bir erkek en çok sevgilisini en iyi ailesini en uzun annesini severmiş

• Konbuyu başlatan ozlem71
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde ozlem71 tarafından oluşturulan bir erkek en çok sevgilisini en iyi ailesini en uzun annesini severmiş başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 18,565 kez görüntülenmiş, 78 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı bir erkek en çok sevgilisini en iyi ailesini en uzun annesini severmiş
Konbuyu başlatan ozlem71
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan crt
Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
tezcan_18' Alıntı:
Ya kusura bakma gerçekten ben konuya bişey demedim harika bir konu ama ben ismi lazım olmayan arkadaşların düşünceleri hakkında saçmalamayın dedim  :-X :-X :-X
asıl sen k.bakma yannış annamışıs

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
sende gulme ıkıde bı :D

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
KONULARDAN BAĞIMSIZ ALAKASIZ MESAJ SİLMEKTEN YORULDUM. BU BİR UYARIDIR. KONULARA ALAKASIZ MESAJLAR YAZANLAR CEZALANDIRILACAKTIR.

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
her erkek bence en çok annesini sever.annenin duygusu hiç eksilmez ama sevgilinn değişkendir birgün biter..

A

adem71

bence önce can sonra canan ama ananın yeri başka seni beşikten saonra ömür boyu seven  daha sonra eşin ;)

S

sevgisu

Kullanıcı
26 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
ne alaka demeyin ama bi olay anlatmalıyım..evlilik kararı almış bi çift vardı..oğlan annesine aldığı kararı paylaşmadan önce msn sine seni çok seviyorum ...... diee kızın adını yazmıştı..ikinci günü yani olayı annesiyle paylaşmasının ardından o yazıyı silip yerine hayatımda ki ilk ve son kadın annem yazdı..bi müddet daha yürüyen ilişki bitti ve yollarını ayırdılar.. hadi bakalım arkadaşlar buna ne demeli sizce...

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
sevgisu' Alıntı:
ne alaka demeyin ama bi olay anlatmalıyım..evlilik kararı almış bi çift vardı..oğlan annesine aldığı kararı paylaşmadan önce msn sine seni çok seviyorum ...... diee kızın adını yazmıştı..ikinci günü yani olayı annesiyle paylaşmasının ardından o yazıyı silip yerine hayatımda ki ilk ve son kadın annem yazdı..bi müddet daha yürüyen ilişki bitti ve yollarını ayırdılar.. hadi bakalım arkadaşlar buna ne demeli sizce...
bi erkeğin hayatında üç kadın vardır
Anne
Kız kardeş
Eş (sevgili)

bunların yerleri ayrıdır kıyaslanmaz.!

bence..

F

feridis

Kullanıcı
7 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
sevgisu' Alıntı:
yok artık bukadrda olmaz canımm.bir ilişki anne yüzündende bitmemeli yani dimi?o çocuk çokda sevmiyormuş demekki ;)

T

tnctrkcell

Valla bayanlar anne konusunda haklısınız "Annem" diyince içim titriyo onun yerini kimse alamaz...Komşunun karısı meselesi ise bence tamamen göreceli.Yani bir gün "bulduğum insan gerçekten aradığım insan sıfatını alırsa" veya "aradığım insanı bulursam" asla komşunun karısı veya kızı veya herhangi biri söz konusu olamaz.(ki toplumda böyle bir çok insanın varlığından eminim)...

I

ibrahimcaca

Kullanıcı
8 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
denizli
VALLA BİR ERKEK OLARAK BENCE AİLEM
AİLEM BİR YANA DÜNYA BİR YANA ARKADAŞLAR
KENDİME GÖRE BİR KIZ BULABİLRİM BURDA ORDA ŞURADA
AMA GERÇEK BİR ANNE
BULMAK O KADAR KOLAY DEĞİL

P

papatya782007

Kullanıcı
12 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
evliliğimizin ilk yılında eşimin annesine olan düşgünlüğünden dolayı azkalsın onu boşuyordum.

B

buLut

Kullanıcı
29 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0

annem apayrıdır benim için hayatımda.
ailemin yeri bambaşkadır.
sevgilimin de ayrı bir yere sahip kalbimde.

ama anneme,aileme,sevgilime duyduğum sevgi boyutunu  kendi arasında şu güne kadar hiç kıyaslamadım bile.çünkü  hepsinin yeri kalbimde farklı ama hepsine duyduğum sevgi aynı.

T

tremacs

Kullanıcı
1 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
ankara
ben herşeyden çok annemi severim daha sevgilim olmadı bisey diyemem ;D