Kardelen'in Kaleminden

• Konbuyu başlatan Kardelen
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Özgün Kalemler kategorisinde Kardelen tarafından oluşturulan Kardelen'in Kaleminden başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 82,392 kez görüntülenmiş, 481 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Özgün Kalemler
Konu Başlığı Kardelen'in Kaleminden
Konbuyu başlatan Kardelen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hırslı.28
E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
yine döktürmüşsün kardelen..süper yine süperr nee dileyim, yürekten gelir böyle samimi ve duygusal şeyler..tebrikler kardelencimm!!! :D

K

Kardelen

canım çok saol esracım beğenmene çok sevindim senin de yüreğine sağlık güzel yorum için sevgiyle kal ...evet samimi duygular var sadece ...doğru tespit ....

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
cok beğendim güzzel :) Teşekkürler, Kardelen.

N

n_i_s_a

Yüreğine sağlık "kardelen"cim..Yüreğinde yeşerttiğin filizlerin hiç kuramasın duasıyla..

K

Kardelen

tşk ederim sehla :) beğenmene çok sevindim saol yorumun için..
sanada tşkler nisacım aminnnnnnnnnnnnnnnnn bu güzel duan için hepimizin canım beğenmene çok sevindim saol sevgiyle ve huzurlu kal ....

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
okurken gözlerim doldu gibi oldu... :-[  o kelebek benim için de uçsa uzaktaki sevdik(ler)ime haberlerimi iletse :-\ ..
yüreğine sağlık kardelencim..

K

Kardelen

seninde güzel yüreğine sağlık canım bnm :) beğenmene çok sevindim ne mutlu bana sevindirik oldum  ;D ;D samimi güzel yorumun için allaha emanet ol cnm....

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Allah hep mutlu etsin seni,hep yüzün gülsün inş. canımcım .saol kardelencim.. :)ben de teşekkür ederim yüreğindeki güzellikleri şiirlerinle dışa yansıtıp bize sunduğun için. :).sen de Allah a emanet ol canım.Allah gönlünden geçen güzellikleri sana hayırlısyla yaşatsın inş... sen de Allah a emanet ol...iyi geceler canım :)

K

Kardelen

aminnnnnnnnn cnm allah razı olsun hepimiz inş ne güzel dua bunlar böyle gönlüne sağlık balım ya :)

K

Kardelen

nedense sen gittiğinden beri üşür oldum gecelerde
sebebi ne sence??
sensizlikmi yoksa
senin benden gidişin için
gecelerin isyan edişimi
hangisi???

sen varken geceler bir başkaydı
bana
her gece bana yeni bir hayat
yeni bi mutluluktu karanlıkta
ya şimdi ??
sen yoksun ya
hani sen benden gittin ya
geceler en büyük düşman şimdi bana
geceler soğuk
geceler korkutucu
geceler özlem geceler yalan bana
hani seninle karanlıkta ışık olan gecelerim yok
gittin öyle bir gittinki giderken
karanlık geceni bile çok gördün
onu bile aldın çektin benden
bukadarmı vazgeçtin benden
gittin gitdin ve gecelere düşman kesildim
şimdi  gecelerin
en ince yaralarımı en gizli sızılarımı saklayanım oldu
gecelerinin benim dilim oldu
geceleri susuyorum artık
çünkü o geceler saklıyor
sensizlikte akan gözyaşlarımı
ve ben her sensizlikte
bir yaramı daha kanatıyorum
sen yokken açılan yaralarımı
o soğuk gecelerde saklıyorum
şimdi geceler gizli düşmanım.....

07 11 2007 (01 17 ) kardelen yüreğiyle gidene.....ben bu şiiirimi çok etkilenerek yazdım gidene gitme demek yakışmaz değilmi ???

S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
yakışmaz  ;) gitmeyi aklına koydu ise ha bugün ha yarın zaten gider. yüreğine sağlık tşk...

K

Kardelen

ben tşk ederim beğenmene sevindim saol :) sevgiyle kal

bencede gider ee ozaman gitsin ....

H

hayal_12

Bırak gitsin.. Var sen üşü gecelerde.. Ha bir de üşüyenler çoktur; yalnız değilsin ;) Şiirin güzel olmuş.. Emeğine sağlık.. Gitmeyi kafasına koymuşsa zaten gider.. Eğer geride bıraktığı kalbi ise, elbet dönecektir.. Dönmese de canı sağolsun...

Y

yarence

Kullanıcı
28 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
teşekkürler kardelencm... yüreğine sağlık.giden gider boşver.biz gidenin ardından üzülmeyelim.bırakalım giden gittiği için üzülsün

K

Kardelen

hepinize güzel yorumlarınız için tşkler evet hayal kesinlikle katılıyorum eğer kalbiyse bıraktığı geri dönecektir dönmezsede canı sağolsun saol :) beğenmene sevindim...
yarencecim tşkler balım güzel yorumun için evet giden gitsin o gittiğine üzülsün yüreğinize sağlık beğenmeene sevindim :)....