Yeni Kategori İsteği

• Konbuyu başlatan Codex
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Görüş, İstek ve Şikayetleriniz kategorisinde Codex tarafından oluşturulan Yeni Kategori İsteği başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 56,760 kez görüntülenmiş, 139 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Görüş, İstek ve Şikayetleriniz
Konu Başlığı Yeni Kategori İsteği
Konbuyu başlatan Codex
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Codex
superisi23

superisi23

Kullanıcı
30 May 2008
En iyi cevaplar
0
0
Bencede  Aile başlığı altında bir kategorinin olması. Çocuk eğitiminden tutun da anne baba ilşkisi  vb.. konular olsa çok güzel olur..

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Teşekkürler superisi23.
Ancak  konuların çok bölünmemesi amacıyla çok fazla kategorileşmek istemediğimiz için şimdilik açılan başlıkların yeterli olduğu görüşündeyiz.
Ancak, sizin de farkında olduğunuzu umuyorum, Sitemizde hemen her konuda paylaşım mevcuttur ve Serbest Bölümümüz Kurallar'a aykırı olmadıkça, her konuda paylaşımda bulunabileceğiniz bölümümüzdür.
Keyifli paylaşımlar dilerim.

F

filozofnusret

forum oyunları olsa site daha zevkli ahle gelir bence forum oyunları olmazsa olmaz

Z

Zynep

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
filozofnusret' Alıntı:
forum oyunları olsa site daha zevkli ahle gelir bence forum oyunları olmazsa olmaz
Kendini Geliştir misyon ve vizyon olarak diğer Forum sitelerinden çok farklı bir çizgidedir ve oyun bölümü açılmayacaktır sevgili Nusret.
Biz olmazsa olmazı olur yapabilmenin mutluluğu içindeyiz ayrıca. :)
Öneri için teşekkürler.

Y

yasinyarar

Kullanıcı
6 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
benim ki belki biraz sıradan olabilir fakat şöyle bir insan kendini geliştirebilir ancak sağlıklı olursa forum sitesin de sağlıklı yaşam hakkında bir bölüm oluşturursanız sevinirim saygılarım.

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
Zynep' Alıntı:
deniz514' Alıntı:
Eğer yeni bir kategori olacaksa bu SAĞLIK kategorisi olmalı herkesin elinde olan değerli ve yararlı bilgileri böyle bir başlık altında paylaşmak hiçde fena olmaz...Sağlık adına bilmemiz gereken ne varsa böyle bir başlık altınta tartışılıp bilgi sunumu yapılmalı..Şimdiden herkese teşekkürler... :)

İlginiz için teşekkürler.
Bu sayfada yer alan tüm istekler değerlendirilir.
Sağlık ile ilgili konuları Serbest Kürsü'de paylaşabiliriz şimdilik.
Ancak, sağlık ciddi bir konu olduğu için, paylaşılacak konuların çok özenli seçilmesi ve kanıtlanmış tıbbi değeri olan konular olmasına dikkat edilmelidir.

Bu talep daha öncede paylaşıldı.Fakat karar yukarıda belirtilen şekildedir.

Teşekkürler.

Y

yasinyarar

Kullanıcı
6 Haz 2008
En iyi cevaplar
0
0
arkadaşlar müzik kategorisi açılacakmı?

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
Korsan' Alıntı:
Aslında ben müzik kategorisine sıcak bakmıyorum yanlış kullanılabiliyor bi zaman sonra kaliteden uzaklaşılıp.

En son ne dinledin en sevdiğin şarkı şu an ne dinliyorsun gibi başlıklar açılıyor ve malesef olması gerekenden fazla trafik oluyor şimdi diyeceksinizki bunun neresi kötü bence kişisel gelişimle ilgili konularda daha yogun bir trafik olması gerekiyor.

Müziğin kişisel gelişime etkilerini paylaşmak için illa bir kategoriye gerek yok hani eger bilimsel anlamda ki yazıları bizzat kişisel gelişim kategorisindede paylaşılabilir. Eger amaç yukarıda dikkat çektiğim baslıklar değil ise böyle bir kategoriye gerek yok.
Dolayısı ile şu an için öyle bir kategori düşünmüyoruz.

M

merto53

Kullanıcı
27 Eyl 2008
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
slm.. bu sitede yeni bir alan açsak tartışma alanı yani aklımızda herhangi bir konu hakkında sorularımız olsun, daha çok hakkında  şüphe duyduğumuz konularda sorular olsun mesela felsefik,, konuyu açan kişi soruyu sorsun diğerleride  o soru hakında fikirlerini söylesin    mesela benim merak ettiğim çok sorularım var

G

GulsahToptas

Kullanıcı
17 May 2006
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
gulsaht.blogcu.com
merto53' Alıntı:
slm.. bu sitede yeni bir alan açsak tartışma alanı yani aklımızda herhangi bir konu hakkında sorularımız olsun, daha çok hakkında  şüphe duyduğumuz konularda sorular olsun mesela felsefik,, konuyu açan kişi soruyu sorsun diğerleride  o soru hakında fikirlerini söylesin     mesela benim merak ettiğim çok sorularım var
Serbest Kürsü bölümünden, yeni konu açarak sorunuzu sorabilir ve yorumlarla konuyu devam ettirebilirsiniz.

A

~afili~

Kullanıcı
5 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
slmsizden ricam ilk merhaba yazımın silinmesi....yanlış anlaşılıyorum

W

waitor

Kullanıcı
10 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Düzce
Ben kendime özel bir sayfa istesem çok mu şey istemiş olurum acaba :)

K

korsan

Kullanıcı
18 Kas 2007
En iyi cevaplar
0
36
Gaziantep
waitor' Alıntı:
Ben kendime özel bir sayfa istesem çok mu şey istemiş olurum acaba :)
Efendim,eğer kendi yazılarınızı yayınlamak için ise sitemizde özgün kalemler bölümü mevcuttur.
Bknz: http://www.kendinigelistir.com/forum/index.php/board,31.0.html
Gerekli gördüğünüz takdirde izleyeceğiniz yolda kategori içerisindeki sabit baŞlıklarda mevcuttur.
Teşekkür ederim efendim.

A

AYSBERGE

Kullanıcı
2 Kas 2008
En iyi cevaplar
0
0
ACABA TOPİC'e TESEKKÜR BUTONU EKLEME İMKANI VAR MI? BÖYLECE KONU İCİN SADECE YORUM EKLENİR... :-\

G

GÜLBANU38

Kullanıcı
21 Ara 2008
En iyi cevaplar
0
0
Kayseri
bence yeteri kadar kategori var teşekkürler :)

M

muraturkom

beğendiğim bir fotoğraf yada videoyu buradan facebook a yada facebooktan kendinigeliştir e atmak mümkünmü?

M

muraturkom

sitede "kişisel gelişimve eğitimle ilgili güncel haberlerin payşaıldığı bir yer olsun