Yeni Kategori İsteği

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Görüş, İstek ve Şikayetleriniz kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Yeni Kategori İsteği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 56,459 kez görüntülenmiş, 139 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Görüş, İstek ve Şikayetleriniz
Konu Başlığı Yeni Kategori İsteği
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Codex
Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Merhaba arkadaşlar,

Sitemizde ki mevcut olan kategori sayısı 22'dir. Sitemizin asıl amacını her başlığın altında dile getirmeye çalışıyoruz. VE forumun ana sayfasındaki duyurularımızı dikkatle takip ediyorsanız "siteyi ana hatlarınla" geçen ve bizi BİZ eden cümleleri de göreceksiniz. Her gün 10-15 üzeri kullanıcının kayıt olduğu ve günde 250-300 rakamının üstünde bir mesaj sayısının bırakıldığı bir pota da, sizlerle bizler aynı havayı soluyoruz. Herkesin farklı istekleri, farklı görüşleri var. Ancak bunlar bizi daha da "biz!" ediyor.

Tabi ki herkesin isteğine "fiili!" bir cevap verememekteyiz. Ancak görevli tüm arkadaşların, isteklerinizi dinlediklerini ve ilettiklerini biliniz. Bu bağlamda şunları eklemek istiyorum.

Forumda "kategoriyi" açarken, forum/site yönetimi olarak ortak bir karar alıyoruz. Aramızda oyluyoruz, eleştirisini yapıyoruz. Eğer bu konuda ortak bir kanı varsa, kategorimizi açıyoruz. İsteklerin farklı farklı başlıklar altında açılmasından ziyade "tek" başlık altında toplanmasını istedim. Bu şekilde sizlerle daha rahat iletişim kurar, daha net cevap verebiliriz.

Buyrun, yeni kategori isteklerinizi iletin.
Teşekkürler ve iyi eğlenceler.

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
yeni kategori açılmasına gerek yok bence.
serbest kürsü bu işlevi görüyor zaten.
değişik konuları orada bulabiliyorum.

G

glsn_

Kullanıcı
4 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
beğendiğimiz yazıları ve şiirleri paylaşmamız için şiir ve yazı dünyası adlı bi kategori fena olmaz.. :)

M

Mavison

Kullanıcı
10 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
glsn_' Alıntı:
beğendiğimiz yazıları ve şiirleri paylaşmamız için şiir ve yazı dünyası adlı bi kategori fena olmaz.. :)
bencede yazı bölümü güzel olur internet dünyasında gerçekten çok mükemmel yazılar var bunları paylaşmak çok iyi fikir ;)

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Mavison' Alıntı:
glsn_' Alıntı:
bencede yazı bölümü güzel olur internet dünyasında gerçekten çok mükemmel yazılar var bunları paylaşmak çok iyi fikir ;)
Zaten sitenin her tarafı yazı yazmak için ideal. Ancak önemli olan hangi kategori altında yazı yazmak istediğiniz? Ben de tam olarak bunu soruyorum. Örneğin "Aşk" ya da "Edebiyat" vs. vs.

M

Mavison

Kullanıcı
10 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
Codex' Alıntı:
Mavison' Alıntı:
glsn_' Alıntı:
Zaten sitenin her tarafı yazı yazmak için ideal. Ancak önemli olan hangi kategori altında yazı yazmak istediğiniz? Ben de tam olarak bunu soruyorum. Örneğin "Aşk" ya da "Edebiyat" vs. vs.

bunu aşk veya edebiyat gibi tek bölüm olarak değilde biraz daha genel anlamda bir bölüm açamazmıyız acaba? mesela sadece aşk sevgi değil bunun içine aileye yazılan söylenen sözler, sevgiliye vs bunun gibi bir çok bölüm birleşik olabilir, ama o birleşik konulara bir isim şuan aklıma gelmiyor maalesef  ???

G

glsn_

Kullanıcı
4 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
bence bu bölümün adı şiir ve yazı dünyası olmalı...her türden yazı ve şiiri buraya kyabiliriz  kanaatimce :)

M

Mavison

Kullanıcı
10 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
Codex' Alıntı:
Edebiyat başlığı hepsini geneller zannımca?
Codex, edebiyat başlığı farklı yerlere de çekilebilir diye düşünüyorum, yazıları farklı bir kelime ile ifade edebilir miyiz acaba?

P

prenses_o6

Kullanıcı
5 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Ankara
Kültür---Sanat  başlığı altında bir kategori açılsa site daha güzel ve renkli olabilir Codex.

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
prenses_o6' Alıntı:
Kültür---Sanat  başlığı altında bir kategori açılsa site daha güzel ve renkli olabilir Codex.
Bu çok derin bir kategori olacaktır. SANAT sözcüğü o kadar çekilip, uzatılabiliyor ki "olduk-olmadık" bir ton başlık açılacaktır. Örneğin EDEBİYAT da sanatın içine sokulabilir. Aynı şekilde müzik, sinema vs. Bu tür kategoriler siteyi "formatı" dışına çıkaracaktır.

Haklısınız. Paylaşımı arttıracaktır. Ancak tamamen diğer sitelerden farklı bir hale getirmeme yönüne doğru ilerletecek bizi...

Dolayısı ile bu isteği şimdilik askıya alalım. Daha "geniş olmayan" , "net" istekleriniz olursa daha güzel olur.

Teşekkürler öneriniz için.

S

saricadi

Kullanıcı
14 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Sitenin formatı gereği, uygun görülür mü bilemem.. Ancak Serbest Kürsü altında "Geyik" başlığı olmasını talep ediyorum.. (böyle bir başlık vardır belki ama ben bulamadım..)

İnanıyorum ki, bu sayede alakasız başlıkların altına alakasız mesajlar atılmayacaktır.. Herkes istediği şeyi (selamlaşmadan, birçok konunun istişaresine kadar) Geyik başlığında paylaşacaktır.. Bu başlığın, siteyi daha keyifli hale getireceği ve katılımı arttıracağı düşüncesindeyim..

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
Güzel bir düşünce fakat "Serbest Kürsü" altında yer veriyoruz kişisel gelişim yazılarından farklı olarak. Yalnız farklı olan birşey var ise "Serbest Kürsü" Kategorisi altında dahi insanlara bi şekilde belki dolaylı belki direk birşeyler katması beklentisindeyim.
"Sitemizin amacına uygun" sözünü bu şekilde açıklayabilirim.
kısacası ben her bölümde her mesaja kişisel gelişim üzerine endeksli bakıyorum..

böyle bir başlık açmayı reddediyorum.

M

Mavison

Kullanıcı
10 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Eskişehir
Evet böyle bir bölüm açıldıgında site amacından sapacaktır, ve çoğu konu geyik üzerinde dönecektir...

S

saricadi

Kullanıcı
14 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
düşüncenize saygım var.. Takdir sizin..

K

kelebekcocuk

Kullanıcı
9 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
www.sureyyaaktas.com
GERÇİ BANA DÜŞMEZ ARTIK FİKİR YÜRÜTMEKTE.... İNTERNET ÇIKTI ÇIKALI HAYATIMIZ ZATEN GEYİK....... BU SİTE DE MİZAH BÖLÜMÜ VAR ........ SİTE BAŞLIKLARI ÇOK HOŞ ÜÇ EKSİĞİ VAR DİYE BELİRTMİŞTİM KENDİ FORUMUM DA....

SİZDEN GELENLER
BİZİM SEÇTİKLERİMİZ
BİZE SUNACAĞINIZ YAŞAM HİKAYENİZ

SİTENİN ADINI www.kendinigeliştir.com BASİTLEŞTİRMEZ

SAYGILAR

UNUTMADAN BU SİTE DEĞİŞİM SİTESİ DEĞİL ADI ÜSTÜNDE GELİŞİM SİTESİ....