Geleceğin Meslekleri

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Meslekler Rehberi kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Geleceğin Meslekleri başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 28,949 kez görüntülenmiş, 71 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Meslekler Rehberi
Konu Başlığı Geleceğin Meslekleri
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan tu_sevde
G

gulrana

Kullanıcı
23 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Rize
Psikoloji

Teknolojinin hızla gelişimi beraberinde bazı olumsuzlukları da getirmektedir. Bu nedenle teknolojik gelişmeler yaşanırken bir yandan onun getirdiği olumsuzlukları da bertaraf etmek için sosyal bilimlerde ve özellikle psikoloji alanında yetişmiş insan gücüne ihtiyaç vardır.

Bu fakir hep bir antropolog olmak istemiştir... Ama küçükken bu mesleği kimse bana anlatmamıştır.

İnsanları dinlemek ve onların yüreklerini ferahlandırmak en çok sevdiğim iş...

N

nil_eylem

Kullanıcı
25 Tem 2007
En iyi cevaplar
0
0
manisa
pilotluktan başka meslek geçmedi bile aklımdan

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
nil_eylem çok güzel bi tercih ve ilgi alanı.. tebrik etmek isterim.

G

glsn_

Kullanıcı
4 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
psikilog olmayı isterdim heralde..ama bu mümkn deil alanım sayısal çünküü :-\ :-\

M

M e l i k e

Kullanıcı
11 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
bnm hedefim reklamcılık sinema ydı iyi bi hedefim warmış inş. ulaşabilirim..
paylaşım için tşkürler...

M

mhmt_shn

Kullanıcı
7 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
Aksaray - Artvin
Merhabalar...
Ben Jeoloji Mühendisliği okuyorum. Kimine göre gelecek vaadeden bir meslek kimine göre ise önü kapalı bir bölüm... bunu zaman gösterecek... Ama Tıp okumak isterdim kısmet :(

B

blueapples

Kullanıcı
1 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
BEN DE MÜZİK DİYORUM....GECEN YIL KONSERVATUARDAYDIM(OPERA).. AMA BENİM İSTEDİĞİM EĞİTİM FAKÜLTESİYDİ..BIRAKTIM...SU AN DA AÖF MALİYE OKUYORUM ;D 
  AMA İÇİMDE MÜZİK......MÜZİİİİİİKKKKKKK....

K

kelebekcocuk

Kullanıcı
9 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
www.sureyyaaktas.com
YAŞAM KOÇU

Gerçekten ulaşmak istediğiniz hedefleri belirlemeniz için sizi cesaretlendireceğim
Kendi başınıza şimdiye kadar yaptığınızdan daha fazlasını yapmanızı isteyeceğim
Daha çabuk sonuçlar elde edebilmeniz için odaklanmanıza yardımcı olacağım
Size daha fazlasını gerçekleştirmeniz için gerekli araçları, desteği ve yapıyı sağlayacağım
İçimizde sakladığımız korkular ile yüzleştireceğim...

P

Paradoks

Psikoloji

Teknolojinin hızla gelişimi beraberinde bazı olumsuzlukları da getirmektedir. Bu nedenle teknolojik gelişmeler yaşanırken bir yandan onun getirdiği olumsuzlukları da bertaraf etmek için sosyal bilimlerde ve özellikle psikoloji alanında yetişmiş insan gücüne ihtiyaç vardır.
Olabilirimm belkideee.. :)

M

merviş

Kullanıcı
30 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
afyon
bende hukuk alanında avukat  olmak istiyorum.inşallah banada ihtiyaç duyarlar :)

B

buLut

Kullanıcı
29 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
sanırım geleceğin mesleklerinden birine sahip değilim:)ama eğitim sektöründeyim.öğretmene ihtiyaç bitmediği sürece geleceğin mesleklerinden biri olarak gördüğüm ingilizce öğretmenliği okuyorum :)
hangi meslek dalında olursa olsun birey kendi mesleğinde en iiyisini yapmalı böylelikle kendini en iyi yerlere taşımalı diye düşünüyorum:)

O

organik seker

Kullanıcı
4 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
niğde
ya bnde karar veremedım psikolok mu sınıf öğretmenlıgımı offf off

B

buLut

Kullanıcı
29 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
::)ikisi de farklı gibi gözüken ama birbirine yakın,insan kaynaklı meslekler...bence bu kadar kararsız olma,kendine en iiyi hangisini yatkın görüyosan o yönde hedefler belirle ona göre çalış,ama her ikiside insan kaynaklı,,özveri isteyen meslekler ,,hayırlısını iste sadece...kolay gelsin..

D

designboy

vay be:D güzelmiş tabii bunlar sadece bir düşünce illa olacak diye bişi yok 1 dk sonra ne olacağı belli değil dünyanın bir anda tüm dengelerde değişebilir  ::)