bir erkek en çok sevgilisini en iyi ailesini en uzun annesini severmiş

• Konbuyu başlatan ozlem71
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde ozlem71 tarafından oluşturulan bir erkek en çok sevgilisini en iyi ailesini en uzun annesini severmiş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 18,358 kez görüntülenmiş, 78 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı bir erkek en çok sevgilisini en iyi ailesini en uzun annesini severmiş
Konbuyu başlatan ozlem71
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan crt
O

ozlem71

Kullanıcı
3 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
baylar doğru mu hadi anlatın bakalım teşekkürler

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
evet baylar dökülün bakalım doğru mu ???  ( bende çok doğru bir tespit  ;)  )

Teşekkürler

O

ozlem71

Kullanıcı
3 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
teşekkürler nehir görelim şu bayları hadi ;)

M

mehmetd

Kullanıcı
23 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
Herkes herşeyi önce kendi için sever.bu durumu kimileri ifade edebilir, kimileri ise ifade etmeyebilir veye edemez.
Ama annenin babanın yeri ayrı, eşin yeri ayrı, çocukların yeri ayrı arkadaşları ve dostların yeri ayrı.
hayatta başarılı olanlar bu dengeleri iyi kurabilenlerdir.
başarı dileklerimle.

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Mehmet Bey ii güzel söylüyrsunuzda bence bu katogoriye arkadaşları sokmayalım hı ne dersiniz ??? Onlar dış kapın dış mandalları misali olduğ için ama ha sakın yalnış anlamızı sitemm

Özlem Abla nerdersin Mehmet Bey konuya iyi el atmış mı ??? ;)

Saygılar.

O

ozlem71

Kullanıcı
3 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
nehirciğim bence erkekler bu konuda dürüst değiller eşleri çocukların annesi  ama başka kadınlar sevgili adayları    acaba bu yüzden mi evlilikleri kurtarma amaçlı çocuk yapılıyor amaaaaan bilmiyorum tek bildiğim eşlerimizi biz bayanlar bir başka seviyoruz onlar annemiz babamız hayat arkadaşımız sevgilimiz ve çocuklarımızın babası hiç hiç kimsede onların yerini tutamıyor ama erkekler bilmiyorum komşunun karısı nedense hep aklında oluyor işte yanılıyorsam baylar konuşun da yanlış biliyormuşuz diyelim

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Evet Özlem Abla katılıyorum sana. ve hatta bazen çocuklaşabiliyorlar bile...... ama iyiki varlar.....

Saygılar

O

ozge0106

Kullanıcı
14 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
kesinlikle özlem katılıyorum sana erkek milletinin beyni ilginç.ama biz zeki kadınlar için önemli konular degil cunku bızım önce kendımıze guvenımız var.ama sana kesınlıkle katılıyorum anneler daha uzun sevilir..ilginç..........

E

etki84

Kullanıcı
10 Ocak 2007
En iyi cevaplar
0
0
uşak
kişilik meselesidir bence bu insandan insana değişiklik gösterebilir...

F

FADİME TASTAN

Kullanıcı
8 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kocaeli
bir erkeğin annesini en çok sevmesi kadar doğal birşey olamaz
ne demişler ana gibi yar olmaz, bu bizler içinde geçerli bir eş her zaman bulursunuz ama bir anne bulamazsız
herşeyi paylaşmak gerekir.

F

firstmoontr

Kullanıcı
25 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
sakarya
Evet ana gibi yar olmaz. Tabiki en uzun anne sevilir çünki doğduğun günden beri yanında. Herşeyinde yanında hastalığında,mezuniyetinde vb.  En çok sevgilisini sever o onun özeli değilmi herşeyini paylaştığı kalbinin çarpmasına neden olduğu için. Hepsinin yeri ayrı. Bir erkek değilim fakat asla eşimin beni annesinde çok sevmesi gibi bir kaygım yok. Ben farklı olmalıyım o farklı olmalı eşim o dengeyi kurmalı 

F

fatihyavuz

Kullanıcı
21 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
”komşunun karısı” bazen de komşunun kızı ne dersiniz?

F

fatihyavuz

Kullanıcı
21 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
konya
Valla Nehir tebrik ederim. Evet sizin için iyi ki biz varız bizim içinde iyiki siz varsız. Biz sizsiz sizde bizsiz yapamazsız.

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
fatihyavuz' Alıntı:
”komşunun karısı” bazen de komşunun kızı ne dersiniz?
bu cümle ile ne demek istediğin anlamış değilim açarmısın lütfen ???
Saygılar

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
herkesin düşncesi kendine sayın payro.
katılmanız , katılmamanız çok normal

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
erkeklerinde yanılıkları konular oluyr sizin hislerin güçlü ise bilemeyiz sayın PAYRO