Gülşah' Alıntı:
ben en çok gülümsemeyen insanlara hayret ediyorum.. gülmek kadar güzel bir ifade var mı yahu? ayrıca paylaşım için teşekkürler
:) :)

S

smaile

Kullanıcı
15 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Bir iki taneside bende var düzeltmeye çalışacağım, teşekkürler...  :-\

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Kimler Hayatta Başarılı Olamazlar.. ?
Benim gibiler sanırım ama özelliklerimi yazmamı istemeyin buradakiler gibi değil çünkü.
Daha değişik özelliklerlede başarılı olunamadıgının kanıtları söyleyemem :)

M

merviş

Kullanıcı
30 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
afyon
gerçekten çok güzeldi benimde diğer arkadaşlar gibi durup düşümmeme sebep oldu saol çok teşekkür ederim. :) :)

A

arzuseli

Kullanıcı
24 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
bakırköy
öncelikle merhaba arkadaşlar,aranıza yeni katıldım.bir gayrimenkul sektöründe danışmanlık yapmaktayım.çalıştığım süre içerisinde yaşadığım bi kaç tecrübeizlik sayesinde neler yapmam gerektiğini nasıl başarılı olabileceğimi öğrendim.arkadaşımızın yazdığı yazı ile de tam pekişti doğrusu.
başarısızlığı yasayan biri olarak yazılan maddelerin bi kısmına ne yazıkki  :-[ uyuyordum bir zamanlar tabiki.
ŞİMDİ ise bunların hepsini geriye bırakan biri olarak basarılı olmanın vermiş olduğu hazı yasıyorum. :)

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
arzuseli' Alıntı:
öncelikle merhaba arkadaşlar,aranıza yeni katıldım.bir gayrimenkul sektöründe danışmanlık yapmaktayım.çalıştığım süre içerisinde yaşadığım bi kaç tecrübeizlik sayesinde neler yapmam gerektiğini nasıl başarılı olabileceğimi öğrendim.arkadaşımızın yazdığı yazı ile de tam pekişti doğrusu.
başarısızlığı yasayan biri olarak yazılan maddelerin bi kısmına ne yazıkki  :-[ uyuyordum bir zamanlar tabiki.
ŞİMDİ ise bunların hepsini geriye bırakan biri olarak basarılı olmanın vermiş olduğu hazı yasıyorum. :)

Öncelikle hoşgeldiniz aramıza :)

Deneyimlerinizi bizimle paylaşırsanız sevinirim/z.

G

grace

Kullanıcı
8 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Her zaman her konumdaki insanların gözönünde bulundurması gereken şeyler bunlar bence.
Tamam ben istediğim yere geldim demeden, sadece bir uygulama olarak değil bir hayat tarzı olarak edinmeli bu önerileri.

C

chatlaq

Kullanıcı
1 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
ne istediğini bilmeyen kişi hayatta başarılı olamaz.

S

sunaa

Kullanıcı
26 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
hayatta benim gibi kendine güvenmeyen, ne istediğini bilmeyenler ve kendini tanıyamayanlar asla başarılı olamazlarr