ssevinç'in Kaleminden

• Konbuyu başlatan ssevinc
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Özgün Kalemler kategorisinde ssevinc tarafından oluşturulan ssevinç'in Kaleminden başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 22,116 kez görüntülenmiş, 111 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Özgün Kalemler
Konu Başlığı ssevinç'in Kaleminden
Konbuyu başlatan ssevinc
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zynep
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
E

eftalya_er

Kullanıcı
19 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
canım saol aynı duydulardayım.sevgiyi böylesi paylaşmak en güzeli tutulması gereken sevgi dostluk sevgisidir.ağladığında yada güldüğünde sığınmak istediğinde herzaman yanında olabileceğin gönüldosttu
seslenmene gerek bile yok hislerimiz var birde o güzel bakan gözlerimiz

S

ssevinc

Kullanıcı
26 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
Az önce geldin en sevdiğim gömleğin üstünde. Odamı kapladı teninin kokusu.Çok güzel koktuğunu söylemişmiydim. Uzun uzun baktım gözlerine, yumuşacıktı ellerin yanağımı okşarken.Seni ne kadar sevdiğmi söyleyecektim,dudaklarıma dokundun sus dercesine.Sustum. Herşey yok oldu. Dünya, soluduğum hava yalnızca sen vardın.Sadece sen. Birde boş duvarlara çapan çığlıklarım. Ama bu sefer susmayacaktım,söylemeliydim sana.Çektim o güzel elini dudaklarımdan.Şimdi sen sus dercesine çektim. Senin için herşeyden geçtim diyecektim.

Derinlerden bir yerden gelen telefon sesi,anladım ki yoksun.Analdım ki hayalsin.

Deli gibi ölmek istesen bile, bugünde yaşıyorum...

S

ssevinc

Kullanıcı
26 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
İçimin ıssız koylarında, yalnız başıma yürürken buldum kendimi. Bir anda su yüzüne çıktı yalnızlığım, hiç oralı olmadım. Nedeni biliniyor.Dugun sularda, sensizliğin seyrindeyim kaç zamandır. Biliniyordu yüreğimi kendi halinde yalnızlığa verdiğim.

Hayatın yalnızlık gerçeğini tüm çıplaklığıyla sahnelediğim anlarda başroldeyim hep. İliklerime kadar hissedip,yaşadığım için mi bilmem ama yalnızlığı kimse benim kadar iyi oynayamaz o hüzün kokan sahnelerde,kalabalık olmayan rol arkadaşlarım vardı elbet. Kim mi? Kalbimim hücerelerinden kopup gelen, her defasında aşkı sevdayla beslediğim senli duygu ve düşüncelerim.

Kimi kalbimin gizli köşelerinde unutulmaya yüz tutmuş, kimi küçücük bir dokunuşla canlabı verecek gibi. Kimi bir çocuk kadar saf, kimi tutkular gibi heyecanlı,kimi de gelişinle nefes alacak gibi sanki. Tozunu yuttuğum yalnızlığın sahnelerinde, rol arkadaşlarım durum ne olursa olsun,bir o yana bir buyana eşlik ediyorlar bana. Bazı anlarda ben onlardan umutsuzca  vazgeçsem bile asla bırakmıyorlar beni.

Bir şey varki düşlerimin çoğu sende buluşuyor. Yada aklıma geldiğinde o anda tesadüf seni görerek veya o an yaptığın her neyse ondan bir şekilde haberdar olmak gibi seninle ilgili bir şeylere tanık oluşum.Garip bir şey, imkansız.

Sahnenin dekounu oluşturan hayalin, anılar ve boy boy resimlerin yokluğunu azaltmıyor. büsbütün arttırıyor, özlemini.Başka hiç kimseye yakıştıramadığım gülüşlerine tanık olduğum kahkahalarını, gülünce alnında oluşan çizgileri,o gülüşle daha da ışıldayan gözlerini, ellerindeki sıcaklığı, bir zamanlar gözlerine baktığım da bana yaşattığın aşkın serinliğini arada bir kaşın kalkar gibi oluşunu. İşte bütün bunları özlüyorum.

Çarptı sevdan ezdi beni. Kimseye belli etmedim.Güçlü görünmeye çalıştım hep. Bu anlarda ne fırtınalar koptu içimde.Yine de u acıların açtığı yaraları, seni daha çok severek onarmayı,sevda saydım kendime...

C

cnslmst

Çarptı sevdan ezdi beni. Kimseye belli etmedim.Güçlü görünmeye çalıştım hep. Bu anlarda ne fırtınalar koptu içimde.Yine de u acıların açtığı yaraları, seni daha çok severek onarmayı,sevda saydım kendime...

yüreğine sağlık sevinç...

S

ssevinc

Kullanıcı
26 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
“Herşey sevgi demek değil” demiştin bana.. Oysa nefretin bile kaynağı sevgidir.
Ne kadar inkar etsen bile sevgi heryerde, sevgi içimizde..

Bırak.. seni seveyim. Ölüm gibi, umutsuzluk gibi nefret gibi... bırak seveyim seni...
Sen kaçışlarına gizlen yine.. Ama gelme bu sefer..
Bırak seni sensiz seveyim..

'Sen istedin ben yazdım..
Bu bir sevgi dilencisinin sana son satırları hayalden ibaret sevdam..
Umarım satırlarım ayna olabilmiştir sana..
Acıtan sözlerine, kanatan gelişlerine rağmen sevdim seni..
Belki bir gün seversin sen de..
Ama beni değil..
Artık biliyorum..'

S

ssevinc

Kullanıcı
26 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
Kaderimi değiştiren “sen”
Senin varlığınla yeşeren “ben”
Desem ki hiç ayrılmam senden
Kalır mı ellerin ellerimde?
“Gitme” desem kalır mısın benimle?
Bir ömrüm var sadece desem
Ve seninle devam etmek istiyorum desem
Hayat verir misin hayatıma sevginle
Gözlerinin yıldız parlaklığını
Teninin yakan sıcaklığını
Benden başka kimse bilmesin desem
Bu yolun sonuna var mısın benimle?
Sol yanımın adı sadece “sen”
Seninle hayattan neşe alan “ben”
Tüm vazgeçmişliklerimin içinden
Sıyrılıp gelir misin benimle?

S

ssevinc

Kullanıcı
26 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
Senin o gülşün  varya
Eritir içimdeki tüm buzulları
Veda ederim
İçimdeki umutsuzluklara
Nasıldır bilirmisin yanımda olman
Çayıma attığım şeker tadında
taner

S

ssevinc

Kullanıcı
26 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
Yinede sınırlarındayım sessizliğimin...
Yüreğim hazir ol !
Yine bir imkansizin pesindesin

F

fıstık

ssevinc' Alıntı:
Yinede sınırlarındayım sessizliğimin...
Yüreğim hazir ol !
Yine bir imkansizin pesindesin
aynı sözleri tekrar ediyoruz ama bu gerçekten çok güzel...  'imkansızlık'ın güzelliği olsa gerek... (olmayan imkansızlığın  ;) )   :)

M

m!M@V!_

Kullanıcı
30 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
ıstanbul
YUREK SIIR TADINDA OLUNCA KELIMLER BOYLE LEZZETLICE YANYANA GELIYOR VE ICIMIZE ISLIYOR....

GERCEKTEN HARIKA.... YUREGINIZI VE KELIMELERINIZI ....SIZI.... KUTLARIM....
PAYLASIMINIZ ICIN DE TSKLER....

S

ssevinc

Kullanıcı
26 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
Sen hiç çıkmıyorsun  aklımdan
Ekmeği  suyu  yemeği
Ve hatta nefes almayı bile unuttuğum oluyor ama
Ne yaparsam yapayım boşuna
Çıkmıyor hiç aklımdan
                                      taner:)[/color]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...