Evlenmeden önce dikkat!

• Konbuyu başlatan okyanusya
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde okyanusya tarafından oluşturulan Evlenmeden önce dikkat! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 39,909 kez görüntülenmiş, 156 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı Evlenmeden önce dikkat!
Konbuyu başlatan okyanusya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan crt
F

fıstık

şu dünya hayatında evlilik kadar mühim ve eş seçimi kadar zor olan başka iş yoktur heralde...evlilikte mutluluğu sağlamak ise başta sevgi sonrada saygıyla mümkün olur...
bence evlilik; İKİ İNSANIN TEK RUHTA YAŞAYABİLMESİDİR.  ;)
Rabb'im hepimze RUH İKİZLERİMİZİ bulabilmek nasib eder inş. (amin) :)

alican tebrik ederim umarım doğru seçimi yapmışsındır   :)

P

Paradoks

Yhaaa.. durun evlendigim yok ben daha ögrenciyimm.. Aaaa... önce is sonra as sonra es :D Hocalar böyle söylerr yaaa.. :) Ama ben dogru kisiyi sectigime inanıyorumm.. :D

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
alicannn hayırlı olsun ;) :D

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
Mavison' Alıntı:
feridis' Alıntı:
bulursak kaçırmayacağızda hani ortada yokki :D

Sen ortaya çıkaracaksın onu feridis, o zaten pat die ortaya çıkmaz  ;)
valla şimdiye kadar çıkarttıklarım boş çıktı inşallh bundan sonrakiler hayırlı olur ;)

F

fıstık

aliCAnn' Alıntı:
Yhaaa.. durun evlendigim yok ben daha ögrenciyimm.. Aaaa... önce is sonra as sonra es :D Hocalar böyle söylerr yaaa.. :) Ama ben dogru kisiyi sectigime inanıyorumm.. :D
tamam canım anladım zaten bende o yüzden tebrik ediyorum ama eş ve iş bir arada da olabilir diye düşünüyorum  :)

P

Paradoks

feridis' Alıntı:
alicannn hayırlı olsun ;) :D
:D

fıstık' Alıntı:
aliCAnn' Alıntı:
tamam canım anladım zaten bende o yüzden tebrik ediyorum ama eş ve iş bir arada da olabilir diye düşünüyorum  :)
Zaten... bana güc veriyorr büyülü karanlıkta kayboldugum gözlerii kalbime yerlestirilmis tılsım gibi.. :D

F

fıstık

Zaten... bana güc veriyorr büyülü karanlıkta kayboldugum gözlerii kalbime yerlestirilmis tılsım gibi.. :D
sana güç veren kişide senin gibi düşünüyorsa ne mutlu size :)

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
ayy çok güzel yaa :D

P

Paradoks

:D   Benim gibi düsünüyorr tabiki bana o güvenceyi sagladı birlikteligimizdeee... :)

M

Mavison

Kullanıcı
10 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
Alican hayırlı olsun, sen çok şanslı birisin  ;) kıymetini bil  :)

P

Paradoks

Yhokk.. pek sanslı oldugun söylenemez elimdekilerin kıymetini bilirim amma... :)

Z

zeynepayik

Kullanıcı
24 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Hepsinin bir arada olduğu biri var mı çok merak ettim  ???