Kardelen'in Kaleminden

• Konbuyu başlatan Kardelen
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Özgün Kalemler kategorisinde Kardelen tarafından oluşturulan Kardelen'in Kaleminden başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 82,394 kez görüntülenmiş, 481 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Özgün Kalemler
Konu Başlığı Kardelen'in Kaleminden
Konbuyu başlatan Kardelen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hırslı.28
H

hayal_12

Kardelen' Alıntı:
haklısınız şair bey hehe güzel yorum için tşk ederim öncelikle çok doğru cümleler kurmussun haklısın fikirlerdende yola çıkarak kitabımı çıkardığımda bi isim bulurum :) inş beğenmenize çok sevindim ayrıca sizin kadar çok iyi yazmasakta yazıyoruz efendim rabbe emanet kalın ...
Benim kadar iyi yazamadığını da kim söylemiş.. Hem ben o kadar iyi yazdığımı da sanmıyorum.. Mesela bu sitede çok güzel yazabilecek arkadaşlar var.. Hatta ben "bazılarının" benden çok daha iyi yazdıklarını ve bu sebeple çoğu zaman onların yazdıklarını kıskanarak okuduğumu söyleyebilirim...  ;)

K

Kardelen

tşk ederim hayal bi mukabele iyi düşünceler karşılıklıdır sende çok ii yazıyosun ve gizli bi çok kahramanda eminim çünkü şiir yazmak birazda yürek işi çok emek isteyen bi iş bu yüzden güzeldir :) rabbe emanet kal kardeşim saol tekrar ...

tnctrkcell  çok tşk edeerim çok sevindirik oldum mutlu oldum :) ben onu imzalarım bide :p

T

technometo

Kullanıcı
28 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
mardin
çok güzeldi gerçekten kitabın çıkarsa ilk alanlardan olurum Kardelen yalnız sen de benimkini alacaksın ona göre :)

T

tnctrkcell

Kardelen' Alıntı:
tşk ederim hayal bi mukabele iyi düşünceler karşılıklıdır sende çok ii yazıyosun ve gizli bi çok kahramanda eminim çünkü şiir yazmak birazda yürek işi çok emek isteyen bi iş bu yüzden güzeldir :) rabbe emanet kal kardeşim saol tekrar ...

tnctrkcell  çok tşk edeerim çok sevindirik oldum mutlu oldum :) ben onu imzalarım bide :p
yok be sen kitap yazdıktan sonra unutrsun bizi :)pas vermezsin...artık yazar oldunya..sonra ara bul ki kitabı imzalattır kardelen hanıma. :)

G

gizemlii

Kullanıcı
12 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
çok güzeldi yüreğine sağlık  :)   
oysaki her acımın sahibi iken sen ben seni acılarımla bile seviyorum :'(

K

Kardelen

yok be sen kitap yazdıktan sonra unutrsun bizi :)pas vermezsin...artık yazar oldunya..sonra ara bul ki kitabı imzalattır kardelen hanıma. :)[/i]
[/quote]

aaaa benmi tnctrkcell :( hiç öle şey olurmu tabiki imzalarım gerçekten kitabım olursa ozaman görürsün sen :) siz unutulcak insanlarmısınız ben gönlü güzel iyi niyetli olup müslüman kardeşini üzmeyen zarar vermeyen hiç bi kimseyi unutmam inş allahın izniyle kardelen hanım bu güzel yorumları yapan arkadaşlarını unutmaz ve en imzalısından imzalar paylaşır şiirlerini rabbe emanet ol sağlıcakla kal...

technometo  anlaştık arkadiş :) şiirlerimi beğenerek bunun sayesinde kitabımı alman çok hoşuma gider ayrıca sen böyle bi kitap hazırlar isen herzaman öncelikli sırayla kitabın küçük kütüphanemde yer alacaktır şüphen olmasın içten yorumun için saol :)

K

Kardelen

ağlamanın güzel olduğunu
seni sevince anladım
sensizlikte üşürken ben
gözllerimden yanağıma süzülen
gözyaşlarımla ısındım

senden sonra en yakın onlardı bana
senden bana kalan en büyük hatıra
hadi şimdi sıra sende
ya sil göz yaşlarımı gel
sen sev sen ısıt beni
ya sonsuza git
gözyaşlarım yine bana kalsın
seni sonsuzlukta bile yaşayayım diye
senden gelen herşeye
razı gönül sen gitsende....
ağlasada her gün gözlerim
isyan etmez bilirim
senin için aksada
yaşlar sen duymazsın bilirim
sevdiğim bu acılar senden kaldı yadigar
eserin şimdi sırılsıklam
gözyaşlarıyla
sulanmış sevdasıyla
hala beklemekte
her yağmur yağdığında sende ağla sevdiğim
her göz yaşı benim
her damla  yok eden olur unutma
git gittin ödülü senin....

23,57 01 12 2007 kardelenden sevgilerle arkadaşlar

not : arkadaşlar bu sevgi öyle birşeyki sevdiğiniz sizi ağlatsa bile siz ağlamanın sevdiğiniz için ağlamanın güzelliklerini arıyorsunuz sevgide mantık yok diyenlere bazen inanasım geliyor insan sevgisine nasıl bu kadar fedakar oluyor anlamıyorum :(  :'(  :'(  :'( 

S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
aşk sevgi adını nasıl koyarsan koy yüreğin yanıyorsa fedakarlık da dahil olmak üzere herşey yapılır.
mantık mı ? işte bu duyguları yaşıyorsan dolu dolu o kelimenin anlamı zaten yok oluyor. yüreğine sağlık yine çok güzel  ;)

K

Kardelen

katılıyorum galiba yorumuna sehlacım beğenmene çok sevindim tşk ederim seninde bu yorum için güzel gönlüne sağlık emi canım :) ... rabbe emanet kal...

T

tnctrkcell

Kardelen' Alıntı:
yok be sen kitap yazdıktan sonra unutrsun bizi :)pas vermezsin...artık yazar oldunya..sonra ara bul ki kitabı imzalattır kardelen hanıma. :)[/i]

aaaa benmi tnctrkcell :( hiç öle şey olurmu tabiki imzalarım gerçekten kitabım olursa ozaman görürsün sen :) siz unutulcak insanlarmısınız ben gönlü güzel iyi niyetli olup müslüman kardeşini üzmeyen zarar vermeyen hiç bi kimseyi unutmam inş allahın izniyle kardelen hanım bu güzel yorumları yapan arkadaşlarını unutmaz ve en imzalısından imzalar paylaşır şiirlerini rabbe emanet ol sağlıcakla kal...

technometo  anlaştık arkadiş :) şiirlerimi beğenerek bunun sayesinde kitabımı alman çok hoşuma gider ayrıca sen böyle bi kitap hazırlar isen herzaman öncelikli sırayla kitabın küçük kütüphanemde yer alacaktır şüphen olmasın içten yorumun için saol :)
[/quote]
Şaka yapmıştım zaten iğrenç ve gerçeklik payı %0 bir şaka ama olsun :)bu satırların sahibi bir insan eminim çok kadir şinas biridir..."karşındakinin gözünde değerinin n' kadar olduğunu merak ediyorsan onun senin gözünde n' kadar değeri var onu ölç...sen bizim için değerlisin KARDELEN..." :)

T

technometo

Kullanıcı
28 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
mardin
Ahengi çok güzel yakalmışsın...İçten yazılanlar bir başka oluyor gerçekten...  gönlüne sağlık

H

hayal_12

Zevkle okudum 'Kardelen'.. Ateş topu misali yanan ve yanarken bizleri de yakan yüreğine sağlık...

K

Kardelen

arkadaşlar güzel yorumlarınız için hepinize tek tek tşk ederim beğenmeniz gerçekten çok hoşuma gidiyo ve herzaman daha samimi ve daha yürekli oluyorum yazarken çok saolun iyki varsınız :) en sevgiliye rabbe emanet kalın sevgi yolunuz uzun olsun inş...

pozitif :) çok saol nikin gibi pozitif ve içten güzel bi yorum yapmışsın saol güzel yorumun için arkadaşım aeol :)

fıstığımmmmmmmm canım dert ortağım benim :) saol seninde o güzel temiz gönlüne sağlık canım benim  :-*

technometo senin gibi kalemi bukadar güzel olan birisinden bukadar içten ve mükemmel şiir yazan bi şair yürekli dosttan arkadaştan böyle beğeni cümleleri duymak çok güzel çok mutlu oldum saol arkadaşım cici yorumun için saygılarımla :)  ...

hayal_12 çok güzel ifade etmişsin technometo için yazdıklarım senin içinde geçerli kaleminiz yüreğiniz okadar güzelki ve sizin gibi şair yürekli insanların benim şiiirimi beğenmesi çok onur verici sizinde kocaman geniş yüreklerinize sağlık bu paha biçilmez güzel yorumlar için sevgi ve saygılarımla rabbe emanet ...

H

hayal_12

Yok be 'Kardelen'.. Şair olmak kim ben kim.. İnan bana kendimi şaiirler denizinde damla olarak bile göremiyorum.. Henüz çok ama çok fazla toyum yani.. Hamlık dönemi bitsin, işte o zaman belki derim sana.. Düşüncelerin için sağol.. O'na emanetsin...

K

Kardelen

hayal_12' Alıntı:
Yok be 'Kardelen'.. Şair olmak kim ben kim.. İnan bana kendimi şaiirler denizinde damla olarak bile göremiyorum.. Henüz çok ama çok fazla toyum yani.. Hamlık dönemi bitsin, işte o zaman belki derim sana.. Düşüncelerin için sağol.. O'na emanetsin...

bence damla dan dahada ilerisin tabi daha iyi olmak için zaman var herşeyde zaman daha iyi olucaz bende şair değilim olmaya çalışıyoruz diyelim ama bence olmaman için sebeb yok ve olursan iyi şairlerden olursunuz inş böyle güzel kalemlerle sende saol :)

K

Kardelen

tnctrkcell' Alıntı:
Şaka yapmıştım zaten iğrenç ve gerçeklik payı %0 bir şaka ama olsun :)bu satırların sahibi bir insan eminim çok kadir şinas biridir..."karşındakinin gözünde değerinin n' kadar olduğunu merak ediyorsan onun senin gözünde n' kadar değeri var onu ölç...sen bizim için değerlisin KARDELEN..." :)

tnctrkcell... ya çoook çok tşk ederim bu güzel cümleler ve yorumlar için bi mukabele karşılıklı değerler düşünceler bunlar çok saol allah razı olsun sizlerde benim için değerlisiniz....ayriyetden bu sözü çok beğendim karşındakinin gözünde nekadar değerinin olduğunu merak ediyorsan onun senin gözünde nekadar değeri var onu ölç bencede çok doğru kocaman güzel yüreğine sağlık arkadaşım ... rabbe emanet kal ...ben o iğrenç şakaya güldüm ama :) iğrenç gelmedi hehe :)