THE SECRET (SIR)

• Konbuyu başlatan nesrin nur
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde nesrin nur tarafından oluşturulan THE SECRET (SIR) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 54,847 kez görüntülenmiş, 238 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı THE SECRET (SIR)
Konbuyu başlatan nesrin nur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ukalaman
A

altınay

Kullanıcı
2 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
hayatın büyük sırrı nil gün ün kitabı bahsettğim.tek değilsiniz emin olun.kitabı aldığım yerdeki kadın da hayatının değiştiğini anlattı yarım saat.

C

cihancivan

Kullanıcı
6 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Sevgili altınay, satıcı kadının hayatını degistiren kitabın satıslarının memnun ediciligi olmasın:)

E

esge35

Kullanıcı
19 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
cihancivan' Alıntı:
Sevgili altınay, satıcı kadının hayatını degistiren kitabın satıslarının memnun ediciligi olmasın:)
hakklı olabılırsınnn cihancivannn  :)  :)

C

cihancivan

Kullanıcı
6 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Arkadaslar sunu dusunelim ki cekimde icimizde, yasaları da koyan bizleriz. Bir kitabın ogretisi degil hayat mucizesi. Mucize insan hayatının kontrolunu kesfedebilmesi herhangi bi arac vasıtayla. Bu arac Cekim Yasası da olur Cin Ali Okul dada. Vitrin onune konamaz hicbir huzur ve cok satanların mutlulugu bzm mutlulugumuzdan fazladır herzmn. Nokta.

E

esge35

Kullanıcı
19 May 2007
En iyi cevaplar
0
0
braavooo helaaallll  :) :) :)

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
sevgili altınay;bir kitap iyi geliyorsa bir insana doğru yoldadır devam etsin,ama iyi gelmiyorsa da okusun ve rafa kaldırsın.seçim bizlere ait kararı veren biziz.duygularımız da ne hissettiğimizi anlatıyor zaten bize,yorumun için teşekkürler arkadaşım mutlu ve sevgiyle kal :) :) :)

C

cihancivan

Kullanıcı
6 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
İzmir
Nesrincim, çelişmedik değilmi? Hala hemfikiriz?

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
 bir kaç şey kafama takılmıyor değil cihancivan?evet kitabın amacını saptıranlar konusunda kesinlikle hem fikiriz ve abartanlar konusunda da.çekimin içimizde olduğu ve yasaları bizlerin koyduğu da doğru.eğer biz bu farkındalığı herhangi bir araç vasıtasıyla anlamışsak ne mutlu bize,buraya kadar çelişmedik sanırım.ama kitabı satanlar,sattıkları için elbette ki mutlu olacak bu çok normal.bir işletmeci pazarladığı ürün sayısı fazlalaştıkça keyiflenir tabiki,kitapçının kitap satması ve hatta beklediğinden fazla satması mutlaka onu mutlu edecektir,aksi olursa garip olur bence.sattığı ürünlerden kendi de faydalanmışsa bence bu daha da güzel...eğer bu konuda çeliştiysek,bu benim şahsi fikrim,senin fikrine de saygı duyarım.farklı bakış açılarına herzaman açığım arkadaşım,yorumun için çok teşekkürler.sevgiyle kal :) :) ;)

S

smyye

Kullanıcı
1 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
arkadaşlar ya valla öle bir anlatmışsınz ki kitabı şimdi alıp okuyasım geldi. ama imkansz saat gecenn 2'si neyse paylaşımınız için çk teşekkürler....

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
smyye canımcım;çok istiyorsan şimdi de okuyabilirsin.evet ama nasıl diyorsan?E-kitap olarak temin edebileceğin bir site adresi verebilirim,tabi ki burada başka bir sitenin reklamını yapmak istemediğim için,özel mesaj olarak emailine gönderebilirim.iste yeter canım arkadaşım sevgiyle kal :) :) ;)

S

smyye

Kullanıcı
1 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
çk isterm nesrin nur.. ilgilendiğin için sağol

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
  smyye arkadaşım;birazdan gönderiyorum o zaman keyifli okumalar dilerim,mutluluklar :)

S

seca

Kullanıcı
1 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
oooo gecenin 3  26 sı ama gerçekten sohbetiniz çok güzel arkadaşlar bu saatte hiç ummuyordum tebrik ediyorum ikinizide...

:) :) :)

S

smyye

Kullanıcı
1 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
bak sende geldn sohbetimiz daha da güzel olur inş. seca... :)

S

seca

Kullanıcı
1 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
öyle olmalı zaten yaaa forumda kitap kategorisine yazı yazan, bişeyler paylaşan bir insanın mutlaka çok hoş sohbeti vardır ben buna inanıyorum....ama içeriğini hazırlamam gereken kocaman bi site var... ben iki bayanın tatlı sohbetini bölmeyeyim... teşekkr ediyorumm.. size iyi çok tatlı uzun sohbetler dilerim arkadaşlar :)

N

nesrin nur

Kullanıcı
28 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
  arkadaşım seca;iyi dileklerin için teşekkürler,yoğunsun biliyorum ama sitemizde de yorumlarından mahrum kalmak istemeyiz bizleride ihmal etmezsin umarım.hazırladığın siteyi merakla bekliyoruz sana kolay gelsin arkadaşım sevgiyle ve hep mutlu kal :) :) :)

K

kimya2007

Kullanıcı
9 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Merhaba arkadaşlar, bu siteye yeni kayıt oldum. okudugum ve kendimde değişiklikler yaratan bi kitabı tavsiye etmek istiyorum. Mümin Sekman'ın ''herşey seninle başlar'' kitabı. Tam da türk insanını anlatan değişim için yol gösteren bir kitap. Zaten yazar da Kişisel gelişim üzerine akademik araştırmalar yapan bir eğitimci.İyi okumalar.

Yapacağım diye vakit geçirme , yaptım de!...

S

seca

Kullanıcı
1 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
mersin
çok güzel bir kitap okumuşsun kimya2007 bende iki defa okudum bu kitabı ve herkese tavsiye ederim... neyim kendi elimizde olup neyin olmadığınnı anlatan süper bir kitap...ama sende ricam kitabın en sevdiğin yönlerini tanıtman yeni konu açıp tabii... çünkü böyle güzel bir kitabın içeriğini eminim okumayanlar çok merak edeceklerdir... mesela bu kitapta altı çizilecek o kadar güzel sözler var ki onlardan bir kaç örnek verebilirsinn  ok kib :) :) :)

G

glsn_

Kullanıcı
4 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
bende sözleri paylaşırım seca :) şuan okumaktayım ve sözleri ayrı br yere yazıorumm..