Evlenmeden önce dikkat!

• Konbuyu başlatan okyanusya
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde okyanusya tarafından oluşturulan Evlenmeden önce dikkat! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 39,731 kez görüntülenmiş, 156 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı Evlenmeden önce dikkat!
Konbuyu başlatan okyanusya
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan crt
T

tezcan_18

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
Balıkesir
Ben mesela bir erkeği m okuyunca çok beğendiğim yazılardan birtane süper olmuş valla adam gibi bir işin olursa arabada alırsın evde kardeşim ;) ;)

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
tezcan_18' Alıntı:
Ben mesela bir erkeği m okuyunca çok beğendiğim yazılardan birtane süper olmuş valla adam gibi bir işin olursa arabada alırsın evde kardeşim ;) ;)
kesınlıkle tezcan_18..ama bırakıp gıtmemesıde önemli..düşünsene onla bı hayat kurmaya hazırlanmışken bi bakmışsınkı senı yarı yolda bırakıb gıdıo olajak işmi yhu?

P

Paradoks

Sizi bırakıp giden zaten hic bir zaman iyi bir es olamaz bence buna üzülmeyin o hataya düsmeden ayrılmıssınız ne mutu sizlere.. ;) Ne derler hatanın neresinden dönsen kardır.. :)

E

emreyenicag

Kullanıcı
28 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
KONYA
bi erkek olarak yorum yapmak istiyorum bu özellikte bi erkek yok o yüzden böyle birini bekleyerek zamanınızı boşa harcamayınnn.... :)

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
bencede hepsinin bir erkekte olması zor.yani olsa bile zamanla bişey kalmaz özellikle evlenince diye düşünüyorum.şimdilik evlilik bana uzak.mutlu olmayı bilen herzamn mutlu olur.mutluluğu tek taraflı düşünmemek gerekir ;)

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
Evet dikkat edilmesi gereken şeyler..

Kimse evlenmeyi istemiyor artık düşünmüyor ne olacak bu dünyanın hali yahu? :p

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
valla evlenenlerle idare edeceğiz artık ;Dgözümüzü korkutuyorlar napalım :D

C

CaspeR

Kullanıcı
27 Ara 2006
En iyi cevaplar
0
0
İçim ürperiyor benimde  :)

M

Mavison

Kullanıcı
10 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
Herşeyin başı dürüstlük ve saygı, bu özellikte birini bulursanız bayan erkek farketmez, hiç kaçırmayın derim  ;)

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
bulursak kaçırmayacağızda hani ortada yokki :D