Günümüzün popüler mesleği nedir?

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Meslekler Rehberi kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Günümüzün popüler mesleği nedir? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 60,885 kez görüntülenmiş, 155 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Meslekler Rehberi
Konu Başlığı Günümüzün popüler mesleği nedir?
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan shrewd_ua
L

lorin

Kullanıcı
12 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ist
bence günümüzün popüler mesleği tekneloji dir. çünkü sürekli kendini yeniler.yani siz onu takip etmeye bile yetemezsiniz.kanımca ;)[c
olor=maroon]
[/color]

D

dileklerperisi

Kullanıcı
8 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
lorin' Alıntı:
bence günümüzün popüler mesleği tekneloji dir. çünkü sürekli kendini yeniler.yani siz onu takip etmeye bile yetemezsiniz.kanımca ;)[c
olor=maroon]
[/color]
;)

R

realistdincer

Kullanıcı
28 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
ordu gürgentepe
eftelya'ya katılıyorum bencede eğitim ve sağlıkla ilgili meslekler en önemli mesleklerden ikisidir... :)

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
günümüzn popüler mesleği herkese göre değişir bence. yani bu biraz göreceli oluyo bakış açısı bi anlamda.işletmede okuduğum içinmi bilmiyorum ama yöneticilikte geleceği olan bi meslek ve hergeçen gün yönetici sayısı artmakta zaten.tabi bu yüzdende herkes yönetici olsun demiyorum yeteneği olan bu işe girsin....

S

stallion_bull

Kullanıcı
17 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
evet evet dediklerinizin hepsine katılıyorum ama bence bu devirde en iyi meslek zengin bir babanın çocuğu olup BABA PARASI yemek varmı bundan alası

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
kolay para kolay gider,kimsede bi hayrını görmez...
bence alınteri parasının tadı gibisi yok..

U

ufkumm

Kullanıcı
26 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
şanlıurfa
psikolojik danışmanlık ve rehberlik..yazılım mühendisliği...genetik bilimi uzmanı..gayri menkul satış uzmanı vs. :D

M

mc_1988

Kullanıcı
29 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
yeminli mali muşavire ihtiyaç var.hedefim.bide codex abinin mesleği finans uzmanı:D

B

buLut

Kullanıcı
29 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
eğitim ve sağlık alanları geçmişten günümüze solmayan,değerini kaybetmeyen dallar diye düşünüyorum.

D

dilek18

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
bencede egitim ve saglik alanindaki meslekler cok populer ben zaten anaokulu ogretmeni veya psikolog olmaak istiorum
:)

A

av.taner

Kullanıcı
16 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
bence günümüzün en popüler mesleği hukuk bende bir hukuk adamı olarak bu mesleği çok seviyorum

P

passiflora

Kullanıcı
17 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Bence Bilişim. Çünkü aynı zamanda eğitim ve sağlık hizmetleri içinde gerekli.Ne kadar gelişirse her yerde gereksinim duyulan bir meslek.

O

ozguraydin27

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
gaziantep
doktorların kazandığı parayı kim kazanabiliyor ki!
doktorlar sitesi
doktorlar lokali
matbu reçeteci doktorlar
sabit ilaçlar
parası olan hastalar
bence tıp doktorluğu
tabi olabilirsen!

D

DUY.GU

Kullanıcı
22 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
bence grafik tasarım bilgisayarla ilgili tüm meslekler :)

T

tnctrkcell

memilo6' Alıntı:
poüler meslek sevdiğin ve daha doğrusu yapmaktan hoslandiğiniz meslektir   tabii herkes buna katılmayabilir 
"""elktrik elktronik mühendisliği""" elktrik elktronik mühendisliği okuyorum.Ama okuduğum için değil sevdiğim ve yapmaktan zevk duyacağım bir meslek olduğu için. :)

B

buLut

Kullanıcı
29 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
en önemlisi de bu zaten.ne mutlu sana tnctrkcell.okulunda ve ileride iş hayatında başarılar ;)