sizce arkadaşlık nedir.Ne değildir

• Konbuyu başlatan onurlu
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde onurlu tarafından oluşturulan sizce arkadaşlık nedir.Ne değildir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 19,557 kez görüntülenmiş, 96 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı sizce arkadaşlık nedir.Ne değildir
Konbuyu başlatan onurlu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Safari
P

pinar

Kullanıcı
1 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
İZMİR
Arkadaşlık samimiyetle bağlantılı olup ihanetle sonlanan bir şeydir

O

ozlem71

Kullanıcı
3 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
mehmet bey yani siz erkek ve kadınların kesinlikle arkadaş olamıyacağı mı düşünüyorsunuz  ben yazızdan bunuu anladım yanılıyor muyum

H

Hünkar1

Arkadaslik bir iste birlikte bulunmak,huyu ve düjavascript:void(0);
Gülümsemesünceleri birbirine uymak.Veya bir süre beraber bulunmak.Arkadaslara sevgilerimi  sunarim.

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
bir erkek ve kadın arkadaş olabilirler ama kısa süreli oluyr hep hiç uzun süren bir arkadaşlık görmedim.Her ne kadar çok ii arkadaşız ve ömür boyu sürecek bu dostluk dense bile bu maalesef olmuyr.bir süre sonra duygular değişiyor. İstemesenizde değişiyor.....

Saygılar

H

Hünkar1

Ama neden öyle oldugunu anlamis degilim insan eger birini sjavascript:void(0);
Öpücükever ve sayar ise onun ile de ömür boyu birlikte gecirmesi daha dogru olmazmi .Sevgilerimle Nehir .

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
ben arkadaşlık anlamında olmaz diyrm... siz istesenizde istemesenizde duygularız değişiyr. doğanın konunu bu insan oğlu çiğ süt emmiş...  ;)

Saygılar Hünkar Bey

H

Hünkar1

Yane bir seyleri hayata degistiremyiz bu konu da deyimi dogrumu anladim. javascript:void(0);
ÖpücükNehir  Güzel günler gecirmenizi dilerim sevgilerimle

H

Hünkar1

sevgili nehir cevap v verdigin den dolayi tesekür ederim.javascript:void(0);
Öpücük

Ç

çözlem

Kullanıcı
21 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
Bursa
gerçek bi arkadaş seni en kötü zamanında ortada bırakmayacak , senin mutluluğunu da üzüntünü de paylaşacak , senin kaprislerine katlanabilecek , en ufak bi sorunu büyüterek arkadaşına sırt çevirmeyecek , sana elinden geldiğince yardımcı olacak birisidir.tabi böle birisi var mıdır bilemiyorum  :-\

H

Hünkar1

Sevgili cözlem senin göndermis oldugun mejazi okudum dedigin gibi ben de onu bulabilecegimi pekte inanmiyacak kader  javascript:void(0);
Kararsız sevgilerimle javascript:void(0);
Göz kırpan

E

emine38

Kullanıcı
5 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
Merhaba arkadaşlar,bahsettiğiniz gibi bir arkadaş yoktur;fakat dediğiniz gibi dost vardır.Böyle bir dostun varlığından haberdar olmak istiyoriseniz öyle bir dost olun  ;)  ...Ben dostuk üzerine söyledim.Arkadaşlıkta bir ortak nokta üzerinedir..
Saygı ve Sevgilerimle

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
Dost derseniz insanın en ii dostu kendisidir. Arkadaşa gelince olması gereken birşey, sadece  yalnız kalmamak için gerekli diye düşünüyrm

Saygılarımla

C

caglar_22

Kullanıcı
22 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
Almanya krumbach
bence bu tür şeyler bir ülkenin ne kadar gelişmişlik seviyesini gösteriyor

Türkiyede durum böyleyse ne kadar gelişmiş olduğumuz tartışılır ??? ???

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
size katılımıyorum cağlar_22.Bu tamanıylen insanların duygularına bağlı bir durum  diye düşünüyrm ama sizin düşüncenize de saygı duyuyorum.

Saygı ve sevgilerimle

F

fıstık

bence;
"arkadaşlık iletişim kurabilmektir "
karşı cinsle arkadaş olma konusuna gelince;
bu kişisine bağlı olmakla birlikte  bu yakınlık çok kimsede duygu ve düşüncelerin değişmesine neden olabiliyor(fıtrat gereği)
saygılar :cool:

C

caylak_caylak

Kullanıcı
15 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
bu ülkede bir gerçek var oda aziz nesimin söylediği söz var bilenler bilir
bu ülkenin %80 aptaldır demiş ti sonra özür dileyip %90 nı aptal dedi hep hak verdim geri kafalılar olunca olmaz dediğiniz sizin