Dünyanın en büyük köpeği

• Konbuyu başlatan su perisi
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler kategorisinde su perisi tarafından oluşturulan Dünyanın en büyük köpeği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 26,663 kez görüntülenmiş, 37 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Garip Olaylar \/ İlginç Bilgiler
Konu Başlığı Dünyanın en büyük köpeği
Konbuyu başlatan su perisi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan hayalhane
S

su perisi

Kullanıcı
4 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
Rekorlar kitabına girmiş, dünyanın en büyük köpeğiymiş.Neredeyse at kadar. =)Bir de bunu ayağa kaldırdığımızı düşünürsek...

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
bunu daha önce görmüştüm hatta bu cins köpreğide ama bu resimde biraz abartılmış (tamam gerçektende iri bir köpek) ama o köpek o kadarda iri değil. :) :)

U

UNKAPANI

Kullanıcı
3 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Çok tatlı ama keşke benimde öyle köpeğim olsa  :) Ama olmasın ben köpeklere tasma takılmasına karşı birisiyim bu köpeğe tasma takmazsam kötü olabilir :-\

Z

zebra

Kullanıcı
22 May 2009
En iyi cevaplar
0
0
sakarya
benim öyle bir köpeğim olsa valla korkardım köpekler sadıklardır ama bu söz sadece normal olan köpekler içindir o köpek beni bile yer en sevdiğim hayvan zebra olduğu için köpeklere karşı ilgim yoqtur :eek: ;D

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
zebra' Alıntı:
benim öyle bir köpeğim olsa valla korkardım köpekler sadıklardır ama bu söz sadece normal olan köpekler içindir o köpek beni bile yer en sevdiğim hayvan zebra olduğu için köpeklere karşı ilgim yoqtur :eek: ;D
Valla hayatımda ilk defa zebra seven birisini görüyorum. Hayır bukelamun sevenini, iguana sevenini gördüm ama zebra görmemiştim :)

G

GÜLBANU38

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
off eğer ayağa kaldırırsak neredeyse benim boyumdaaa :eek: :eek: :eek:

melandri

melandri

Kullanıcı
26 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
bu köpeğin cinsi danua.bir fuarda görmüştüm yatıyordu.ayağa kalktığında hayretler içinde kalmıştım :))

M

METALLORD

Kullanıcı
5 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
köpeğin yapısına aykırı sanırım danua yanılmıyorsa tazı türü köpeklerden olması gerekiyor yazık o konuda bütün fonksiyonlar yada bir kısmını kaybetmiş olmalı.

D

dideM

Kullanıcı
5 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
melandri' Alıntı:
bu köpeğin cinsi danua.bir fuarda görmüştüm yatıyordu.ayağa kalktığında hayretler içinde kalmıştım :))
Var mı gerçekten yani bu boyutlarda bir köpek?

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
At kadar it derlerdide inanmazdım :d
Bunla savaşa bile gidebilirsin yav en az 2 süvari taşır bu yaratık.Hem nal masrafında olmaz artı ek bir silah sayılır ısırabilio nede olsa :d
Akşam akşam..

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
[/quote]
gerçekten iri bir köpek ama resim biraz abartı o kadar değil yani  :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Belkide at küçüktür :d Bize köpek büyük geliodur  :d

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
dideM' Alıntı:
melandri' Alıntı:
Dediklerine göre bu köpeğin adı herculesmiş. Yani böyle bir mail varmış. Ama urbanlegends.about.com sitesine göre bu bir efsane. yani photoshop. ama olmayabilir de onlar da emin değil. Resimdeki köpeğin cinsi danua değil ayrıca,  "Neapolitan mastiff" miş :)

Bu da amerikadan dostumuz moose

A

agokalper

Kullanıcı
9 Şub 2009
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
harun bu bana kurban bayramlarında küçük danalar vardır ya yerde çırpınır onu hatırlattı valla  ;D ;D

M

METALLORD

Kullanıcı
5 Mar 2009
En iyi cevaplar
0
0
Bu resimdede bayan küçük galiba :p