ssevinç'in Kaleminden

• Konbuyu başlatan ssevinc
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Özgün Kalemler kategorisinde ssevinc tarafından oluşturulan ssevinç'in Kaleminden başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 22,090 kez görüntülenmiş, 111 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Özgün Kalemler
Konu Başlığı ssevinç'in Kaleminden
Konbuyu başlatan ssevinc
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zynep
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S

ssevinc

Kullanıcı
26 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
Sen daha bu duyguları yaşattıracak kişiyi bulamadın belki de.

S

ssevinc

Kullanıcı
26 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
Biliyorum
Aslında sen hiç gelmedin bana,
Duymuyorsun, gitme diyoum sana,gitme.
Çığlıklarım boğuluyor, gecenin karanlığında.
Gece korkunç, gece sessiz, gece yalnız.
Sesim kısılıyor.
Gidişin, bitişi olacak yüreğimdeki heyecanın,
Gidişin, sönüşü olacak gözlerimdeki ateşin.
Beni, yüreğimdeki sevgiyi,
Gözlerimdeki bitmek bilmeyen umudu unuttum.
Ama ne olur,bunu unutma.
Gidişin dindiremez bu fırtınayı,
Bu fırtınanın uğultusuya sesleniyorum sana,
GİTMEE!!!

S

ssevinc

Kullanıcı
26 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
Gittin...
Baharımıda yanıma alarak,
Henüz filizlenen güllerimi kopararak,
O, en güzel düşlerimi çalarak,
Gittin...

A

ayben

çok saol sevinççim çok güsel olmuş şiirin hele şurası çok güsel
ssevinc' Alıntı:
Gittin...
Baharımıda yanıma alarak,
Henüz filizlenen güllerimi kopararak,
O, en güzel düşlerimi çalarak,
Gittin...
:)

A

ayben

hmm keşke kolay olsa herşey değil mi silip atmak kolay olsa ama haketmiyolar ya haketselerdi sevgini gitmezlerdi üzülmeye değmez aslında ama insan oğlu işte ahh ahh..

P

PudiNq

Kullanıcı
7 Ara 2007
En iyi cevaplar
0
0
mugLa
yasadıklarımız iyi ya da  kötü de olsa bi sekilde unutulmuyor ki unutulmaz sadece zaman gectikce alısıyor yokluklarına..yine bi sekilde yasanılan maziler akla geliyor umutlu ol hersey gönlünce olur :S

S

ssevinc

Kullanıcı
26 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
Ayben, kişiler muhakkak unutuluyor ama yaşadıklarını ve yaşanılanları unutman için zaman geçmesi gerekiyor.
Bir yaranın kabuk bağlaması gibi, yada kangren olmuş bir yerin kesilip atılması gibi... (zor değilmi)

S

ssevinc

Kullanıcı
26 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
Kırmızı bir aşktır dudağına dokunan, bir sevda şarkısı söyler sen uyurken. Yalnızlığın sözleridir kalbimden dudaklarına akan. Bir sevda şarkısıdır,sen uyurken kalbimden damlayanlar. Duyulmaz bir çığlık olur gözlerim, bir nehrin akışıdır sevdamdan damlayanlar.
Güllerin kokusudur,kaybolmuş hatıramdan.

S

ssevinc

Kullanıcı
26 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
Ayben'im sağol...

Rüyaymış en derindeki hisler, rüzgarın esmesiymiş çığlıklarım.Uzaklaşmasını izlemekmiş çaresizce,ellerimin boş kalması ve yalnızlığı yudumlamakmiş sevgi....

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
insanın bu saatte duyguları biraz daha derin oluyor.. dökülüveriyor ağzından bir damla gibi o güzel anlamlı sözcükler..
Teşekkürler..

S

ssevinc

Kullanıcı
26 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
Uzanırdı bir bakış karanlığın ardından,öyle gizlerdiki yalnızlığını sevdasının kuytularında.Ulaşamazdı fırtınan sarp elemlerimi dşler sarardı sarmaşık gibi.

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
içim kabarıyor.. (duygularım yoğunlaşıyor) yazmak istiyorum ama tam dilimin ucunda kalıyor çıkmıyor sözcükller..

S

ssevinc

Kullanıcı
26 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
Kaybolan mısralarıma gömülmüş, seni düşünmekteyim. Hzünlü bir gce daha başladı. Herşey dingin şimdi, sadece sana mecbur bir sevda yaşıyorum birde gözlerine....

S

ssevinc

Kullanıcı
26 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
Gecelerin karanlığına sığındım yine,
Yalnızlığıma eşlik eden sonsuz boşluk olarak nitelendirdiğim göküyüzünn sevgi ışıkları usulca özlemini sunuyor yüreğime. Bu zaman zarfında yıldızların bazen gizlice göz kırptıklarını görüyorum. Sanki, boşver aldırma unutursun diye, teselli ediyorlar beni. Yıldızların parlaklığında bile gözlerinin ışıltısını görürken silinirmi bu kare düşüncelerimden?

S

ssevinc

Kullanıcı
26 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
Seni umutsuzca, beklentisizce,hayallerce sevdim, uzağından. Zamanla kıgınlık kimlik değiştirdi ve vazgeçiş oldı benim için. Unutmanın en ağırı,unutamadan unutmaktır.

Seni sonsuza kadar kaybetmek kimlik değiştirdi ve unutmak oldun benim için.

A

ayben

kesinlikle zor unutmak çıkarmak atmak başarması imkansız gibi bazen
kişiler unutuluyor belki zamanla ama yaşadıkların yaşattıkları sevgisi silinmiyor aklından insanın ne kadar çabalasada uğrwaşsada anılar gitmiyor bir türlü anılara sığınıp yaşıyoruz bazen hayatıda kaldığımız yerden bıraklıdığımız yerden yaşamkata zor oluyor belki ama insan nelere alışmıyor ki?

S

ssevinc

Kullanıcı
26 Eki 2007
En iyi cevaplar
0
0
izmir
Haklısın aslında, yaşadıklarımız birer anı ve aklmıza geldiğinde yüzümüzde oluşan tebessümden başka bir şey kalmıyor elimizde.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...