sizce arkadaşlık nedir.Ne değildir

• Konbuyu başlatan onurlu
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Serbest Kürsü kategorisinde onurlu tarafından oluşturulan sizce arkadaşlık nedir.Ne değildir başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 19,551 kez görüntülenmiş, 96 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Serbest Kürsü
Konu Başlığı sizce arkadaşlık nedir.Ne değildir
Konbuyu başlatan onurlu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Safari
O

onurlu

Kullanıcı
6 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
balıkesir
hayatta sadece insanlar hemcinsleriylemi arkadaş olurlar kadın erkek arkadaşlıgı bu ülkede neden yanlış anlaşılır.Sizce

O

onurlu

Kullanıcı
6 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
balıkesir
insanlar kadın erkek ayrımcalığı yapmadan herkesle arkadaş ola bilmeli şevinçlerini hüzünlerini paylaşabilmeliki arkadaşlığın nekadar önemli olduğunu anlayabilmeli

O

ozlem71

Kullanıcı
3 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
en iyi arkadaş karşı cinsten bence .çünkü karşı cinsimizi kıskanmıyoruz

E

emine38

Kullanıcı
5 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
Güzel bir soru sormuşsunuz onurlu bey,gerçekten neden yanlış anlaşılır! ben de  bunu anlamış değilim.  ???  Böyle yanlış düşünen insanlarımızın karşı cinse bakışı farklı olduğunu düşünüyorum..

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
bence hiç bir zaman bay ve bayan dost olmaz heleki arkadaşlık ASLA. ilk zamanlar belki arkadaş olunur ama zaman geçtikçe düşünceler iki taraflıda değişiyor

Saygılarımla

E

emine38

Kullanıcı
5 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
??? Sevgili nehir ben senin düşündüğün gibi düşünmüyorum yıllardır kardeşim olarak gördüğüm her zaman yanımda olan ilkokuldan beri dostluğunu kardeşliğini esirgemeyen karşı cinsten arkadaşım dostum var.Ve iyiki var.Ve düşüncelerimizde hiç mi hiç değişme olmadı...

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
aynı duyguları bende yaşıyorum şuan da.Liseden görüştüm birkaç erkek arkadaşım var.her türlü konuyu konuşacak kadarda samimiyiz. ama illaki hepsi bir olmuyr.biri dost ise diğeri sana farklı göz ile bakıyr.....

E

emine38

Kullanıcı
5 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
Tabi haklısın hepsi bir olmuyor.karşılıklı diyaloğu farklı manalara çeken çok kişi var.Zaten kız erkek farketmez herkesten dost olunmaz arkadaşta...  Sevgilerimle

O

ozlem71

Kullanıcı
3 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
adana
arkadaşlık demeyim de dostluk insan doğasına aykırı bizler bencil ve kıskanç yaratıklarız.atalarımız meyve veren ağaç taşlanır demişler bu dünyada iyi şeyler yapıyorsan ve başarılıysan vs vs dost edinmen zor ama karşı cinste hemcinslerimiz gibi çekememezlik çok az olduüu için her zaman erkek arkadaşların hepsi olmasa da  hemcinslerime göre daha doğru dostlar olduğunu düşünüyorum

F

firstmoontr

Kullanıcı
25 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
sakarya
hem karşı cinsle hem hemcinsimizle arkadaşlık kurabiliriz aslında. olması gerekemn bu. fakat karşı cinsle arkadaşlık ne yazıkki ülkemizde eninde sonunda farklı bir boyut kazanır diye düşünülüyor. ateşle barut misali :D

F

FADİME TASTAN

Kullanıcı
8 Mar 2007
En iyi cevaplar
0
0
Kocaeli
en iyi arkadaş karşı cins mantığı yanlış bence, bir erkek ve bir kadın arkadaş olurlar fakat en iyi olamazlar ::)

S

sedef

Kullanıcı
16 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
yaşadığın bi olayı hiç paketini bozmadan ilk ona anlatmayı istemektir......                                                                                                              onun özel gününde heyecandan akıl edemeyeceği ayrıntıları bir adım gerisinden halletmektir....                                                                                                              haksız olduğunu adın gibi bilsende başkalarına karşı onu savunmaktır......                                                                                                        bazen kardeşten yakın olmaktır.....                                                                                  o anlatmadan anlamaktır derdini....
daha iyisini onun için istemektir....

O

onurlu

Kullanıcı
6 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
balıkesir
sedef hanım düşüncelerin çok güzel anlamlı çok teşekkür ederim.Başka türlü açıklaması olamazdı

P

PORTAKAL

Kullanıcı
19 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
KIBRIS
Arkadaşlık bencede karşı cinsle daha iyi olmaktadır.Eleştirileri ön yargısız ve tarafsız olabiliyor ..... Birazçık ilgiye aşk iki laf ettiğini arkadaş sanma ???

N

nehir

Kullanıcı
18 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
İstanbul
onun için herşeyin iyisini istemektir, onun kıskanmamaktır, herşeyi göze almaktır, maddi- manevi her zaman yanında olmaktır

N

NEVİN

Kullanıcı
15 Nis 2007
En iyi cevaplar
0
0
İSTANBUL
ARKADAŞ NEDİR?İki bedeni mesken tutan tek bir yürek...

M

mehmetd

Kullanıcı
23 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
kurallar kaideler bellidir. İnsanlar ne kadar kabul etmezse de değiştirmeye çalışsada, hep iyi ve güzel düşünsede, insanın yapısı bellidir.bu yapıyı da kimsenin değiştirmeye gücü yoktur ve olamaz da.

olumsuzluk kapısı açmak bir yana, o kapın yanından bile geçmemek gerekmektedir.

başarı dileklerimle.

ayrıca arkadaşların başarılı insanlar kısmında prof.dr. hayrettin karaman hocanın cet rezaleti yazısıda okumaları tavsiye edebilirim.

M

mehmetd

Kullanıcı
23 Şub 2007
En iyi cevaplar
0
0
kurallar kaideler bellidir. İnsanlar ne kadar kabul etmezse de değiştirmeye çalışsada, hep iyi ve güzel düşünsede, insanın yapısı bellidir.bu yapıyı da kimsenin değiştirmeye gücü yoktur ve olamaz da.

olumsuzluk kapısı açmak bir yana, o kapın yanından bile geçmemek gerekmektedir

başarı dileklerimle.

ayrıca arkadaşların başarılı insanlar kısmında prof.dr. hayrettin karaman hocanın cet rezaleti yazısıda okumaları tavsiye edebilirim.