Kardelen'in Kaleminden

• Konbuyu başlatan Kardelen
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Özgün Kalemler kategorisinde Kardelen tarafından oluşturulan Kardelen'in Kaleminden başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 82,392 kez görüntülenmiş, 481 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Özgün Kalemler
Konu Başlığı Kardelen'in Kaleminden
Konbuyu başlatan Kardelen
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hırslı.28
C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Yakışmaz diye bi söylenti var :) diyende cok var.

Güzeldi Teşekkürler, Kardelen.

R

re-Member

Kullanıcı
16 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
gidenler varsın gitsinler....kalanlar değil ;gidenler gittiklerine üzülsünler...
bu şiirinde diğerleri gibi güzell bi çalışma olmuş..emeğine,yüreğine sağlık cnm.. ;)

K

Kardelen

serpilk79 tşk ederim beğenmene sevindim saol :) rabbe emanet ol sevgiyle kal

remembercem güzel yorumun için saol canım tşk ederim evet gitsinler bencede :) seninde gönlüne sağlık rabbe emanet ol sevgiyle kal....

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
evt ne güsel dualarr edilmişş Kardelene ;) amin diyelimmm :)

F

fıstık

duygularını çok güzel anlatmışsın canım ama hep hatırlaki hayat ondan öncede vardı ve şimdide devam ediyor... bırakıp gittiği kalbiyse giden elbette dönecektir... üzülmen-elinde olmadığını biliyorum ama-  sana verdiği zarardan başka hiçbir şey değiştirmez... sen mutluluğa layıksın, hep mutlu kal inş.  :)

K

Kardelen

fıstık' Alıntı:
duygularını çok güzel anlatmışsın canım ama hep hatırlaki hayat ondan öncede vardı ve şimdide devam ediyor... bırakıp gittiği kalbiyse giden elbette dönecektir... üzülmen-elinde olmadığını biliyorum ama-  sana verdiği zarardan başka hiçbir şey değiştirmez... sen mutluluğa layıksın, hep mutlu kal inş.  :)

aminnnnnnnnnn canım gönlüne sağlık dediklerini dinlicem :) cnm fıstıkçım saol duaların için sende mutluluğa layıksın hepberaber inş canım sende sevgi ve dua ile kal...

S

sehla

Kullanıcı
5 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
amatör yada profosyönel farkedermi. yeter ki yüreğinde hissederek yaz. önemli olan bu bence. çok güzel yüreğine sağlık

Ç

çakır

Kullanıcı
22 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
samsun
cok güzel şiir ve dahada güzel şiirlerle karsımıza cıkacagından emınım..emegıne saglık..Kardelen...

K

Kardelen

bugün bütün kelimeleri toparladım..
uzun bir cümle kurdum...
içinde seni anlattım...
cümlem bitmez sandım
bitti..
sen nasıl benden gitdiysen
seninle beraber cümlelerimde
bitti..

ben bittim yarr
sensizlik öldürdü beni
seni çok ama çok özledim
gel artık yarrr
sana daha kaç hasretim
kaç sensizlik dolu günüm var
yeter gönlüm sevinsin artık
gel yarrrr
cümlelerim özgür kalsın
hiç bitmesin..yar
canım böyle yanmasın
gönlüm sevinsin yar
ey özlenen ey beklenen
gitsen bile
afedilecek kadar sevilen yar
gitme
gel gitme
cümlelerim özgür kalsın
bırak benliğim gibi ben nasıl sensem
bırak her cümlem sen olsun seni anlatsın ....

23,20 (30 11 2007 ) (kardelen yüreği ile gidene) sevgi ve selametle...

E

esranur

Kullanıcı
19 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
offf off kardelenn döktürmüşünn yinee...süpersinn cnmm..tebrikkleeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrr :)

K

Kardelen

tşk ederim canım uzun zamandır şiir paylaşımı yapmamıştım sitemde vakit bulunca hemen paylaştım beğenmene çoook sevindim saol güzel yorumun için :) rabbe emanet canım :)