Kardelen'in Kaleminden

• Konbuyu başlatan Kardelen
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Özgün Kalemler kategorisinde Kardelen tarafından oluşturulan Kardelen'in Kaleminden başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 82,394 kez görüntülenmiş, 481 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Özgün Kalemler
Konu Başlığı Kardelen'in Kaleminden
Konbuyu başlatan Kardelen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hırslı.28
S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
yüreğine sağlık herzamanki gibi güzel. cümlelerdeki sen  :) nasıl uyar mı?

L

Lier22

güzel bir şiir... yüreğine sağlık... "Bu cümle sana eğer anlarsan"

Z

zumre

Kullanıcı
24 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
kayseri
[b]Emeğine sağlık şiir yazma kabiliyeti olan insanlara hayranım bende çok seviyorum ama böyle bir yeteneğim yok
''İçimdeki sevginin büyüklüğü'' olabilir
[/b]

Z

zöhre

Kullanıcı
19 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
kocaeli
Yüreğine ,kalemine sağlık..naciz ane  kabul edersen..adı sensizlikte dirhem dirhem azalıyorum gel ey yar olsun..

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Yüreğine sağlık, Kardelen..

C

cnslmst

gerçekten çok güzel olmuş... Bu siiri bizimle paylaştığın için sonsuz teşekkür...

F

fıstık

yüreğine sağlık kardelencim duygularını güzel anlatmışsın... şiirine isim; 'cümllerimide tutsak ettin!'  aklıma bu geldi cnm...  :)

T

tnctrkcell

çok güzel olmuş ellerine sağlık...bence başlığı olmasın bu şiirin,klişelere yenik düşmesin,her şiir başlıklı olacak diye bir kaide yok dimi,o ; BİZİM BAŞLIKSIZ ŞİİRİMİZ kalsın... :)

S

serhatt

Kullanıcı
2 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
şiirinize "Çağrı" ismini koyabilirsiniz.

M

M e l i k e

Kullanıcı
11 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
sen nasıl benden gitdiysen
seninle beraber cümlelerimde
bitti.. :-[

çok güsel bi şiir payşatıın için teşekkürler ;)

B

berrak

Kullanıcı
28 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
pembe...
(kardelen yüreği ile gidene) sevgi ve selametle... :'( :'( gerçekten harikaydı
adı şey olabilir belki 'her cümlem sen ol'

K

Kardelen

arkadaşlar şiiirime ve bana değer vererek yaptığınız her yorum için canı gönülden hepinize tek tek tşk ederim hepinizin kocaman geniş yüreklerine sağlık iyiki varsınız ve emek vererek yüreğimi koyarak yaazdığım şiirlere böyle güzel cvp lar geliyor bu yorumlar beni çok başka bir ben yaptı daha iyi şiir yazmaya inandırdı çok saolun tşklerin enbüyüğünü ediyorum size çok onur duydum bu paha biçilemez cümlelere ...sevgi ve selametle...

not : inş hayalim olan kitap oluştuğunda hepiniz birer alıcı olursunuz demi :)

K

Kardelen

Lier22' Alıntı:
güzel bir şiir... yüreğine sağlık... "Bu cümle sana eğer anlarsan"

ya anladım ben bu cümleyi çok kullanıyorum heralde ondan söyledin yanlış mı anlamışım :) arkadaşlar hepinize tek tek tşk ederim muhteşem yorumlar için hepiniz rabbe emanet kalınnn :) sevgilerimle

H

hayal_12

'Kardelen' şiirin güzel olmuş.. Klavyene bereket bereket :) Şaka şaka klavye ne ki, yazdıran yürek olduktan sonra..  ;) İsme gelince; ben bir isim söylemek istemiyorum.. Ne yazsam ne etsem boş!.. Çünkü senin şiiri yazarken ne hissettiğini düşünsem, ahayl etmeye çalışsam bile tam olarak anlatamam.. Yani en iyi başlık yine senden çıkar!.. Şair başlığıyla, şiriyle bir bütündür.. Şair başlığı tamamlar.. Başlık da şiiri.. Haksız mıyım 'şair hanım'??

K

Kardelen

haklısınız şair bey hehe güzel yorum için tşk ederim öncelikle çok doğru cümleler kurmussun haklısın fikirlerdende yola çıkarak kitabımı çıkardığımda bi isim bulurum :) inş beğenmenize çok sevindim ayrıca sizin kadar çok iyi yazmasakta yazıyoruz efendim rabbe emanet kalın ...

T

tnctrkcell

Kardelen' Alıntı:
arkadaşlar şiiirime ve bana değer vererek yaptığınız her yorum için canı gönülden hepinize tek tek tşk ederim hepinizin kocaman geniş yüreklerine sağlık iyiki varsınız ve emek vererek yüreğimi koyarak yaazdığım şiirlere böyle güzel cvp lar geliyor bu yorumlar beni çok başka bir ben yaptı daha iyi şiir yazmaya inandırdı çok saolun tşklerin enbüyüğünü ediyorum size çok onur duydum bu paha biçilemez cümlelere ...sevgi ve selametle...

not : inş hayalim olan kitap oluştuğunda hepiniz birer alıcı olursunuz demi :)
tabi memnuniyetle... :)

H

humyra

Kullanıcı
2 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
SEN GİTTİN CÜMLELERİMDE BİTTİ.. GEL! şiir bu tema uzere yazılmıs gıbı geldı bana ve baslık da bu olabılır dıorum nacizane ..