THE SECRET (SIR)

• Konbuyu başlatan nesrin nur
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde nesrin nur tarafından oluşturulan THE SECRET (SIR) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 54,848 kez görüntülenmiş, 238 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı THE SECRET (SIR)
Konbuyu başlatan nesrin nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ukalaman
N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
    ŞU AN ELİNİZDE TUTTUĞUNUZ ŞEY BÜYÜK BİR SIR....
    Çağlar boyu nesilden nesile geçerken,bir çok insan ona göz dikti,onu gizledi,kaybetti,çaldı,büyük paralar karşılığı satın alanlar oldu.Tarihdeki en önemli insanların bazıları yüzyıllar kadar eski olan SIR’ra vakıf olmuşlardı.Eflatun,Galileo,Beethoven,Edison,Carnegie,Einstein ve diğer mucitler,bilim adamları ile büyük düşünürler SIR ’rı biliyorlardı;ve şimdi SIR dünyaya açıklanıyor.
     SIR’rı öğrendiğinizde,istediğiniz herşeyi elde etmeyi,yapmayı,ya da istediğiniz herşey olmayı da öğrenmiş olacak;asıl kimliğinizi bulacak ve hayatta sizi bekliyen gerçek ihtişamın ne olduğunu göreceksiniz.
     Sizce dünya nüfusunun sadece %1 lik bir kısmını oluşturan bir kesimin tüm maddi gelirin %96 sına sahip olması bir tesadüf mü?
     Olağanüstü bir servete sahip olmak istermisiniz?
     Muhteşem bir malikanede yaşamak istermisiniz?
     Ömrünüz boyunca hiç sıkıntıya düşmeden bolluk,bereket içinde yaşamak istermisiniz?
     Ruh eşinizi bulmak ya da huzurlu,mutlu bir evlilik yaşamak istermisiniz?
     Peki kendinize sorun.Gerçekten ne,ama ne istersiniz?
     Amaçlarınıza ulaşmak için bu kitabı kullanmaya başlayabilirsiniz.Yaşamınızdaki herhangi birşey için bir cevap ,bir rehber arıyorsanız,sorunuzu sorun,cevap alacağınıza inanın ve bu kitabı rastgele açın.Açılan sayfada aradığınız cevabı ve tavsiyeyi bulacaksınız.
     SIR TÜM OLMUŞLARIN,OLANLARIN VE OLACAKLARIN CEVABIDIR.
                                    (Ralph Waldo Emerson-FİLOZOF)
      Kitabın yazarı      :RHONDA BYRNE

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
   arkadaşlar hepinize sevgiler,yıllardan beri değişim isteğiyle yanıp tutuştum bu alanda onlarca kitap okudum hatta evimde mini kütüphanem oluştu.bir insan kişisel gelişim,düşünce gücü,motivasyon gibi konulara merak sarmaya görsün ,işte ozaman okuma açlığı durduramıyor birtürlü.hem okuyor hemde yaşamı sorguluyor,kendini sorguluyor.işte THE SECRET(SIR) kitabıyla tanışınca bu sorgulamalara son noktayı koymuş oldum.kafamda oluşan soru işaretleri birer birer cevapları buldu.SIR kısaca şunu anlatıyor;
        En çok neye odaklanıyorsan,hayatında bulursun.
        Düşünceler duyguları,duygular davranışları ve davranışların hayatı yaratır
        En çok düşündüğün hayatına en çok çektiğindir.
        Ayrıca bu kitabın film tadında belgeseli de var,ben türkçe alt yazılı olarak internetten buldum ve hergün izliyorum.İnsanda inanılmaz etkiler bırakıyor ve etkisi gelip geçici değil sürekli devam ediyor.evet bir kitap okudum ve hayatım değişti diyenlerdenim.
        Değişim arıyan arkadaşlarım bu kitabı okuyun ve belgeselini de bulmaya çalışın,inanın pişman olmayacaksız.
        Sevgiyle ve dostlukla kalın

C

ceyda

Kullanıcı
11 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
bu aralar bu kitap çok irdelendi, buna benzer bi çok kitap türkiyede çıkmıştır fakat insanlar okuduktan sonra kendi yaşmlarında yaşayarak denemiyorlar ve hiç kullanılmamış gibi hayatta sır diye tekrar bi benzer kitap çıkartıyorlar,bence gözümüzdede okadar büyütmeyelim ilk önce türkiyede okadar yaşanmış başarı öyküleri var onları bi okuyalım demi,ayrıca nesrin yanlış anlam lütfen bu sana karşı asla bişey değil bu arlar sık duyuyorum sende açınca yazma ihtiyazcı duydum teşekkürler

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
sevgili ceyda yorumun için çok teşekkürler,seninki de değişik bir bakış açısı fikrine saygı duyuyorum.ama şuda bir gerçekki insan inanç ve kararlılıkla yoluna devam ederse hedefine ulaşacak kişi,durum olay ve koşulları kendine çekiyor.ben bunu kendi hayatımda deneyimledim ve çekim yasasının işlediğini gördüm ve bu yasayı uygulamaya devam ediyorum.bu kitap sayesinde hayatımda güzel şeyler yaşıyorum bundanda memnunum.darısı diğer arkadaşların başına.ceydacım yorumun için tekrar teşekkürler sevgiler :)

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
Bu kitap hakkında sitemizde "Sırcı, sırrını anlattı" diye bir yazı yazmıştım.
İlgilenen bulup, okuyabilir.

Nesrin Nur hanım,
Kitap tanıtımınız için teşekkürler

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
teşekkür ederim codex,sırla ilgili yazını daha önce farkedemedim.ama aydınlattığın için çok teşekkürler,senin özellikle belirtmenden sonra yazını okudum.çok ilgilendiğim bir konu,o nedenle çok mutlu oldum.çekim yasasıyla ilgili hayatımda bazı gelişmeler var ilerleyen günlerde sizlerle paylaşıcam.sevgiler

Codex

Codex

Özgür Şahin
Site Kurucusu
14 May 2006
En iyi cevaplar
0
48
Çanakkale
www.kendinigelistir.com
nesrin nur' Alıntı:
teşekkür ederim codex,sırla ilgili yazını daha önce farkedemedim.ama aydınlattığın için çok teşekkürler,senin özellikle belirtmenden sonra yazını okudum.çok ilgilendiğim bir konu,o nedenle çok mutlu oldum.çekim yasasıyla ilgili hayatımda bazı gelişmeler var ilerleyen günlerde sizlerle paylaşıcam.sevgiler
Güzel olur.

H

hasandemir

Kullanıcı
13 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
Gerede/BOLU
SECRET (SIR) ÖZETİ 

İSTE

İNAN

AL

BUNDAN İBARET

NE İSTERSEN CANI GÖNÜLDEN İSTE 

OLUMLU (POZİTİF) DÜŞÜN OLUMSUZLUKLARI UNUT  MUTLULUĞA BAK MUTLULUĞU DÜŞÜN

MUTLU BAŞARILI OL

BAŞARILI OL OL  OL OL
NE İSTERSEN İNAN İSTE OL OL OL

S

seca

Kullanıcı
1 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
merhabalar ben kitap okumaya dünya klasikleriyle başladım bi kısmını okuduktan sonra artık beni sıkmaya başlamıştı... nedeni ise bu okumanın bana katkısı sadece zihin gelişimi ve güzel konuşma becerisi... ama ben bunların yanında günden güne kendimi geliştirmekte istiyordum... 12 yasındayken psikolojik gelişim kültür kityaplarını ve dergilerini imkanların doğrultusunda okumaya başladım... bir sene eskisehirde kaldım tüm zamanım bostu orada kendime zaman ayırddm kitap okumak için...şimdi bakıyorumda önemli olan zaten o bir seneyi atlatmak ondan sonrası iple geliyor... artık siz istemeseniz bile gelişim sizi buluyor... biraz fedakarlık yeterli arkadaslar... yoksa gelişim çok sıkıcı hale gelir

ceyda' Alıntı:
bu aralar bu kitap çok irdelendi, buna benzer bi çok kitap türkiyede çıkmıştır fakat insanlar okuduktan sonra kendi yaşmlarında yaşayarak denemiyorlar ve hiç kullanılmamış gibi hayatta sır diye tekrar bi benzer kitap çıkartıyorlar,bence gözümüzdede okadar büyütmeyelim ilk önce türkiyede okadar yaşanmış başarı öyküleri var onları bi okuyalım demi,ayrıca nesrin yanlış anlam lütfen bu sana karşı asla bişey değil bu arlar sık duyuyorum sende açınca yazma ihtiyazcı duydum teşekkürler

A

altınay

Kullanıcı
2 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
Bu kitabı annem okudu dünyası değişti nerdeyse.Kitabı satıcak kadın anlatarken gözleri ışıldıyordu.Ben ÇEKİM YASASI nı okudum o sırada sanırım ikisi çok benzer.Paylaşımın için teşekkürler

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
altınay' Alıntı:
Bu kitabı annem okudu dünyası değişti nerdeyse.Kitabı satıcak kadın anlatarken gözleri ışıldıyordu.Ben ÇEKİM YASASI nı okudum o sırada sanırım ikisi çok benzer.Paylaşımın için teşekkürler
  öncelikle annene sevgi ve saygılarımı iletirsen sevinirim.ben de düşünüp duruyordum,bende mi bir gariplik var diye,yani bu kitaptan tek etkilenen benmiyim diye?ama demekki tek değilmişim buna sevindim.senin okuduğun hangi çekim yasası?yazarı kim?çünkü çekim yasasının çok fazla kitabı var.ilgine teşekkürler sevgiyle kal...

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
glsn_' Alıntı:
bende şuan bu kitabı okumaktayımm :)
  selam glsn;kitabı bitirince yorumlarını belkiyorum.ayrıca da filmini de temin edebilirsen çok iyi olur.inan hayatında çok şey kazanacaksın,pişman olmuyacaksın filmini mutlaka izlemelisin,kitaptan çok daha fazla etkileyici çünkü ve etkisi devam ediyor.keyifli okumalar dilerim hep mutlu ol...

G

glsn_

Kullanıcı
4 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
nesrin nur' Alıntı:
glsn_' Alıntı:
bende şuan bu kitabı okumaktayımm :)
  selam glsn;kitabı bitirince yorumlarını belkiyorum.ayrıca da filmini de temin edebilirsen çok iyi olur.inan hayatında çok şey kazanacaksın,pişman olmuyacaksın filmini mutlaka izlemelisin,kitaptan çok daha fazla etkileyici çünkü ve etkisi devam ediyor.keyifli okumalar dilerim hep mutlu ol...
daha kitabın yarısında olmama rağmen birşeylerin değiştiğini hissediyorumm..bitince tam olarak yazıcamm :) :) :) filmide en yakın zamanda temn ederm inşallah ;)

C

cihancivan

Kullanıcı
6 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Arkadaşlar çok merak ettim;
Etkilenmeniz bu kitabın doğasındanmı?Yoksa bu kitap aracılığıyla farkına vardığınız kendi doğanızdanmı?
yorumlarınızı bekliyorum...

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
selam cihancivan;güzel bir konuya değinmişsin.kitabın ilgi çekmesi ve etkilemesi insanların kendi gücünün farkındalığını anlamasından kaynaklanıyor.kişisel gelişim ve motivasyon kitaplarında genelde hep,insanların içinde ki büyük güçten bahsedilir ve o gücü nasıl harekete geçirecekleri anlatılır.the secret'ın diğerlerinden farkı,bilimsel olarak kanıtlanmış evrensel yasa olan çekim yasasını anlatmasıdır.ayrıcada 30 dan fazla uzman yorumlarını tek bir kitapta toplamasıdır.ben kendi adıma çekim yasasıyla bu kitapta tanıştım ve hayatıma geçirdim,gerçekten bu yasa işliyor bunu kendi hayatımda deneyimledim ve size de faydalı olsun diye sizlerle paylaştım.
    senin soruna cevabım;kendi adıma şöyle ki,etkilendiğim ilk etapta kitabın arka kapağında yazılanlardı ama kitabı okuduktan sonra kendi doğal gücümün farkında vardım ve kendi koşullarımı kendimin oluşturacağını kesinlikle inandım.ve  şu anda tek yaptığımda bu zaten;artık sadece istediğim insanları,durumları,koşulları hayatıma çekiyorum.benimle frekansı tutmayanlar da zaten garip bir şekilde hayatımdan çıkıyor bu gerçekten inanılmaz bir deneyim.
     bir de okuduğum diğer kitaplardan en büyük farkı;etkisinin kalıcı olması,nisan ayından beri bambaşka bir ruh halimdeyim,kendimi inanılmaz mutlu hissediyorum ve bu hep böyle devam ediyor.çünkü ben böyle olmasını istiyorum.ilgine teşekkürler arkadaşım sevgiler

C

cihancivan

Kullanıcı
6 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Merhaba nesrin. Yazdıklarını keyıfle okudum. Anlattıklarını bende paylasıyorum. Ama bu kitabı cıgrından cıkarıp,seyrini tamamen degistirenlerde var. Kutsal kitap muamelesi yapıp, sanki kagıdın hamurundan kokusundan enerjı bulan var:)
Benim dusuncemse bu kıtap belkı durup dusunmeyı ıhmal ettıgımız  seylerı hatırlatıyor. Belkide uzunca bisuredır es gectıgımız bazı seyleri farketmemizle guven ve huzur doluyoruz.Buda bizi mutlu kılıyor. Isteklerımız ıcın daha bi basarma azmıyle doluyor icimiz. Ve istedikce oluyor. Yani keramet kitapta degil kitap vesilesiyle ciddiye alıp, rahat bir calısma ortamı sagladıgımz beynımız,kalbımız ve duyularımızda...
tesekkurler,sevgiler.

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
   selam cihancivan;ne güzelde anlatmışsın ve çok doğru yorumlamışsın.aynı fikirde olmamıza sevindim.kitabı abartanlara da çok güldüm doğrusu :)olayları veya bir kitabı bu kadar saptıran insanların olması muhtemel tabi ama bizim frekansımız onlardan çok farklı,bu yüzden onların bizim karşımıza çıkacağına ya da çıksada bizi etkileyebileceklerine inanmıyorum.ben bu kitabın iyi bir kitap olduğuna ne zaman inandım biliyormusun?öncelikle bir baktım ki çok neşeliyim,huzur doluyum,hayatımın her anından keyif alıyorum,olumsuzluklar beni etkilemiyor,her tarafımdan pozitif bir enerji yayılıyor ve hep mutluyum.sonra düşündüm kendi kendime acaba nereye kadar diye, bir süre sonra bu etki geçecek mi diye?ama geçmedi ve geçmiyor.etrafımda ki insanlar da farkettiler bu değişimi ve sonra onlara anlatmaya başladım.ve o an anladım bu yaşadıklarım iyi bir şeyler dedim,insanın neşeli,keyifli ve mutlu olması kötü bir şey olamaz ve ciddi hedefler koydum hayatıma,böylece daha da yüreklendim,daha fazla bir huzur ve sevinç kapladı içimi.
     yani anlatmak istediğim,bir kitap bir insana iyi geliyorsa,bence doğru yoldadır ve ilerlemeye devam etmeli,aslında hisler ve duygular insanı yanıltmıyor bence.her insanın evet işte bu dediği kitap olmuştur veya olacaktır,yeter ki değişim ve gelişim isteği içimizde olsun,o zaman doğru yöne çekiliyoruz zaten bir şekilde...yorumun için teşekkürler arkadaşım,hep mutlu ve sevgiyle kal
:) ;) :D ;D

O

okyanusya

Kullanıcı
3 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
arkadaşlar size The Secret "SIR"  kitabının VİDEO İNDİRME linklerini veriyorum.
umarım işinize yarar.

http://rapidshare.com/files/34591606/S_rSecret_-_.part1.rar
http://rapidshare.com/files/34595099/S_rSecret_-_.part2.rar
http://rapidshare.com/files/34598644/S_rSecret_-_.part3.rar
http://rapidshare.com/files/34602540/S_rSecret_-_.part4.rar
http://rapidshare.com/files/34606910/S_rSecret_-_.part5.rar
http://rapidshare.com/files/34611883/S_rSecret_-_.part6.rar
http://rapidshare.com/files/34616365/S_rSecret_-_.part7.rar

İYİ SEYİRLERRRR ;)