Bir Erkeğin Dilinden...Kadınlar neden PC ye benzer:))

• Konbuyu başlatan bıldırcın
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Mizah kategorisinde bıldırcın tarafından oluşturulan Bir Erkeğin Dilinden...Kadınlar neden PC ye benzer:)) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 29,546 kez görüntülenmiş, 101 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Mizah
Konu Başlığı Bir Erkeğin Dilinden...Kadınlar neden PC ye benzer:))
Konbuyu başlatan bıldırcın
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan DeryaDer
F

Feveran Estomp

Kullanıcı
6 Ocak 2008
En iyi cevaplar
0
0
Mersin
Ben sadece bilgisayarımdan kaynaklanan problemlerden ötürü işimizin çok zor olduğunu belirttim , kızmayın lütfen..  ::)

S

SUNFLOWERS

Feveran Estomp' Alıntı:
Ben sadece bilgisayarımdan kaynaklanan problemlerden ötürü işimizin çok zor olduğunu belirttim , kızmayın lütfen..  ::)
Ben çok üzülmüştüm açıkçası :sinirli

Ç

çiçek

Kullanıcı
4 Eyl 2007
En iyi cevaplar
0
0
14. Ve en önemlisi ikisinin de hafızası çok güçlüdür hiçbir şeyi unutmaz. O yüzden dikkat etmek gerekir.

kesinlikle öleyis biss  :laylaylom

longcoming

longcoming

Kullanıcı
10 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Adana
14. Ve en önemlisi ikisinin de hafızası çok güçlüdür hiçbir şeyi unutmaz. O yüzden dikkat etmek gerekir.
En çok burayı beğendim.
Not etmekte fayda var diye düşündüm:Hard Disk'e kaydedilen veriler asla kaybolmaz çünkü hard diskin plaklı katmanlı bir yapısı vardır.
Buna format da dahil.Format bile atsanız;eğer yeterince bilginiz varsa bilgileri geri getirebilirsiniz :)

I

ibrahimgemlik

Kullanıcı
23 Ocak 2010
En iyi cevaplar
0
0
Bursa

Formata işe yaramıyosa yapılcak sey belli atıcan yenisi alcan.
Measal ortaboylu iyi huylu bir bilgisayar hiç fena olmaz. :eek:haa

S

Superbia

Kullanıcı
31 Mar 2010
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
longcoming' Alıntı:
En çok burayı beğendim.
Not etmekte fayda var diye düşündüm:Hard Disk'e kaydedilen veriler asla kaybolmaz çünkü hard diskin plaklı katmanlı bir yapısı vardır.
Buna format da dahil.Format bile atsanız;eğer yeterince bilginiz varsa bilgileri geri getirebilirsiniz :)

Mıknatıs yaklaştırsak ? :)
Parçalasak :)

H

hırslı.28

Kullanıcı
16 Tem 2009
En iyi cevaplar
0
0
teşekürler  ;D ;D

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
bıldırcın' Alıntı:
12. İkisi de bozulduğunda hiçbir dediğinizi yapmaz
Güzeldi :)

O

olası

Kullanıcı
10 Ara 2011
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
peki bu  durumda erkekler neye benzer :bilgeadam