SİGARAYI BIRAKMANIN KOLAY YOLU(BIRAKTIM)

• Konbuyu başlatan altınay
  • Başlangıç tarihi

Konu hakkında bilgilendirme

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Kitap Önerileri kategorisinde altınay tarafından oluşturulan SİGARAYI BIRAKMANIN KOLAY YOLU(BIRAKTIM) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 15,904 kez görüntülenmiş, 60 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Kitap Önerileri
Konu Başlığı SİGARAYI BIRAKMANIN KOLAY YOLU(BIRAKTIM)
Konbuyu başlatan altınay
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mine yirmili
A

altınay

Kullanıcı
2 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
ALLEN CARE ın yazdığı bu kitap bana dünyada asla vazgeçemiyeceğime inandığım şeyi sigara denen tütün toplamını bıraktırdı.KUllananlardan kiminiz olurmu öyle şey diyebilir yada kalan dier kişiler denemekte yarar var diyebilir.Ama inanın bırakmayı gercekten isteyenleriniz varsa size en iyi destek olucak.Tavsiye ederim...[/color]

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
konu başlığını gördüğümde şaşırdım fakat kitap önerisi olduğunu anlayınca bakmak bile gelmedi içimden bırakmayı istiyorum içmedende yapamıyorum 2 gün bırakıyorum sonra yine başlıyorum :S

G

glsn_

Kullanıcı
4 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
kendini gerçekten inandırırsan bişeyler değişecektir belkide...mesela zararları her gün okusan bu azda olsa uzaklaştırır kimbilirr ;)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
3 gün 4 gün gidiyor bi paket 1 sene öncesinde günde 2 paketi de buluyodu. zaten 2,5 - 3 senedir bu meretin gölgesindeyim :S

G

glsn_

Kullanıcı
4 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Safari' Alıntı:
3 gün 4 gün gidiyor bi paket 1 sene öncesinde günde 2 paketi de buluyodu. zaten 2,5 - 3 senedir bu meretin gölgesindeyim :S
azaltman sewindirici bi olay :)

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
evet şu finallerden sonra inşallah hep bırakıcam. biliyorum bahane olduğunu ama kendimi alıştırmalıyım.

G

greenhome

Kullanıcı
6 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
kitabı şiddetle tavsiye ediyorum okudum on ay bıraktım ama gene başladım gene okuyacağım hep okuyacağım başlamayacağım birdaha
:'(

A

altınay

Kullanıcı
2 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
Antalya
safari azaltmaya çalışma bak sakın.kitap da onu da yazmış adam azaltmaya çalışınca sürekli aklında oluyo belli bi sayı kadar içicem diyosun mesela.normal de sabah uyanınca ve yemek sonrası sigara özelken sen sayı bellirtince ozmn hepsi özel oluyor ve sürekli saatin gelip sigaranı içmeyi bekliosun.bak cidden bıraktırıyo okusan ne kaybedersinki.Sonuçta site kişisel gelişim sitesi ve bu da bi gelişim denemeniz dileğiyle..

G

glsn_

Kullanıcı
4 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
greenhome' Alıntı:
kitabı şiddetle tavsiye ediyorum okudum on ay bıraktım ama gene başladım gene okuyacağım hep okuyacağım başlamayacağım birdaha
:'(
bence sen kitabı hep elinin altında bulundur :cool:

G

glsn_

Kullanıcı
4 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Safari' Alıntı:
evet şu finallerden sonra inşallah hep bırakıcam. biliyorum bahane olduğunu ama kendimi alıştırmalıyım.
bencede uzaklaştır yoksa sonu gelmez bu bırakma sewdasının..

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
az içiyorum anlamında saat tutmuyorum ki. mesela eve erken gittiğim zaman öğlene kadar evden çıkmıyorum mesela evdeyken hiç sigara içmem yaklaşık 3/2 gün eder evdeyken içmediğim için aklıma bile gelmiyor.

G

glsn_

Kullanıcı
4 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Safari' Alıntı:
az içiyorum anlamında saat tutmuyorum ki. mesela eve erken gittiğim zaman öğlene kadar evden çıkmıyorum mesela evdeyken hiç sigara içmem yaklaşık 3/2 gün eder evdeyken içmediğim için aklıma bile gelmiyor.
desene yawaş yawaş uzaklaşıon sigaradan...

Safari

Safari

Kullanıcı
7 Haz 2007
En iyi cevaplar
0
36
İstanbul
evet
çok kötü yonleri var.
eve gidince mesela yeğenlerime sarılamıyorum. kokuyorum çünkü. Annemi ayda yılda bi görüyorum çocukken sarıldığım gibi boynuna atlayamıyorum.. :S

G

glsn_

Kullanıcı
4 Ağu 2007
En iyi cevaplar
0
0
istanbul
Safari' Alıntı:
evet
çok kötü yonleri var.
eve gidince mesela yeğenlerime sarılamıyorum. kokuyorum çünkü. Annemi ayda yılda bi görüyorum çocukken sarıldığım gibi boynuna atlayamıyorum.. :S
bunlar manewi zararlar..bide vücuduna werdiğin zararı düşünsene.. :-\ :-\ ben kokusuna bile dayanamam .. :mad: