Yeni Kategori İsteği

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Görüş, İstek ve Şikayetleriniz kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Yeni Kategori İsteği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 56,462 kez görüntülenmiş, 139 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Görüş, İstek ve Şikayetleriniz
Konu Başlığı Yeni Kategori İsteği
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Codex
K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
muraturkom' Alıntı:
sitede "kişisel gelişimve eğitimle ilgili güncel haberlerin payşaıldığı bir yer olsun
Kişisel gelişim'le alakalı her yazı yada haberi, mevcut kişisel gelişim kategorisinde paylaşabilirsiniz.

S

spiritualsigns

Cσ∂єx' Alıntı:
AYSBERGE' Alıntı:
ACABA TOPİC'e TESEKKÜR BUTONU EKLEME İMKANI VAR MI? BÖYLECE KONU İCİN SADECE YORUM EKLENİR... :-\
Böyle bir şey düşünülebilir.
Önerin için teşekkür ediyorum.
Askerden sonra kısmetse :)
Bence düşünülmesine gerek yok... burada paylaşılan konular dosya paylaşımı değil... bilgi paylaşımı... bir bilginin paylaşımı konu ile ilgili yorum yapabilmeyi gerektirir.... yada sizinde katkılarınızı gerektirir.... teşekkür butonu bence paylaşılan konuya hakarettir... insan parmaklarını kullanarak bir kaç kelimeyi bir araya getirmek istemiyorsa burada bulunmasının bir anlamı yok ki.... kaldı ki bir butonden medet ummak kötü...

O

ozamca

Kullanıcı
13 Kas 2006
En iyi cevaplar
0
0
selamun aleykum ...
ben teknik resim hakkinda bilgi alacaktim ve bazi teknik resim ornekleri olursa daha da iyi olurdu .bana yardim ederseniz cok sevinirdim

rsloztrk

rsloztrk

Kullanıcı
29 Eki 2009
En iyi cevaplar
0
0
Kocaeli
Güncel olayları tartışabileceğimiz " Açık Oturum " adında bir bölüm açılarbilir. Mesela siyaset, yeni kitap, son çıkan filmler vb.

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
rsloztrk' Alıntı:
Güncel olayları tartışabileceğimiz " Açık Oturum " adında bir bölüm açılarbilir. Mesela siyaset, yeni kitap, son çıkan filmler vb.
  İstekte bulunmadan önce forum kurallarını okumaknda yarar vardiye düşünüyorum.
Tabii ki yönetim daha iyi bilir.

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
rsloztrk' Alıntı:
Kitap,film gibi konuları tartışabileceğimiz kategorilerimiz mevcut..
"Kitap dünyası" adında başlıca bir kategorimiz olduğu gibi "Sanat"  başlığı altındada  bir kategori başlığımız var..

Tartışmak istediğiniz  konular için ilgili kategorilerimiz kullanabilirsiniz.
Siyaset'e gelince siyasi, dini yada ırksal tartışmalara gereksiz polemiklere zemin hazırladığı için izin vermiyoruz.. Kurallarlada sabittir..
Baknz: Forum kuralları Kural 17: " 17 ) Forumda "DİN, FUTBOL ve SİYASET, IRK" gibi konular polemik yaratmaya bir tetikleyici olduğundan dolayı, bu konular üzerinde başlık açmak ve bunları kullanarak forumun refahını bozmak, kesinlikle yasaktır. Bu tür mesajlar veya konular forum yetkililerince derhal silinebilir."

İlgi, alaka ve önerileriniz için,teşekkür ederim..

kar.tanesi

kar.tanesi

Kullanıcı
16 Şub 2010
En iyi cevaplar
0
0
bence izlediğimiz filmler hakkındada konuşabileceğimiz bir katagori açılabilir

M

M

Kullanıcı
31 Tem 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Şöyle bir sağlık köşemiz olsa nasıl olur acaba ::) diye düşündüm..Cevaplarınızı bekliyorum..İlginize teşekkürler :)

N

nil_92

Kullanıcı
26 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
bide müzik bölümü olsun ??? sinema,tiyatro var müzik yok

S

senrose

Kullanıcı
14 Tem 2011
En iyi cevaplar
0
0
benim bu siteye üye olmamın amacı aklımdaki bir kaç şeyi paylaşmak istememdi.ancak burda anlatmak istedigim şeyin cevabını kimin verecegini merak ettim.uzman birimi yoksa ben gibi üye olan bi arkadaşmı:?

crt

crt

Kullanıcı
11 Eyl 2009
En iyi cevaplar
0
38
İstanbul
Sevgili senrose:)
Zaten adı üzerinde burası kendini geliştirmek üzerine kurulmuş bir site..
Uzmanlık alanımıza girer mi girmez mi kestirmek zor...
İstersen önce sorularını alalım..Sonra gerekli değerlendirme ve yorumlar yapılır.

Z

Zeugma

Kullanıcı
5 Şub 2008
En iyi cevaplar
0
0
Cehennem
Film Bölümü Olabilir Baktım Ama Göremedim Varsa Kusuruma Bakmayın, Böyle Dizilerin Filmlerin Yorumları Tavsiyeleri vb.