BAŞARACAĞIM...

• Konbuyu başlatan drtanerengin
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kim, Neyi, Nasıl Başardı? kategorisinde drtanerengin tarafından oluşturulan BAŞARACAĞIM... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 58,253 kez görüntülenmiş, 71 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kim, Neyi, Nasıl Başardı?
Konu Başlığı BAŞARACAĞIM...
Konbuyu başlatan drtanerengin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan aralhan
D

drtanerengin

Kullanıcı
19 Ağu 2008
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Arkadaşlar hayatta en çok başarmak istediklerimizi ve onları için kendimizi nasıl motive ettiğimizi paylaşalım..

ilk ben den olsun..

ben olabilceğim en iyi kalp ve damar cerrahı olmak istiyorum.. bunu içinde motive yöntemim hedefime her gün 1 gun daha az kaldıgını dusunmek oluyor..

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
gerçekten mi? bende kalp ve damar cerrahi uzmanı olmak istiyorum henüz orta okuldayım ve hedefimi gerçekleştirmek için uğraşıyorum.Motive yöntemimse hergün birer ameliyat videosu izlemekk

M

Mrs.Jadem

Kullanıcı
7 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Bende polis olmak istiyorum ama idealim Türkiye'nin 2,bayan Emniyet Müdürü olmak..

Aslına bakılırsa ben herşeye kendimi baştan hazırladığım için sonunda bir hayalkırıklığı yaşamamak adına eskisi gibi pek hevesli davranmamaya çalışıyorum..gerçi bir bakıma bu elimde olan birşey yani ben ne kadar çok çalışırsam o kadar çok başarılı olurum sonuçta bunun için benden bilgi istiyorlar...Bu yüzden ben polislikten önce kendimi sınayacağım ve bilgimle ortaya koyacağım öss sınavında dış eğitim almış biri olarak üstün bir başarı göstermek istiyorum kendime..Bu başarı elimde olduğu sürece yada bilgiye hevesim olduğu sürece herhangi bir motivasyona da gereksinim duymuyorum...

Sevgiler

S

SCORPİONS

Kullanıcı
8 Ocak 2009
En iyi cevaplar
0
0
ist
bankacı olmak istiyorum bunun için hergn para sayıyorum :D

L

lavinyaa

Kullanıcı
16 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
serbest muhasebecı malı musvır olmak ıstıyorum yada vergı denetmenı yada master yada .... muhasebe ve fınans alanında uzmanlasmak bu ısı profosyenelce yapmak ıstıyorum kısacası... hedefıme gıden yolda son adımımı atmıs bulunmaktayım.gereklı olan asamalar tamamlandıktan sonra son karar verıp hangı yola gıdecegıme onun ıcın sınavlara mulakatlara hazırlık kaldı...Allah nasıp eder inşallah ben elımden gelenı yapıyorum.. Nasıl motıve ettıgıme gelınce gulmeyın sakın.. kendı sırketımde mudur koltugunda otururken dusunup az kaldı deyıp calısmaya baslıyorum  ;D

E

ebruliyn

Kullanıcı
29 Nis 2008
En iyi cevaplar
0
0
Son düzenlemelerden sonra;
Bende mezara girmeden emekli olup,emekli maaşımı dünya gözüyle,çalışmadan almak istiyorum
ama inanıyorum,başaracağım :p

H

hayalhane

arkadaşlar ben şu 16 yıllık hayatımda hep subay olmayı istedim.Ders çalışırken de çalışma masasının karşısına ATATÜRK vede İlker Başbuğ ve subay rütbelerini asarak kendimi gaza getiririm. :D

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
vega' Alıntı:
gerçekten mi? bende kalp ve damar cerrahi uzmanı olmak istiyorum henüz orta okuldayım ve hedefimi gerçekleştirmek için uğraşıyorum.Motive yöntemimse hergün birer ameliyat videosu izlemekk
Niptuck'ları mı izliyorsun vegacım?
Kızım bir gün elinde bıçakla evin içinde peşime düştüde bana estetik yapabileceği iddiasıyla, bu diziyi günlerce izledikten sonra. :)

M

manas

Kullanıcı
6 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
Değiştirmek istediğim olumsuzluklar vardı çevremde, başaracağımı da hissediyordum.
Meslek konusunda net bir isteğim olmadı.

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
maxMESA' Alıntı:
Neden bilmiyorum ama eğer bir şeyi gerçekten başarmak istiyorsam fazladan bir motivasyona ihtiyaç duymuyorum pek.
Motivasyon ne kadar önemli olursa olsun, başarı için tek başına yeterli olsaydı ben de şu sıralarda dansöz olarak yaşamıma devam ediyor olurdum, ya da emekli dansöz. :) Arkadaşların motive yöntemi benim içinde geçerliydi, o zamanlar Nesrin Topkapı vardı, ve resimleri dolap kapaklarımı süslerdi, her sabah karşısına geçip, "Bir gün senin yerinde ben olacağım" derdim ama olmadı. :) Başaramadım.

H

Harun

Kullanıcı
29 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
leftinthedark.wordpress.com
Zynep' Alıntı:
maxMESA' Alıntı:
Neden bilmiyorum ama eğer bir şeyi gerçekten başarmak istiyorsam fazladan bir motivasyona ihtiyaç duymuyorum pek.
Motivasyon ne kadar önemli olursa olsun, başarı için tek başına yeterli olsaydı ben de şu sıralarda dansöz olarak yaşamıma devam ediyor olurdum, ya da emekli dansöz. :) Arkadaşların motive yöntemi benim içinde geçerliydi, o zamanlar Nesrin Topkapı vardı, ve resimleri dolap kapaklarımı süslerdi, her sabah karşısına geçip, "Bir gün senin yerinde ben olacağım" derdim ama olmadı. :) Başaramadım.
İyki de olmamışsın bak dansözlerin modası geçti. :)

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Eee o zamanlar moda bile değildi ki. :))

Bu arada şaka bir tarafa, "başaracağım" demek elbette başarmanın yarısı ama sadece yarısı. Buna inanmak, buna uygun programlı ve disiplinli çalışmak, haklı haksız ufak başarısızlıklarda pesetmemek başarıya giden yollar.
Hatta tüm bunları gerçekleştirdikten sonra bile başarısız olabilir insan.
Kendine güven hiç yitirilmemeli.
Bence "başaracağım ama benden başarılı insanlar da olabilir şu veya bu şekilde ve başaramayabilirim ama başarabileceğim bana uygun şeyleri keşfetmem için önümde bir ömür var." diye düşünmek belki daha akılcı.

V

vega

Kullanıcı
24 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Diyarbakır
Zynep' Alıntı:
vega' Alıntı:
Niptuck'ları mı izliyorsun vegacım?
Kızım bir gün elinde bıçakla evin içinde peşime düştüde bana estetik yapabileceği iddiasıyla, bu diziyi günlerce izledikten sonra. :)
yok zeynep abla ben daha çok kalp ameliyatlarını izliorm ama küçükken kalbini bulcam die bi kaç bebei parçaladıım olmuştu ;D

Ç

çocuk

Kullanıcı
2 Eki 2008
En iyi cevaplar
0
0
Nevşehir
bn okul öncesi öğretmeni olmak istiorum..
ama bn sıradan bi öğretmen değil iyi bi öğretmen olmak istiyorum yani bn istediğim için değil inandığım için öğretmn olmak istiyorum..
ve kendimi öğretmen olarak hayal ediyorum...
böylece kendimi motive ediyorum
çünkü biliyorum ki hayallerime ulaşmam için ellerimi uzatmak gerek.... 

P

penfigus

Kullanıcı
18 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
hedefleriniz çok küçük ..daha büyük hedeflerle büyük şeyler başarın....bunuda başarmak hırs.azim ve inanc  yani bu 3 faktür olduğunda başarılı olur insan  birker kendinize güvenin  asla yok ben bunu yapamam hisine kaptırmayınız kendinizi .her zaman başaracağına  içten inan.....pozitif  düşünün..saygılar

S

serhatt

Kullanıcı
2 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ben ekonomi dalında çalışmayı planlıyorum.Banka veya DPT olabilir